0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

تامین کنندگان ایرانی و افزایش قیمت ساندویچ پانل در آینده ی نزدیک

در ابتدای ماه دی بازار ساندویچ پانل فعال شده است و آماده ی افزایش قیمت ساندویچ پانل در قراردادهای ماه دی است. افزایش قیمت ضایعات در قرارداد های جدید نیز پیش بینی می شود. شرکت کنندگان در بازار اطمینان دارند که بازسازی بخش ساخت و ساز درایران راه اصلی برای افزایش تقاضای محصولات در سال جاری خواهد بود.

در اوایل ماه دی، تولید ساندویچ پانل پلی اورتان با ضخامت 4 با قیمتی معادل 69800  تومان مترمربع انجام شد. قیمت ساندویچ پانل پلی اورتان حدود 4.31 درصد معادل 100-200 تومان در هر مترمربع بالاتر از نرخ دو هفته ی پیش است. یکی از منابع خبری محلی می گوید: ” در حال حاضر فعالیت خرید درایران خوب است؛ با پایان یافتن تولید محصولات پلی اورتان ، و در حال حاضر در بازار فروخته می شود.

پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت سانویچ پانل در ایران در حدود 69800 تومان در هر مترمربع شنیده می شود، که 100-200 تومان در هر مترمربع بیش تر از قیمت های اواخر ماه آذر است. تامین کنندگان ایران پیشنهاد می کنند که قیمت ساندویچ پانل پلی اورتان سقفی 60700 تومان در هر کیلو باشد اما گفته می شود که قرارداد ها با اعمال برخی تخفیف ها انجام می شود.

شرکت های بازرگانی انتظار دارند که قیمت مواد اولیه برای تامین کننده ها در تاریخ 20 دی در قراردادهای جدید افزایش یابد. یکی از منابع محلی گفت که قطعا قیمت مواد اولیه  بالا تر خواهد رفت، و انتظار می رود که قیمت ساندویچ پانل  نیز به زودی افزایش یابد. افزایش تقاضا و قیمت دلیل فعالیت ساختمانی امیدوار کننده در ایران در سال1396 است.

قیمت آهن آلات

افزایش قابل توجه تولید و فروش ساندویچ پانل دراصفهان در ماه دی

اصفهان به طور قابل توجهی موقعیت خود را در بخش ساندویچ پانل در آذر 1396 ارتقا بخشیده است. قیمت ساندویچ پانل این استان و تولید آن طی سال گذشته تا کنون افزایش قابل توجهی داشته است و با فروش فعال تر در هر دو بخش داخلی و خارجی حمایت می شود.

یکی از تولید کننده های ساندویچ پانل  در ماه آذر گزارش داد که تولید ساندویچ پانل  این استان به ترتیب تا میزان 12.68٪ افزایش یافته است. خروجی ساندویچ پانل نیز تولید شده در کارخانه های این کشور به میزان 22.93٪ درصد افزایش یافته است که عمدتا به دلیل تقاضای فعال برای خرید ساندویچ پانل در بازار اصفهان در ایران است. در ماه دی فروش ساندویچ پانل اصفهان به خارج از کشور در حدود 13.2 درصد افزایش یافت. علاوه بر این، به نظر می رسد که قیمت ساندویچ پانل در ماه های  دی نیز افزایش این محصول را نشان می دهد، که با توجه به فروش قابل توجه ساندویچ پانل در خارج از کشور رخ داده است.

افزایش میزان تولید ساندویچ پانل

تولید انبوه ساندویچ پانل اصفهان، که تقریبا 65 درصد کل تولید این محصولات را به خود اختصاص داده است، که در سال جاری به میزان 7.43 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، طبق گزارشات در ماه دی نیز میزان تولید آن در کم ترین میزان خود اعلام شد. با توجه به تقاضای بالا برای صادرات ساندویچ پانل  فروش آن به میزان 10.4٪ درصد افزایش یافته است. یکی از تولید کننده های این محصولات گفت: ” قیمت گذاری ساندویچ پانل به سختی قابل اجرا بود، و به همین دلیل اصفهان به بهترین منبع بعدی تبدیل شد.”

تولید کنندگان داخلی نیز با پشتیبانی خود مواد مورد نیاز شركت ها را تامین می كردند – مصرف كل آن ها در ماه دی در حدود 4.33٪ درصد معادل افزایش یافت. تقاضای محلی برای ساندویچ پانل تا میزان 5.17٪ درصد بهبود یافته است. در نتیجه، سهم صادرات در بخش ساندویچ پانل به میزان 47٪ در ماه دی رسید. در عین حال بازار داخلی همچنان کلید اصلی تولید کنندگان ساندویچ پانل اصفهان است، زیرا سهم صادرات هنوز کم تر از 20٪ است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0