0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

 ثبات قیمت لوله گاز بازار داخلی آمریکا برای دومین هفته متوالی

شرکت کنندگان در بازار به متال بولتن گفتند که قیمت لوله گاز داخلی در ایالات متحده در حال حاضر نسبت به دو هفته پیش تغییری نکرده است، چرا که قیمت لوله گاز وارداتی ایالات متحده ثابت نگه داشته شده اند. قیمت ها در دو هفته گذشته به طور کلی تغییری نداشته است. یکی از منابع گفته است :” تغییر ناگهانی در قیمت لوله گاز وجود نداشته است،

همچنین اضافه کرد که واردات کالا اخیراً به ارامی انجام شده است. و کارها در سواحل غربی آمریکا به خوبی پیش میرود. یک زوج سازنده در غرب آمریکا قیمت لوله گاز را در هر نقطه از 26.35 تا 26.50 دلار در هر صد تن تخمین زدند. هر دو کارخانه این طور اعلام کردند که قیمت ها یکنواخت بودند چون اخیراً  از نمایندگان کارخانه های آمریکایی ارتباطات کمتری را شاهد بوده ایم.

یک منبع  تهیه کننده لوله گاز در غرب آمریکا اظهار داشت: هم اکنون ما در حال حفظ خریدهای چند صد تنی در اندازه های خاص هستیم . یک منبع سازنده لوله گاز در غرب آمریکا گفت: ما به دنبال خریدهای بزرگ نمی باشیم. دست کم این طور بنظر میرسد که کسی در غرب راغب به یک تابستان طولانی نمی باشد. فکر نمیکنم اکنون تقاضای وسیعی وجود داشته باشد.

براساس سرشماری سال 2015 آمریکا حدود 20% از هزینه ها  در غرب آمریکا صرف مصارف ساختمان سازی غیرمسکونی میشود که در مقایسه با 43% میزان سهم در جنوب آمریکا در رده دوم میباشد. با این همه یک منبع توزیع کننده اعلام کرد: شاهد کاهش فشار قیمت لوله گاز ، در قیمتهای داخلی بودیم. او گفت: تقاضاها نسبت به آنچه که تخمین زده ام  پایینتر می باشند.

قیمت آهن آلات اصفهان

بازار خرید لوله گاز آمریکا

منابع اعلام کرده اند که: خرید لوله گاز سفارشی وارداتی با قیمتهای بالا در اواخر آوریل و ماه می  به سواحل امریکا رسید. بنابراین تولیدکنندگان و توزیع کنندگان قبل از سفارشات بیشتر کار خود را با این سفارشات آغاز میکنند؛ که در آینده نزدیک به نفع خرید لوله گاز داخلی خواهد بود به خاطر قیمت لوله گاز آمریکایی که به تثبیت قیمت رسیده اند.

قیمت لوله گاز شیکاگو در ماه آگوست ثابت باقی ماند در صورتی که در ماههای ژوئن و جولای شاهد افت قیمت بودیم . بر اساس اطلاعات اداره بازرگانی امریکا در  16اگوست : در ماه ژوئن واردات لوله گاز 190.530 تن برآورد شد که در مقایسه با ماه مارس در بالاترین سطح میباشد و حتی دوبرابر سطح صادرات ژوئن 2015 که در حدود 92.318 تن بوده است.

بر طبق اطلاعات مجوزهای اولیه،  از مجموع  273.933 تن لوله گاز وارداتی که به امریکا وارد شد ، 46.603 تن آن از تایوان خریداری شده بود. اگر این داده ها صحیح باشد ، این بالاترین ظرفیت واردات در ماه جولای در طول بیش از یک دهه خواهد بود، که 264.192 تن وارداتی درماه جولای سال 2007 را تحت الشعاع قرار می دهد . ارزیابی متال بولتن برای قیمت لوله گاز داخلی با قیمت ثابت 26 تا 27 دلار برای هر تن (cwt 520-540دلار ) برآورد گردید، که این مبلغ در میان قیمت لوله گاز در قیمت های رسمی توسط ایالات متحده به دست آمده است.

افزایش قیمت لوله گاز داخلی ترکیه و ثبات در قیمت لوله گاز

متال بولتین روز پنج شنبه 18 نوامبر اعلام کرد که با وجود تقاضای ضعیف، قیمت های لوله گاز داخلی افزایش یافتند، در حالیکه قیمت لوله گاز همچنان ثابت باقی مانده است. ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن برای لوله گاز داخلی در ترکیه 385 تا 405 دلار برای هر تن کارهای سابق بود،که ازبالاترین حد آن 385 تا 400 دلار برای هر تن کارهای سابق، افزایش داشته است.

برطبق گفته منابع ، بازار همچنان با کمبود تقاضا، روندی آرام دارد . بخش ساخت و ساز همچنان بسیار کُند است. هیچ پروژه جدیدی وجود ندارد. به دلیل مشکلات سیاسی موجود در کشور ،مردم همچنان از تجارت  ترس دارند.

متال بولتن اعلام کرد که قیمت لوله گاز در منطقه ازمیر 385 تا 390 دلار برای هر تن کارهای سابق بود  و این در حالی است که قیمتها در استانبول 405 تا 410 دلار برای هر تن میباشد. کارامیر در منطقه کارابوک فروش  لوله گاز داخلی خود را با 401 دلار برای هرتن  در 18 اگوست آغاز کرده است. پیشنهاد قیمت لوله گاز داخلی کارابوک 390 تا 400 دلار برای هرتن در حالی که منطقه اسکندریه در حال تجارت لوله گازبا قیمت 390 تا 395 دلار برای هر تن می باشد. ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن برای لوله گاز داخلی ترکیه  420  تا  430دلار برای هر تن کارهای سابق برآورد گردید ، که بدون تغییر هفتگی بوده است.

کاهش قیمت صادرات لوله گاز ترکیه در پی کاهش تقاضا ، ثبات قیمت انواع لوله گاز

 طبق گفته منابع در پنج شنبه 18 اگوست، در این هفته به خاطر کمبود تقاضا قیمت لوله گاز صادراتی ترکیه کاهش یافت در حالی که قیمت لوله گاز همچنان ثابت باقی ماندند.

ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن برای صادرات لوله گاز از ترکیه 370 تا 380 دلار برای تن فوب برآورد گردید که در مقایسه با 380 تا 385 دلار برای هر تن در هفته گذشته کاهش قیمت داشته است . تنها معامله شنیده شده این هفته ،  فروش 40000 تن لوله گاز به امارات متحده عربی با قیمت 370 تا 375 دلار برای هر تن فوب بر حسب وزن واقعی بوده است. منابع افزودند، به غیر از این معامله روند کلی بازار آرام توصیف شده و تقاضاها بسیار ضعیف میباشند. با نظر به گفته های شرکای بازار قبل از سپتامبر انتظار بهبود بازار را نباید داشته باشیم ، اما در این بین قیمت لوله گاز در طول هفته همچنان ثابت باقی مانده است.

ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن برای لوله گاز صادراتی ترکیه هفته های متوالی در حدود 390 تا 400 دلار برای هر تن ثابت ارزیابی شده است .

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0