0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

بازار لوله کارخانه سپاهان

در دی ماه ، بزرگ ترین تولید کننده ی لوله داربستی اصفهان ، افزایش 3 درصدی قیمت لوله داربستی را اعلام کرد. علاوه بر این، طبق گزارشات منتشر شده، قیمت لوله داربستی کارخانه سپاهان درهر کیلو با قیمت 2960 تومان برای لوله 1-1/2 اینچ اعلام شده بود. اما در حال حاضر پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت لوله داربستی این کارخانه معادل 30 تومان در هرکیلو نسبت به هفته ی قبلی افزایش یافته است و به ترتیب به مبلغ 2960 تومان در هرکیلو رسیده است. همچنین انتظار می رود که بزرگ ترین کارخانه ی تولید کننده ی محصولات لوله داربستی اصفهان به نام سپاهان در طول مدت این ماه پیشنهادات خود را در مورد قیمت لوله داربستی به مشتریان داخلی افزایش دهد، که این امر عمدتا ناشی از آن است که قیمت ها در بازارهای داخلی روند رو به رشد قوی ای داشته و همچنین تقاضای داخلی برای خرید این محصول متوقف شده است.

در طول هفته ی جاری، قیمت لوله داربستی کارخانه ی سپاهان در حدود 30 تومان به ازای هرکیلوافزایش یافته است و در حال حاضر این محصول با قیمتی معادل 2960 در هرکیلو در دسترس خریداران قرار گرفته است. قیمت لوله داربستی کارخانه سپاهان نیز معادل 2960 تومان در هرکیل اعلام شد. یکی از معامله گران به خبرگذاری گفت: ” این کارخانه پیشنهادات خود را در مورد قیمت لوله داربستی، برای حمل و نقل و تحویل در اواسط ماه پیشنهاد می کنند، که مدت تولید این محصول برای بازار محلی خیلی طول می کشد.

گرچه اکثر کارخانجات ایران هنوز هیچ قیمت مشخصی را اعلام نکرده اند، اما شرکت کنندگان در بازار اعتقاد دارند که پیشنهادات آن ها حتی بالا تر از قیمت لوله داربستی کارخانه ی سپاهان و شرایط تحویل کالایشان نیز کوتاه تر می باشد. علاوه بر این، کارخانه ی سپاهان قبلا قیمت لوله داربستی تولیدی خود را چیزی در حدود 2960 تومان در هرکیلو اعلام کرده است، که حدودا 30 تومان در هر کیلو بالا تر از قیمت پیشنهادی این کارخانه در پایان هفته ی گذشته است.

قیمت لوله گالوانیزه

در همان موعد، کارخانه ی اسپادانا نیز که تولید کننده ی محصولات لوله محلی است، قیمت فروش هفته ی گذشته ی خود را معادل 2920 تومان برا ی لوله داربستی ضخامت 2.5 اعلام کرده است ، با توجه نرخ ارز فعلی اعلام کرده است. با توجه به گفته های شرکت کنندگان در بازار، این تامین کننده ی اهل اصفهان موفق به فروش حدود 3000 تن لوله داربستی و بست لوله داربستی در بخش تولید شده است. پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت لوله داربستی دوباره تغییر کرده اند و در حال حاضر این محصول با مبلغ 2920 تومان در هر کیلو خرید و فروش می شود، در حالی که طی هفته ی گذشته به مبلغ 2920 تومان در هرکیلوعرضه می شد. یکی از معامله گران به خبرگذاری گفت: “قیمت لوله داربستی و بست لوله داربستی صادراتی نیز افزایش می یابد اما از امروز بازار محلی پشتیبانی بیش تری را برای این کار فراهم می کند، هر چند میزان تقاضای فعلی هنوز هم ناکافی است. وی افزود: “برخی از کارخانه ها تلاش می کنند که قیمت لوله داربستی داخلی خود را از طریق محدودیت عرضه افزایش دهند.”

این افزایش نامحسوس در حالی است که این قیمت در مدت مشابه ماه قبل برای لوله داربست ی1-1.2 اینچ با ضخامت 2 در حدود 3120 تومان به ازای هر کیلو بوده است که افت قیمت 100 تومان به ازای هر کیلو را نشان میدهد با توجه به این کاهش قیمت و با توجه به نزدیکی به فصل سرما در زمستان و سرعت گرفتن ساخت وساز تا شروع نشدن فصل سرما قیمت لوله داربستی تحت تاثیر قیمت دلار و بازار داخلی افزایش مویرگی را در حدود 30 تومان به ازای هر کیلو شاهد بوده است که این وضع با توجه به گران شدن قیمت آهن آلات در طول هفته گذشته به نظر مسیر صعودی را طی خواهد کرد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0