1/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

افزایش قیمت پشم شیشه یکی از شرکت های ایرانی در بازار قزاقستان

یکی از صادرکنندگان کلیدی ایران، تصمیم گرفت تا پیشنهادات قیمت پشم شیشه خود را برای بازار قزاقستان افزایش دهد. این تصمیم به دنبال موفقیت تعدادی از معاملات با این کشور، اتخاذ شده است.

پیشنهادات جدید قیمت پشم شیشه در تولید با نرخ  13 دلار در هر رول برای رول های کوچک، و 13 دلار در هررول برای رول های بزرگ، عرضه شده است. همانطور که پیش از این خاطر نشان کرده بود، در معاملات محموله در هفته گذشته ، قیمت پشم شیشه با نرخ 12 تا 13 دلار در هر رول ارائه شد.

در همین حال، قیمت پشم شیشه داخلی از تولید کنندگان قزاقستان در حدود 12 تا 13 دلار در هررول کارهای سابق ( رول های تولید شده) عرضه شده است.  در آخرین معاملات ، قیمت پشم شیشه برای حجم های بزرگ 12 تا 13 دلار در هر رول کارهای سابق و برای دسته های متوسط 12 تا 13 دلار در هر رول کارهای سابق ،عرضه شد. یک منبع تجاری گفت: “بازار تا پایان ماه نسبتاً آرام خواهد بود، اما کارخانه ها برای فروش محصولات که تقریباً تمام شده است، عجله ای ندارند .

پشم شیشه ،در مقایسه با آخرین میزان فروش تنها 0.5 دلار در هر رول افزایش داشته است، و در حال حاضر قیمت پشم شیشه از این شرکت معادل 12 تا 13 دلار در هر رول برای محموله تحویلی ،برآورد می شود. براساس اطلاعات بازار، در هفته گذشته شرکت ایرانی، معامله حدود 10.000 رول پشم شیشه را با قیمت 13 دلار در هررول قزاقستان انجام داد. قیمت پشم شیشه داخلی از شرکت ایرانی ،با حدود مبلغ  12 تا 13 دلار در هر رول کارهای سابق در طول هفته به طور کلی تغییر نکرده است.

خرید پشم شیشه ایران

ایران و تأمین برخی از معاملات در بازار پشم شیشه امارات

به رغم فصل تعطیلات، تامین کنندگان پشم شیشه ایران موفق به پیدا کردن مشتریانی در بازار امارات متحده عربی شدند ، که دلیل این موفقیت قیمت های جذاب پشم شیشه این کشور همراه با زمان کوتاه تحویل بار می باشد. با این حال، خریداران اغلب شرکت های تولید کننده پشم شیشه هستند. به رغم تقاضای نسبتاً آرام، عرضه کنندگان خارجی قیمت پشم شیشه خود را بیشتر از  قیمت پشم شیشه ارمنستان افزایش داده اند. تنها استثناء یکی از تولید کننده های  پشم شیشه ایران، یعنی شرکت ایسر است که قیمت خود را در طول ماه کاهش داده تا با سایر تأمین کنندگان هماهنگ باشد.

فعالان بازار داخلی گزارش کردند که تولیدکنندگان پشم شیشه امارات متحده عربی هفته گذشته بیش از 10.000 رول پشم شیشه را از شرکت ایرانی با قیمت 12 تا 13 دلار در هر رول را رزرو کرده اند. حتی معامله گران پیشنهادات ایران را جذاب تر می دانند، به خصوص که امکان دریافت محموله از آنها وجود دارد، اما برنامه این است که چنین معاملاتی را فقط پس از تعطیلات انجام دهند. قیمت پشم شیشه ایران حتی 5 دلار کمتر از قیمت های ایران است، ولی مشتریان داخلی با وجود مشکلاتی که برای پرداخت وجود دارد، ترجیح می دهند که پشم شیشه ایران را خریداری کنند. یک تاجر اماراتی گفت: “تنها مشکل معاملاتی با ایران، سیستم بانکی است.”

وضعیت نامطلوب در بخش پشم شیشه ،  قیمت پشم شیشه را تحت فشار قرار داده است. تولید کنندگان پشم شیشه ،قیمت های خود را حدود 1.5 دلار در هر رول در طول ماه کاهش داده اند. در نتیجه، پشم شیشه ساخته شده از شیشه با قیمت  12 تا 13 دلار در هر رول عرضه شدند.

موفقیت فروشندگان ایران برای انعقاد معاملات پشم شیشه با امارات متحده عربی

تقاضا برای پشم شیشه در امارات متحده عربی بهبود نیافته است، در حالیکه کمبود پروژه های مداوم و داشتن ذخایر کافی نیز مزید بر علت بوده اند. فقط دو تا از فروشندگان ایران موفق به عقد برخی از معاملات با مشتریان اماراتی شده اند. قیمت پشم شیشه ارمنستان در حمایت از بازار داخلی افزایش یافته است. قیمت پشم شیشه ایران ممکن است روند افزایش قیمت را دنبال کند، اما تا کنون آنها تقاضای کافی نداشته اند.

قیمت پشم شیشه از ایران به میزان 1 دلار در هررول در ماه کاهش داشته و  به 12 تا 13 دلار در هر رول کاهش رسیده است. وی یادآور شده است که در برخی از معاملات کوچک محموله ، قیمت پشم شیشه 13 دلار در هر رول برآورد شده است.

قیمت پشم شیشه ایران حدود 12 تا 13 دلار در هر رول  ارائه شده است ، که 1 دلار در هررول در طول این ماه افزایش قیمت داشته است. اگرچه قیمت پشم شیشه ارمنستان تقریباً برابر با پیشنهادات قیمت ایران است، اما برای محصولات با این قیمت هیچ معامله ای  انجام نشده است. یکی از تاجران بزرگ امارات متحده عربی اظهار داشت: ” مشتریان علاقه ای به خرید از ارمنستان ندارند زیرا آنها می توانند پیشنهاد قیمت پشم شیشه ایران را معادل  13 دلار در هر رول دریافت کنند.”

1/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0