0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

قیمت تیرآهن ترکیه یک بار دیگر افزایش یافت

تولید کنندگان تیرآهن ترکیه قیمت تیرآهن داخلی و صادراتی خود را بیشتر افزایش دادند، که تقریباً فروش محصولات تولید شده در ماه نوامبر بیشتر به خریداران داخلی رسیده است. اصول بازار در بخش های تیرآهن ، پشتیبانی بیشتری را ارائه می دهند. قیمت تیرآهن داخلی در حدود ۱۰ دلار در هر تن در ترکیه افزایش داشته و به مبلغ ۱۰۷۰تا ۱۰۵۰ دلار در هر تن کارهای سابق ارائه شده است.

همانطور که متال اکسپرت پیش از این گزارش کرده بود، معاملات قبلی برای محموله تیرآهن با حجم های متوسط ​​و بزرگ با قیمت ۱۰۷۰ تا ۱۰۵۰ دلار در هر تن کارهای سابق ارائه شده بود. انتظار می رود فروش محموله های جدید در سطوح  قیمت بالاتری انجام شوند. یک منبع تجاری به متال اکسپرت اظهار داشت :”به نظر می رسد که امروز می توانیم تیرآهن را با قیمت ۱۰۷۰ دلار در هر تن کارهای سابق، و در بهترین حالت دریافت کنیم، اما در پایان این مورد یک علامت سوال است.

لازم به ذکر است که پیشنهادات قیمت تیرآهن به مشتریان با محموله های کوچک در ترکیه در حال حاضر کمتر از ۱۰۵۰ تا ۱۰۷۰ دلار در هر تن کارهای سابق است، در حالیکه قیمت های بالاتری نیز در بازار به گوش می رسد. پیشنهادات قیمت تیرآهن صادراتی نیز در طول هفته حدود ۱۰ تا ۱۵ دلار در هر تن افزایش داشته است و در حال حاضر با قیمت ۱۰۵۰تا ۱۰۷۰ دلار در هر تن بسته به نوع عرضه کننده، برآورد شده  است.

آخرین معاملات برای محموله های تیرآهن ،با خریدارانی از جنوب اتحادیه اروپا در حدود قیمت ۱۰۵۰ تا ۱۰۷۰ دلار در هر تن فوب انجام شده است. با توجه به منابع بازار، کارخانه های ترکیه با توجه به رقابت تنگاتنگ با تولید کنندگان هند و تولیدکنندگان داخلی اتحادیه اروپا، از تقاضای بیشتری برخوردار هستند.

خرید تیرآهن اصفهان

افزایش قیمت تیرآهن کشورهای مستقل مشترک المنافع

قیمت تیرآهن وارداتی از کشورهای مستقل مشترک المنافع در دو هفته گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است. با این حال، با وجود تقاضای ضعیف برای تیرآهن وارداتی در ایران، برخی از تأمین کنندگان موفق به انجام معاملاتی برای محموله های کوچک تیرآهن شدند. قیمت تیرآهن از کشورهای مستقل مشترک المنافع در ایران طی دو هفته گذشته به میزان ۳۰ تا ۴۸ دلار در هر تن رسیده است.

چنین رشد قیمتی به تمایلات مثبت در بازار تیرآهن جهانی مربوط می شود. علاوه بر این، تخصیص بار از کشورهای مستقل مشترک المنافع نسبتاً محدود است، بنابراین از تأمین کنندگان خواسته شد  تا برچسب قیمت تیرآهن را افزایش دهند. اگرچه اکثر مشتریان ایرانی حاضر به پذیرش چنین افزایش قابل توجهی برای قیمت تیرآهن نبودند، اما برخی از رزروهای کوچک در طول دوره تحلیل شده اتفاق افتاد.

قیمت تیرآهن برای حمل و نقل از شرکت آرکلور میتال با مبلغ ۱۰۵۰ دلار در هر تن رزرو شد، در حالی که یک معامله برای تیرآهن با قیمت ۱۰۷۰ دلار در هر تن به انجام رسید. لازم به ذکر است که این شرکت روسی همچنین توانست  میزان تقاضا برای محموله های تیرآهن را به قیمتی در حدود ۱۰۵۰ تا ۱۰۷۰ دلار در هر تن آستراخان برساند ، با توجه به اینکه تامین کننده سنتی ایران، یعنی شرکت MMK روسیه، همانطور که متال اکسپرت یادآور شده است،اخیراً بر روی اهداف خارج از کشور محدود شده است.

قیمت تیرآهن اصفهان

عرضه تیرآهن وارداتی

با توجه به اظهارات شرکت کنندگان در بازار، با این که شرکت MMK اخیراً با عرضه قیمت رسمی  در بازار حاضر نشده است، شاخص های قیمت تیرآهن کارخانه ها بالا رفته است. ایده قیمت تیرآهن شرکت MMK در طول دو هفته ۳۵ تا ۴۰ یورو در هر تن افزایش داشت و به  ۸۸۵ یورو در هر تن رسید.منابع بازار گزارش کردند که برچسب های قیمت تیرآهن ۱۵ تا ۲۰ یورو در هر تن افزایش قیمت داشته و به ۸۸۵ یورو در هر تن برآورد گردیده است.

در عین حال فعالیت در خاورمیانه بسیار قوی بوده،  که نشان می دهد تقاضای بازار بهتر بوده است. به طور خاص، شرکت MSC 126،۹۱۰ تن تیرآهن ، را به فروش رسانده است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0
سوالات و نظرات کاربران
نمایش موافق ترین ها
  0
  سوالات و نظرات کاربران
  اختیاری
  اشتراک گذاری