0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

قیمت ورق رنگی صادراتی چین به امارات

تقاضای واردات ورق رنگی در امارات متحده عربی در این هفته ضعیف بوده و بیشتر قیمت ها  بدون تغییر باقی مانده است. ورق رنگی با ضخامت 2 میلی متر توسط کارخانه های تایوانی با قیمت 410 تا 420 دلار برای هر تن cfr ارائه می شود. آخرین پیشنهادات چین، که در هفته گذشته و روز ملی آن کشور بود، حدود 400 دلار برای هر تن cfr بود. یکی از شرکت کنندگان در بازار گفت: “هیچ قیمت ورق رنگی جدیدی در این هفته وجود ندارد. “در واقع، بازار ساکت است. تقاضا در عربستان سعودی،که قویترین بازار در این منطقه دارد، بسیار ضعیف بوده است. چین پس از تعطیلات خود هیچ گونه پیشنهاد جدیدی ارائه نکرده است و من هیچ نشانه ای از پیشرفت را نمی بینم.

واردات ورق رنگی امارات متحده عربی در روز سه شنبه 11 اکتبر 400-420 دلار به ازای هر تن cfr ،و بدون تغییر در هفته گذشته بود. آخرین خرید ورق رنگی از چین، 470 دلار برای هر تن cfr بوده است. یک خریدار قیمت 465 دلار برای هر تن cfr را ارائه داد. ارزیابی هفتگی برای واردات ورق رنگی امارات متحده عربی در روز سه شنبه 469تا 470 دلار به ازاء هر تن cfr بود و همچنان بدون تغییر هفته به هفته بود. از چین با قیمت 540 تا 550 دلار در هر تن cfr ورق رنگی با ضخامت 0.50 میلیمتر تهیه شد. هند مواد مشابهی را با مبلغ 580 تا 590 دلار به ازای هر تن cfr  ارائه داد و معامله ای با قیمت 580 دلار برای هر تن cfr به گوش می رسد. ارزیابی قیمت ورق رنگی هفتگی واردات امارات متحده عربی در روز سه شنبه با قیمت 540 تا 580 دلار به ازای هر تن cfr بدون تغییر برآورد گردید.

خرید ورق رنگی دز اصفهان

قیمت صادرات ورق رنگی چین در معاملات نزولی ، یکنواخت است

قیمت ورق رنگی کشور چین در طول دو هفته گذشته ثابت باقی مانده است و چندین تحقیق که در بازار وجود دارد. قیمت معاملات پایه صادراتی در محموله های ماه نوامبر و دسامبر شامل ورق رنگی  SPCC 1.0 میلیمتری در روز سه شنبه 11 اکتبر با قیمت 443 تا 445 دلار به ازای هر تن فوب بود که از دو هفته پیش تغییری نکرده است. قیمت پیشنهادات پایه صادراتی برای محموله های ماه نوامبر و دسامبر همان محصول به میزان 2 دلار در هر تن افزایش داشت و به 445 تا 450 دلار در هر تن فوب رسید. دو معامله گر به مرکزآهن اظهار داشتند که  پس از بازگشت از تعطیلات  روز ملی چین ، معامله واحدی انجام نشده است. معامله گران مستقر در شانگهای گفتند که “تقاضای کمتری در حال حاضر وجود دارد. درخواست های مشتریان خارج از کشور دیر شده است. با این حال، شرکت کنندگان در بازار فکر نمی کنند که قیمت ورق رنگی در کوتاه مدت به دلیل هزینه های بالای مواد خام مانند کک و ذغال سنگ کک وجود داشته باشد. در واقع، قیمت داخلی برای محصول در دو هفته گذشته افزایش یافته است. در شرق چین، ورق رنگی در روز سه شنبه به مبلغ 3.530 تا 3.560 یوان (527-532 دلار) در هر تن معامله شد ، درحالیکه نسبت به دو هفته پیش 100 تا 110 یوان (15 تا 16 دلار) افزایش داشته است.

در مقایسه با ورق رنگی ، ورق گالوانیزه به طور فعالانه در معرض نگرانی هایی در مورد فعالیت های ضد انحصاری اتحادیه اروپا قرار دارد که برای گسترش دامنه وسیعی از محصولات ورق گسترش می یابد. قیمت مبادله صادراتی برای محموله های ما نوامبر و دسامبر از ورق گالوانیزه نورد گرم 1/1 میلیمتری 120 گرم پوشش زینک، به مبلغ 520 تا 525 دلار در هر تن فوب در روز سه شنبه رسید ،که تا 5 دلار برای هر تن از دو هفته پیش افزایش قیمت داشته است. شرکت کنندگان در بازار به مرکزآهن گفتند ،اکثر معامله گران پیشنهادات خود را از 10 دلار به ازای هر تن در همان دوره افزایش دادند که از 525 تا530 دلار برای هر تن فوب بود. یک معامله گر صادرات در شمال چین گفت: “ما افزایش روزافزون معاملات با خریداران اروپایی را در روزهای اخیر شاهد بوده ایم؛ زیرا آنها نگران اند که مقررات ضد انحصاری برای ورق گالوانیزه به همان اندازه که در ورق رنگی و ورق استفاده می شود، اعمال گردد.” وی افزود: “با توجه به روند فعلی فروش داغ، انتظار می رود قیمت ها برای ورق گالوانیزه فردا 5 دلار دیگر برای هر تن فوب افزایش یابد.”

شیکاگو -افزایش قیمت ورق رنگی ایالات متحده با تقاضای ضعیف کاهش می یابد

به گفته منابع صنعت، قیمت ورق رنگی ایالات متحده نزدیک که در این سال کاهش یابد و ممکن است طی بیش از دوازده سال در معرض پایین آمدن قیمت قرار گیرد، مگر اینکه پویایی بازار تغییر کند. یک منبع توزیع کننده ساحل شرقی ایالات متحده گفت:” تقاضای زیادی وجود ندارد. روند بازار آهسته و قیمت ها کاهش می یابد. ارزیابی قیمت مرکزآهن AMM برای ورق برشی به اندازه 24 دلار در هر صد وزن (480 دلار در هر تن) ارزیابی گردید  که 2 درصد از 24. 50 دلار به ازای هر cwt قبلی کاهش داشته است. شرکت کنندگان در بازار گفتند که زمان تحویل بار حدود سه تا چهار هفته بوده است.

طبق آرشیو قیمت گذاری بازار ،قیمت ها از 28.30 درصد از اواسط  ماه ژوئن با 33.50 دلار به ازای هر cwt (670 دلار به ازای هر تن) کاسته شده اند، تقریبا تمام درآمدی که در نیمه اول سال جاری به دست آورده اند، تنها 1 دلار برای هر cwt (20 دلار برای هر تن) می باشد. کمترین قیمت ورق رنگی سال 2016 به میزان 23 دلار برای هر cwt (460 دلار برای هر تن) است. این کمترین میزان در اوایل ماه ژانویه گذشته، از فوریه 2004 می باشد، زمانی که قیمت ورق به 22 دلار رسید (440 دلار به ازای هر تن) . منابع گفتند که در بازار نیز معاملات جدید حدود 23 دلار برای هر cwt در حال شکل گرفتن هستند. یک منبع در ساحل خلیج می گوید: ” در صورتی که برخی از تقاضاهای منطقی را به زودی ببینیم، این سه ماهه رفته است.” منابع می گویند که احتمال کاهش بیشتر وجود دارد چون قیمت پایین فلزات آهنی که در ماه اکتبر به سمت پایین حرکت می کنند، به سمت پایان محصولات ورق سنگین هستند، به خصوص برای خرید ورق رنگی که درصد تقاضای آن ضعیف است. بعضی منابع می گویند که این وضعیت می تواند به شدت در حوزه هوستون رخ دهد، که در آن مصرف کنندگان به طور معمول سعی دارند سهام خود را برای جلوگیری از مالیات موجودی در پایان سال، سقوط دهند.

منابع بازار گفتند که قیمت ها می توانند در صورتی که قیمت ورق رنگی تثبیت شود، بازدهی داشته باشد؛ به خاطراینکه خریداران به دنبال جذب موجودی برای سه ماهه اول سال 2017 هستند. اگر مورد پرونده تجاری که توسط تولیدکنندگان ورق رنگی ایالات متحده در ماه آوریل در برابر برش قطعه ای از دوازده کشور به ثبت رسانده شود، بازدهی می تواند بیشتر نمایان شود، همچنان محدودیت واردات را کاهش می دهد، زیرا تقاضای ناشی از عدم اطمینان در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به بازار باز می گردد . منبع ساحل خلیج گفت: “ما باید در ماه ژانویه تا فوریه تعدادی نوسان در قیمت خرید ورق رنگی داشته باشیم . تا آن زمان، ما فقط مجبورمی شویم پایین بیاییم و همه چیز را تحمل کنیم.”

 

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0