0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کاهش قیمت ورق گالوانیزه ایالات متحده

شرکت فولاد کوزیتس ایالات متحده ، قیمت ورق گالوانیزه را برای مشتریان اوکراین کاهش داد. با این وجود، علاقه خرید به دلیل داشتن پیشنهادات جذاب تر در بازار،آرام باقی ماند. قیمت ورق گالوانیزه تولید از اسلواکی 15 یورو در هر تن کاهش یافت، اما پیشنهادات قیمت ورق گالوانیزه در مقایسه با قیمت آنالوگ داخلی در اوکراین و از چین و ترکیه بیش از حد بالا است.

علاوه بر این، تعدادی از شرکت ها برای تنظیم قیمت ورق گالوانیزه پس از کاهش قیمت آن ، مجدداً آنرا کاهش می دادند . قیمت ورق گالوانیزه در ماه گذشته 90 تا 100 دلار در هر تن کاهش یافت. در صورتی که قیمت ورق گالوانیزه در قیمتهای قبلی باقی بماند، معامله گران ممکن است ضرر کنند، در حالی که روند منفی همچنان ادامه دارد.

یکی از تاجران به متال اکسپرت اظهار داشت :”ما هنوز با این شرکت عرضه کننده صحبت نکرده ایم؛ مذاکرات هنوز ادامه دارد من نمی توانم تصور کنم که ما چگونه این ورق های گالوانیزه گران قیمت را به فروش خواهیم رساند، درحالیکه این مواد پس از آنکه قیمتشان کاهش یافت ، تحویل داده شده اند. ما در حال حاضر ورق گالوانیزه را بدون کسب سود یا ضرر کردن  به فروش می رسانیم و بازار همچنان در حال سقوط است. “

قیمت ورق گالوانیزه

کسب سود بیشتر تولید کنندگان ورق گالوانیزه تركیه با فروش داخلی

تقاضای داخلی برای ورق گالوانیزه در تركیه، پس از مخاطرات اقتصادی و سیاسی خاص پس از مدت زمان طولانی، در نهایت در حال افزایش است. تحولات مثبت بازار و همچنین برخی کمبودها در عرضه داخلی موجب خرید بیشتر ورق گالوانیزه شده که باعث می شود کارخانه ها از فروش با قیمت مناسب برخوردار شوند. با این حال، هنوز معلوم نیست که آیا پیشرفت مذکور پایدار خواهد بود یا خیر.

قیمت ورق گالوانیزه داخلی ترکیه طی این هفته در حدود 930 تا 940 دلار در هر تن کارهای سابق، بسته به منطقه، عرضه شده است ، که به میزان 15 دلار در هر تن افزایش داشته است. خریداران در میان یک سری دلایل مختلف و پیچیده ، فعالیت بالایی از خود  نشان دادند.

انتظار میرود که رزرو ورق گالوانیزه از سوی تاجران با افزایش ارزش لیره ترکیه در برابر دلار آمریکا، بهبود داشته باشد. علاوه بر این، پس از انجام یک همه پرسی، مشخص شد که بخش ساخت و ساز داخلی به آرامی بهبود یافته است، که این امر دوباره اعتماد به نفس بیشتری را در بازار به ارمغان می آورد. تحولات مثبت در بخش قراضه وارداتی نیز به  طور کلی به تمایلات مثبت بازار منجر شده است.

قیمت ورق گالوانیزه روی اندود

قیمت ورق گالوانیزه صادراتی

با این حال، برخی از فعالان بازار بر این باورند که تقاضای پررونق تقریباً به دلیل سیاست های قیمت گذاری عرضه تولیدکنندگان مطرح شده است؛ اخیراً تخصیص برای بازار داخلی محدود بوده است. یک منبع عرضه کننده به متال اکسپرت گفت: “انتظارات برای بازار داخلی کم و عدم اطمینان به همراه داشت، در نتیجه کارخانه ها بر بخش صادرات متمرکز بودند.

” در حال حاضر وضعیت برعکس است، زیرا قیمت ورق گالوانیزه صادراتی از سوی تولیدکنندگان با نرخ 930 تا 940 دلار در هر تن فوب تعیین شده است،که  15 دلار در هر تن افزایش قیمت هفتگی داشته است، در حالیکه چنین قیمتهایی  درعمل قابل قبول نیست. برخی از فروشندگان قیمت تقریبی ورق گالوانیزه را حدود  930 تا940 دلار در هر تن در فوب تعیین کرده اند که با این قیمت ورق گالوانیزه ، تا امروز تقریباً هیچ شانسی برای به دست آوردن قراردادها نداشته اند.

با این حال، هم فروشندگان و هم خریداران، برآوردهای خود را نسبت به اینکه آیا روند صعودی در تقاضا و قیمت ورق گالوانیزه در حال حاضر پایدار خواهد بود یا نه ، مورد بررسی قرار می دهند، و در این مورد محتاط تر برخورد می کنند.یک منبع تجاری اظهار داشت : ” در واقع تقاضایداخلی در حال حاضر بد نیست. اما ما تنها می توانیم وضعیت واقعی را پس از اینکه حجم عرضه به سطح عادی برسد، درک کنیم. ” در عین حال، کارخانه ها در یک یا دو هفته آینده نسبت به فروش داخلی نسبتاً خوشبین هستند؛ برخی از آنها انتظار دارند فعالیت های بلند مدت در برخی از دوره های ادامه یابد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0