0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش قیمت ورق گالوانیزه وارداتی در ایالات متحده آمریکا

قیمت ورق گالوانیزه در ایالات متحده آمریکا به شدت افزایش یافته است. یکی از صادرکنندگان ترکیه گفت که وی فروش یک محموله 10،000 تن را با 900 دلار برای هر تن (904 دلار برای هر تن) برای محموله  ورود به سه معامله گر جداگانه ایالات متحده که شناسایی نشده بودند، به فروش رسانید. این معامله نمی تواند با معامله گران تأیید شود. صادرکنندگان ترکیه از محموله به ایالات متحده آمریکا عقب ماندند که این کار برای کاهش حجمی صورت گرفت که ممکن است به وظایف برگشت پذیر منجر شود، در صورتی که شرکتهای آمریکایی به دلیل ادعای “شرایط بحرانی” در پرونده تجاری موفق به کسب درآمد شوند.

ترک یک دوره حمل و نقل ماهانه نیز واردات تولید کنندگان ترکیه را برای سه ماه پس از ثبت پرونده تجاری کاهش می دهد، که این امر کمک می کند تا جریان های زیر از آستانه “افزایش” 15٪ قابل ملاحظه ای داشته باشند که معمولا برای پیدا کردن چنین “شرایط بحرانی”، به کار می رود. این صادر کننده ترکیه گفت: “ترکیه به علت رعایت وظایف پس از مواجهه، گذشت کرد. این صادرکنندگان تأیید کردند که شرکت های ترکیه به عنوان وارد کننده های رکورد برای اکثر محموله های ورق گالوانیزه خود به ایالات متحده عمل خواهند کرد.

در میان معامله گران ایالات متحده برای ورق گالوانیزه ترکیه، قیمت ورق گالوانیزه 900 دلار برای هر تن، مورد توجه قرار گرفته است. وی افزود، علاوه بر آن علاقه بر خرید نیز می تواند با قیمت های بالاتری باقی بماند که ممکن است به زودی به حاصل شود. او افزود که قیمت قراضه در ترکیه به قیمت ورق گالوانیزه 900 دلار در هر تن برآورد شده است. سایر معامله گران آمریکایی از سوی AMM برآورد قیمت های ورق گالوانیزه را برابر با 900 تا 910 دلار برای هر تن دانستند.

بازار صادراتی ورق گالوانیزه

معامله گران نیز شنیده اند که یک صادر کننده بزرگ ترکیه در اواخر هفته گذشته قراردادی را با یک معامله گر آمریکایی برای فروش 45،000 تن محموله ورق گالوانیزه در حدود 900 دلار برای هر تن به پایان رسانده است. این معامله به طور گسترده مورد بحث قرار گرفت اما همچنین تایید نشد. برخی از معامله گران شک داشتند که ورق گالوانیزه در 910 دلار برای هر تن از کارخانه های ترکیه در دسترس باشد؛ زیرا ضایعات، سنگ آهن، ذغال سنگ کوک و قیمت جهانی فولاد در هفته های اخیر، بالارفتن قیمت ورق گالوانیزه قابل ملاحظه ای را پشت سر گذاشته اند.

یک معامله گر گفت که کاهش روزافزون یک روزه قیمت سنگ آهن موجب بی ثباتی بازار شد و نشان داد که چگونه قیمت ها به سرعت می توانند تغییر کند. وی اظهار داشت که کارخانه های ترکیه هنوز در برخی موارد 900 دلار برای هر تن ارائه می دهند، گرچه قیمت 910 دلار نیز می تواند یک ” رقم واقعی” باشد. یک  معامله گر که اخیرا از معامله کالاهای عمده چیزی شنیده است گفته که “من می شنیدم کارخانه ها می خواهند 900 دلار به ازای هر تن بفروشند، اما باز هم  با این قیمت ورق گالوانیزه ،هیچ فروشی وجود نداشته است”

قیمت ورق گالوانیزه مرکز آهن

پیش بینی نوسانات قیمت

دو منبع با این مورد موافقند که قیمت ها به زودی می توانند به 910 دلار در هر تن برسد، براساس یک نسبت 1.8 برابر نسبت به HMS 1 و 2 (80:20). یک تاجر می گوید: “در حال حاضر این بازار در حال حرکت به جلو است و به نظر نمی رسد روند صعودی ادامه پیدا کند.

“اگر افزایش قراضه همچنان ادامه پیدا کند، قیمت ها در کوتاه مدت می توانند به 900 دلار برای هر تن برسند. او گفت که در مقایسه با واردات، حتی با افزایش تولیدات داخلی در بازارهای داخلی، قیمت های آنها هنوز هم بسیار تهاجمی و رقابتی است. “او گفت که تحولات بازار بستگی به قیمت سنگ آهن در پایان هفته جاری دارد که به کارخانه های آسیای میانه  برای “احساس بهتر” در بازار جهانی کمک می کند. اگر قیمت سنگ آهن تثبیت شود، انتظار دارد که ترکیه ظرف چند هفته آینده چندین محموله داشته باشد. دومین معامله گر ورق گالوانیزه می گوید که قیمت ها “قطعا بالا می روند”. “چه مدت طول خواهد کشید؟ شاید بیشتر از 30 روز باشد.

تاثیر قراضه و سنگ آهن

بازارهای مواد اولیه خام داغ هستند. سنگ آهن به ارزش 80 دلار در هر تن به تازگی قیمت گذاری شده است که این افزایش قیمت خیلی بزرگ است. ” همانند دیگران، او این افزایش قیمت اخیر را با قیمت جهانی فولاد و مواد اولیه از ابتدای ماه مارس تا آوریل مقایسه کرد. دومین معامله گر اشاره کرد که او احتمالا در بازارهای فعلی کالا را، بسته به تقاضای مشتریان ایالات متحده، به عنوان پیش بینی قیمت ها افزایش می دهد. وی اظهار داشت: “من معتقدم که بازار همچنان به حرکت به جلو خواهد انجامید.

با چه مقدار دقیق، من نمی دانم اما اساسا طی دو هفته حداقل 30 دلار برای هر تن تحویل داده شده است، بنابراین شما می توانید شرط بگذارید که 10 تا 15 دلار دیگر برای هر تن ممکن است اعمال شود. » او گفت با این وجود ،و با توجه به احساسات گسترده ،قیمت های نسبتاً پایین ورق گالوانیزه ایالات متحده حتی پس از افزایش 50 دلار برای هر تن ، بازار واردات ورق گالوانیزه را بسیار کم رقابتی کرده است.

او توضیح داد: “اگر می خواهید از قیمت معامله گران امروز برای انجام کسب و کار استفاده کنید، شما رقابتی نیستید.” قیمت های داخلی برای جلوگیری از واردات بیشتر ثابت باقی مانده است.” ارزیابی قیمت AMM از ورق گالوانیزه وارد شده در حال حاضر 900 تا 910 دلار برای هر تن کوتاه (900-910 دلار برای هر تن) از بندر هوستون برای معامله گران ایالات متحده است که نسبت به دو هفته پیش از 900 تا 910 دلار برای هر تن تقریبا 890-900 دلار برای هر تن) افزایش داشته است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0