0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

بازار میلگرد چین

قیمت میلگرد در بازار داخلی چین مجددا افت کرد چرا که تحرک بازار کم است و ارزش قراردادهای فیوچرز کاهش داشته است.در شرق چین ارزش میلگرد 10 تا 12 دلار پایین آمده است و در نقاط شمالی میلگرد تا 5 دلار کاهش داشته است. از طرفی ارزش میلگرد در بازار فیوچرز و بازار نقدی شرق چین به 45 دلار میباشد از این جهت پیش بینی کاهش ارزش میلگرد دور از انتظار نیست.

در بازار صادرات همچنین میلگرد چین 535 دلار هر تن فوب می باشد که 7 دلار ی افزایش داشته است. البته مشتریان میلگرد توقع دارند قیمت های صادراتی میلگرد چین افت کند برای اینکه  تقاضای داخلی  میلگرد کاهش یافته است  و در بازارهای فیوچرز نیز کاهش ارزش میلگرد به چشم می خورد. رقم درخواستی مورد انتظاربرای میلگردها اغلب 525 دلار هر تن فوب برای تناژ بالاست.  ولی نظرات بر این باوراست که تا 550 دلار هر تن فوب نیز رسیده است.

فروش اعتباری میلگرد

میلگرد صادراتی چین بدون تغییر باقی ماند

قیمت میلگرد صادراتی چین با وجود بالا رفتن بازار داخلی، کاهش موجودی ها و عدم تقاضای صادراتی ثابت مانده است.به گزارش مرکزآهن، مبلغ پیشنهادی 515 تا 530 دلار هر تن فوب است که بدون تغییربوده است. با توجه به این که فعالیت بازار صادرات کاهش یافته است رشد 5 دلاری  ارزش داخلی بازار صادرات را درصدرباقی مانده است .ساخت وسازبا آغازفصل زمستان بی تحرک ترمی شود و مصرف داخلی میلگردرا در چین کاهش میدهد.  با توجه به برنامه کم شدن تولید کارخانه ها، احتمالا امسال بازار ازارامش بیشتری برخوردار خواهد بود.

قیمت پیشنهادی بیلت صادراتی چین در حدود 505 تا 515 دلار هر تن فوب در ثبات است. بازار هم در راکد است .بیلت اخیرا در بازار داخلی این کشور نیز بدون تغییربوده است.به گزارش مرکز آهن ،  میلگرد صادراتی چین 7 دلار افزایش یافته که 535 دلار هر تن فوب شده است. معاملات وخریدارها منتظر کاهش قیمت کمی نهایی شده هستند.

قیمت صادرات چین برای فولاد طویل با افزایش درآمدهای داخلی افزایش می یابد

قیمت صادرات چین برای فولاد طویل برای هفته سوم همراه با افزایش درآمدهای بازار داخلی افزایش یافته است. محموله های ژانویه و فوریه میلگرد 16-32 میلیمتر که در روز چهارشنبه 14 دسامبر به مبلغ 460-470 دلار در هر تن فوب بر اساس وزن واقعی ارزيابي شده بودند، تا 25 دلاربالاتر در هر تن نسبت به هفته قبل ارزيابی شدند. درمیان انتظارات کمبود عرضه ، قیمت فولاد داخلی چین در روزهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است.

سه شنبه صبح، قیمت های میلگرد شرق چین در حدود 3.5003.530 یوان (507-511 دلار) در هر تن، تا 290-300 یوان (42-43 دلار) بالاتر در هر تن نسبت به یک هفته پیش بود. یک کارشناس معاملات در شمال چین گفت: “صادرکنندگان باید پیشنهادات خود را برای پیروی از قیمت های داخلی افزایش دهند.” وی افزود: “اگرچه امروز قیمت کالاها و ترازهای محلی کاهش پیدا کرده است، من پیشنهادات صادراتی خود را خیلی زود پایین نخواهم آورد ، زیرا مسیر بازار بسیار روشن نیست.” یک کارشناس صادرات در شرق چین گفت: ” اگر شایعات و یا اخبار مربوط به کاهش عرضه وجود داشته باشد، قیمت های محلی ممکن است دوباره افزایش یابد.” در قیمت های فعلی، معاملات صادراتی سخت است.

صادر کننده از شمال چین می گوید: “آخرین معامله ای که من شنیدم در هفته گذشته صورت پذیرفته است حدود 430 دلار در هر تن فوب بر روی وزن واقعی انجام گرفته و خریدار از کره جنوبی بوده است.” او اضافه کرد که از آخرین پیشنهادات او هنوز به پاسخی از سوی خریداران منجر نشده است.قیمت های صادرات شانگ های چین برای ورق فولاد طویل به علت افزایش درآمد داخلی ، افزایش یافت .
براساس آمار واردکنندگان آسیای جنوب شرقی آسیا ، تراکنش ها در حدود 440 تا 450 دلار در هر تن فوب با وزن واقعی در هفته گذشته انجام شده است. محموله های سیم مفتول با کیفیت بالا با ارزشی معادل 450 تا 450 دلار در هر تن فوب مربوط به ماه ژانویه وفوریه در روز چهارشنبه مورد ارزیابی قرار گرفت ، تا 30 دلار در هر تن نسبت به یک هفته قبل بالاتر رفته بود.

یک صادر کننده دیگر از شرق چین می گوید : “خریداران ویتنام و فیلیپین در هفته گذشته این محصول را به قیمت 450 تا 455 دلار در هر تن خریداری کردند. وی افزود: “اما با توجه به قیمت های بالا در بازار داخلی، کارخانه های چینی در حال حاضر از پذیرش سفارشات در قیمت های پایین تر از 460 دلار در هر تن فوب امتناع می کنند. آنها این محصولات را با قیمت 470 تا 480 دلار در هر تن فوب ارائه می دهند.”

 

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0