0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

تولید کنندگان ورق رنگی

تولیدکنندگان ورق رنگی در حال برنامه ریزی برای تحقیق جدید در مورد واردات این محصول هستند. این تحقیقات بر روی واردات ورق رنگی از چین، روسیه و اوکراین تمرکز خواهد کرد. ترکیه در ماه ژانویه ۲۰۱۵ یک تحقیق ضد انحصاری را به واردات ورق رنگی از هفت کشور چین، فرانسه، ژاپن، رومانی، روسیه، اسلواکی و اوکراین آغاز کرد. در نتیجه این تحقیقات، در ماه اوت ۲۰۱۵، مقررات موقت واردات ورق رنگی از اسلواکی (۷٫۰۲٪ برای شرکت ورق کوسیکس ایالات متحده و ۹٫۸۰٪ برای سایر تولید کنندگان) اعمال شد.

روسیه (۲٫۲۲٪ برای شرکت MMK و ۳٫۷۶٪ برای سایر کارخانجات)؛ ژاپن (۶٫۹۵٪ برای JFE فولاد، ۷٫۹۲٪ برای فولاد نیپون و ۸٫۹۰٪ برای سایر کارخانه ها)؛ و چین (٪ ۱۸٫۰۱ برای شرکت آهن و فولاد هبی ، ٪ ۱۵٫۴۷ برای  شرکت فولاد یانگ هونگ چانگ و ژانگ جانگ  GTA Plate،٪ ۱۶٫۴۹ برای آهن و فولاد تانگشان، فولاد ضد زنگ شانکسی  تیانگ، آهن و فولاد  هندان، فولاد ریژائو  ، فولاد و آهن مانشان  و اتحادیه  آهن و فولاد شوانگ  جینگتانگ و ۳۵٫۱۵٪ برای سایر کارخانجات).

در ماه ژانویه سال ۲۰۱۶، واردات ضد انحصاری جدید برای خرید ورق رنگی اعلام شد و تفاوت ها به کمیسیون پیشگیری از رقابت ناعادلانه در واردات ورق رنگی رسید. کشورهای آسیب دیده اسلواکی، ژاپن، چین، فرانسه، روسیه و اوکراین بودند. اما پیش از اینکه کمیسیون بتواند وظایف خود را تأیید کند، تولید کنندگان متقاضی – که شامل اردمیر، توسلیکاک و کلاکوگلو و حامیان ایزدمیر و هاباس بودند – درخواست را رد کردند، زیرا آنها خواستار اصلاح مقررات در ماه آوریل بودند.

ترکیه مقررات ۹٪ واردات را برای همه واردات ورق رنگی تحمیل کرد. دارندگان مجوز دستورالعمل پروسه تولید داخلی در کشور از این مقررات معاف هستند. دستورالعمل پردازش داخلی، شرکت ها را قادر می سازد تا از مقررات واردات بر روی ورق گرم اجتناب کنند تا زمانی که محصول نهایی – مانند لوله و اتصالات ، ورق خودروسازی  و کالاهای سفید – صادر شود. به گفته شرکت کنندگان در بازار، تولیدکنندگان ترکیه در حال حاضر به دنبال افزایش مقررات ضد انحصاری هستند، و افزود که این به دلیل پشت سر گذاشتن درخواست می باشد. منابع می گویند اکنون آنها برای یک پرونده بهتر آماده هستند.

خرید ورق رنگی فولاد مبارکه

شرکت بنگنگ هستل  قیمت های خود را برای ورق رنگی تحویل ماه نوامبر افزایش داد

شرکت آهن و ورق رنگی بنگنگ هستل در شمال شرق چین ، لیست قیمت های خود را برای اکثر محصولات ورق اصلی خود افزایش دادند. این شرکت قیمت های خود را برای ورق رنگی، ورق گالوانیزه و ورق رنگی ، به میزان۵۰  یوان (۷٫۴۰ دلار) برای هر تن، ۱۵۰ یوان (۲۲٫۳۰ دلار) برای هر تن و ۲۰۰ یوان (۲۹٫۷۰ دلار) برای هر تن افزایش داد.

این  افزایش هزینه برای  تحویل ماه نوامبر ورق رنگی SS400 5.75 میلی متر به میزان ۲۸۴۰ یوان (۴۲۱ دلار) در هر تن،  برای ورق گالوانیزه SPCC 1.0 میلی متر به میزان ۴۱۰۰ یوان (۶۰۸ دلار) در هر تن، و برای ورق رنگی SPGC 1.0 میلی متر ورق رنگی به میزان۴۷۵۰ یوان (۷۰۵ دلار) در هر تن می رسد. . شرکت هستل که قبلا به نام شرکت آهن و فولاد هبی شناخته می شد، لیست قیمت ورق رنگی  و ورق گالوانیزه خود را با قیمت ۱۰۰ یوان ($ ۱۴٫۸۳) در هر تن افزایش داد و برای ورق گالوانیزه به ۲۰۰ یوان ($ ۲۹٫۶۷) در هر تن رسید.

این مبلغ به قیمت تحویل ماه نوامبر ورق رنگی  Q235 5.5 میلی متر به میزان  ۳۶۵۰ یوان (۵۴۲ دلار) برای هر تن و برای ورق گالوانیزهSPCC 1.0 میلی متری به میزان ۴،۶۰۰ یوان (۶۸۳ دلار) برای هر تن بود. قیمت ورق گالوانیزه ۱٫۰ میلیمتری در اعلامیه این شرکت در روز چهارشنبه ۱۹ اکتبر مشخص نشده است.  شرکت هستل قیمت ورق رنگی خود Q235  ۱۴-۲۰ میلی متری خود را با قیمت ۳۴۳۰ یوان (۵۰۹ دلار) در هر تن حفظ کرد.

اکثر تولیدکنندگان فولاد عمده چین از قبیل Baosteel، Iron Iron & Steel، Iron and Steel، Shuangang و Anshan Iron & Steel قیمت های خود را پس از جشن های ملی در هفته اول ماه اکتبر افزایش دادند و در بازار روز قیمت ها برای محصولات ورق رنگی در روزهای اخیر افزایش یافته است. به عنوان مثال، ورق رنگی در روز چهارشنبه ۱۹ اکتبر به قیمت ۲۹۰۰ تا ۲۹۲۰ یوان (۴۳۰ تا ۴۳۳ دلار) معامله شد که معادل ۱۶۰ تا ۱۷۰ یوان ( ۲۳٫۷۰ تا ۲۵٫۲۰ دلار) از ۷ اکتبر افزایش داشته است.

طبق ارقام به دست آمده از انجمن ورق کشور ،فروش ورق برزیل  به میزان ۱٫۷۰٪  در فروش ورق برزیل در ماه سپتامبر افزایش سالیانه داشت. این انجمن  در روز سه شنبه ۱۸ اکتبر اعلام کرد: فروش ورق از توزیع کنندگان به ۲۵۱،۳۰۰ تن رسیده است که در مقایسه با ۲۴۷،۱۰۰ تن در سپتامبر ۲۰۱۵ به فروش رسیده است.

“کارلس لوئیرو، رئیس شرکت ایند، گفت:” فروش در ماه های اخیر بدتر شده است. ” او افزود که عملکرد بخش های مصرف کننده ورق مانند تولید کنندگان قطعات خودرو و تولید کنندگان کالاهای سرمایه ای به پایین ترین حد رسیده است. لوئیروو گفت : ”  با این حال، فروش ماه سپتامبر، از ماه اوت به میزان ۲۵۳٫۱۰۰ تن کاهش یافت و ۰٫۷۰٪ بود. “انجمن ورق کشور انتظار دارد که فروش برای ماه اکتبر، به ۲۴۶،۳۰۰ تن برسد، در حالیکه  ۲۷۹،۵۰۰ تن در اکتبر ۲۰۱۵ به فروش داشته است.”

ما نیاز به بهبود در بخش زیربنای بازار ورق داریم.لوریرو اظهار داشت: ” خرید ورق از توزیع کنندگان در ماه سپتامبر به ۲۶۳،۲۰۰ تن رسید،که  در مقایسه با ماه مشابه سال ۲۰۱۵، به میزان  ۱۴٫۷۰٪، افزایش داشت، یعنی زمانی که خرید به ۲۲۹،۴۰۰ تن رسید. لیست موجودی ها به ۸۹۵،۲۰۰ تن یا ۳٫۶۰ ارزش ماهیانه از فروش ماه رسید، که با ۹۶۴،۷۰۰ تن در سال گذشته مقایسه می شود. طبق گفته  انجمن ورق کشور، واردات ورق در ماه سپتامبر به ۶۲،۹۰۰ تن رسیده است که از رقم ۸۶،۷۰۰ تن در ماه سپتامبر ۲۰۱۵ به میزان ۲۷٫۴۰٪ کاهش یافته است.

 

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری