0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

کارتن پلاست و مزیت های منحصر به فرد آن

همان طور که در مقالات قبلی هم به آن اشاره شد، کارتن پلاست در ساخت استند های تبلیغاتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سبک وزن بودن کارتن پلاست باعث می شود تا کار حمل و نقل و نگهداری این محصول در انبار با سهولت انجام گیرد. علاوه بر این، کارتن پلاست هیچ محدودیتی در مورد کادر و فرم خاصی ندارد و در سایز ها و شکل های متفاوت تهیه و تولید می شود.

قابلیت مونتاژ این محصول نیز از کاربرد های ویژه آن است. استفاده از کارتن پلاست برای تبلیغ محصولات در تمامی صنایع قابل مشاهده است. کارتن پلاست در واقع توانایی پشتیبانی از محصولات صنایع مختلف را به منظور دستیابی به بازار های هدف، ایجاد رقابتی بی نظیر دارا است. متقاضیان کالا های تبلیغ شده توسط کارتن پلاست به تدریج افزایش یافته و به دلیل شکیل بودن این بسته بندی ها، جذب آن ها می شوند.

علاوه بر این، یکی از انواع کارتن پلاست، شیت پلاست یا همان هالوشیت می باشد که دارای ویژگی های بارزی از جمله ویژگی چاپ و برش است. همچنین این محصول از کیفیت بالایی بر خوردار است و همین مشخصه امکان تهیه و تولید محصولات مختلف تبلیغاتی را فراهم کرده است.

کارخانه های تولید کننده کارتن پلاست کشور  دارای تجهیزاتی از قبیل ماشین آلات ویژه و تجهیزات مربوط به چاپ سیلک اسکرین با بهره گیری از تکنولوژی چاپ (CMYK) چهار رنگ، پنج رنگ، و شش رنگ می باشد. همچنین همان طور که گفته شد قابلیت چاپ دیجیتالی بر روی کارتن پلاست، در سایز ها و اشکال مختلف یکی از مشخصه های محبوب این محصول است که این کار با کیفیت چاپ بالای تصاویر و متون، توسط تجهیزات این کارخانه ها انجام می شود و از نظر کیفی هم ضمانت شده می باشند.

استفاده از کارتن پلاست در استندهای تبلیغاتی

همچنین برخی از کارخانه ها و شرکت ها سرویس های مطلوبی را در مورد راهنمایی ومشورت تبلیغاتی تا کار طراحی کردن ایده های مشتریان و پس از آن تولید نهایی محصولات تبلیغاتی در اختیار خریداران قرار می دهد. علاوه بر این، در واقع یکی از بهترین محصولات تبلیغاتی این کارخانه ها که گاها از کارتن پلاست رنگی برای تولید آن ها استفاده می شود، استند های تبلیغاتی ایستاده می باشد که با بهره گیری از چاپ طرح مورد نظر مشتری بر روی آن، در تبلیغات نقطه خرید مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع استند های تبلیغاتی را معمولا به سادگی می توان در بسیاری از سوپر مارکت های بزرگ و کوچک در سطح شهر پیدا کرد که معمولا برای تبلیغ مواد غذایی از آن استفاده می شود. این استند ها که ساخته شدن از کارتن پلاست مرغوب هستند، دقیقا در محل خرید افراد قرار دارند و در هنگام خرید، مشتریان را جذب کرده و به شدت ترغیب به خرید محصول مورد نظر می کند.

مزایای کارتن پلاست

استند های مورد استفاده در درون فروشگاه ها، در حقیقت بیانگر مفهومی تازه به نام مغازه هایی است که در درون یک مغازه دیگر می باشند و چون این استند ها از کارتن پلاست ساخته می شوند، عده ای از افراد این پدیده را با عنوان شهر کارتنی می شناسند. از جذابیت این استند ها برای جلب توجه مشتری که بگذریم، مزیت دیگر استفاده از این استند های تبلیغاتی آن است که در مقایسه با هزینه های که افراد باید صرف کنند تا تبلیغات خود را در رسانه های بزرگ انتشار دهند، بسیار مقرون به صرفه است چرا که علاوه بر کیفیت بالای کارتن پلاست، این محصول از قیمت مناسبی هم برخوردار است.

علاوه بر این، در مقابل، مخاطبین یا در واقع مشتریان آن محصول تبلیغاتی با طرح روی استند ها ارتباط برقرار می کنند و تولید کنندگان هم متناسب با تیراژ تولید سطح جغرافیایی، تعداد زیادی از این استند ها را می سازند و به طور گسترده ای تحت پوشش قرار می دهند. همچنین کارتن پلاست هایی که به شکل استند های تبلیغاتی در می آیند مزیت دیگری هم نسبت به رسانه های تبلیغاتی دیگر دارند، آن هم این است که در مدت زمان طولانی تری بدون این که خراب شوند یا از بین بروند، در معرض دید مشتری قرار می گیرند.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0