0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

 قیمت تیرآهن اتحادیه اروپا

قیمت تیرآهن در سراسر اروپا برای دومین هفته متوالی افزایش یافته است که علت این امر افزایش قیمت قراضه آهنی در این مناطق می باشد. به گفته یکی از تولیدکنندگان این محصول فشارهای ناشی از هزینه ها وجود دارد و افزایش قیمت قراضه آهنی نیز تداوم خواهد یافت بنابراین انتظار می رود که قیمت تیرآهن نیز هم چنان در این مناطق افزایش یابد. تولیدکنندگان فولاد اروپا در حال حاضر تحت فشار ناشی از افزایش هزینه ها می باشند.

به عنوان مثال افزایش قیمت الکترودها و قراضه آهنی سبب افزایش قیمت محصولات فولاد طویل این مناطق گشته است. ارزیابی متال بولتن از قیمت قراضه آهنی شمال اروپا به میزان 45/344 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 10/333 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است. هم چنین قیمت قراضه آهنی در انگلیس نیز به میزان 19 دلار به ازای هر تن طی هفته گذشته افزایش یافته است در حالی که افزایش قیمت این محصول در آلمان به میزان 23-12 دلار به ازای هر تن تخمین زده شده است. به گفته یکی از توزیع کنندگان داخلی بازار ترکیه در حال حاضر مقدار زیادی قراضه آهنی خریداری کرده است و بازارهای نهایی ناچار به قبول این قیمت ها می باشند.

قیمت تیر آهن روز

در حال حاضر مشاهده می شود که قیمت قراضه آهنی در بازار ترکیه حتی به میزان 50 دلار به ازای هر تن نیز افزایش یافته است و افزایش قیمت ها تداوم بیشتری نیز خواهد یافت. ارزیابی متال بولتن از قیمت تیرآهن شمال اروپا به میزان 18-12 دلار به ازای هر تن افزایش یافته است و تا تاریخ 16ماه اوت به میزان 646-628 دلار به ازای هر تن رسیده است. این در حالی است که قیمت این محصول تا هفته گذشته به میزان 628-617 دلار به ازای هر تن بوده است. هم چنین قیمت تیرآهن در جنوب اروپا نیز به میزان 6 دلار به ازای هر تن افزایش یافته و به قیمت 646-634 دلار به ازای هر تن رسیده است که نسبت به قیمت 640-628 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته شاهد افزایش قیمت این محصول بوده ایم.

به گفته منابع خبری قیمت تیرآهن این منطقه تا چندین ماه آینده افزایش بیشتری نیز خواهد یافت و پیش بینی می شود که تا ماه اکتبر شاهد افزایش شدید قیمت این محصول در اروپا باشیم. طی چند روز گذشته تاجرین قراضه میزان بیشتری قراضه خریداری کرده اند که نشان دهنده افزایش قیمت محصولات در آینده می باشد. به طور کلی راجع به بازار تیرآهن اروپا در حال حاضر نمی توان نظر قطعی داد ولی با این حال اکثر پیش بینی ها حاکی از آن است که قیمت ها افزایش بیشتری خواهند یافت.

 

خبرهای مرتبط :

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0