0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

تقاضای واردات ورق گالوانیزه امارات متحده عربی همچنان ناامید کننده است

بازار واردات ورق گالوانیزه در امارات متحده عربی در این هفته آرام ادامه یافت، در حالیکه هیچ امیدی به  بهبود آن نیست. قیمت ورق گالوانیزه از چین به امارات متحده عربی به میزان ۳۸۰ تا ۴۰۵ دلار در هر تن cfr عرضه شد و یک خریدار ۳۷۰ دلار در هر تن cfr پیشنهاد داد. ژاپن ورق گالوانیزه را به مبلغ ۴۲۰ دلار در هر تن cfr به امارات متحده عربی عرضه کرد.

قیمت ورق گالوانیزه وارداتی امارات متحدۀ عربی به ارزش ۷۴۰ تا ۴۲۰ دلار در هر تن cfr برآورد شد؛ که قیمت آن از ۴۰۰ تا ۴۰۵ دلار برای هر تن cfr، افزایش داشته است. یکی از شرکت کنندگان در بازار گفت: “تقاضا در این بازار بسیار بد است و هیچ فعالیتی در بازار وجود ندارد.” یک تاجر گفت : “تقاضا بسیار کم است. از هفته گذشته هیچ تغییری در بازار رخ نداده است. من نمی دانم که چه زمانی بازار به حالت عادی برگردانده می شود، شاید قبل از پایان سال. قیمت ورق گالوانیزه چین به میزان ۴۸۰ تا ۴۸۵ دلار در هر تن cfr ارائه شد اما هیچ معامله ای عمده ای با این قیمت صورت نگرفت.

قیمت ورق گالوانیزه وارداتی امارات متحده عربی در روز سه شنبه هفته گذشته ۴۸۰ تا ۴۸۵ دلار به ازای هر تن cfr بود، که در طول هفته بدون تغییر بوده است. ورق گالوانیزه با ضخامت ۱ میلیمتر از چین به امارات متحده عربی با قیمت ۵۲۰ تا ۵۴۵ دلار در هر تن cfr و از هند  با قیمت ۶۰۰ تا ۶۱۰ دلار در هر تن cfr ارائه شد. ارزیابی قیمت ورق گالوانیزه  وارداتی امارات متحده عربی در روز سه شنبه به مبلغ ۶۰۰ دلار به ازای هر تن cfr برآورد گردید؛ که از ۵۴۵ تا ۶۰۰ دلار در هر تن cfr، از پایین ترین حد آن کاسته شده بود.

قیمت ورق گالوانیزه مرکز آهن

ثبات در قیمت ورق گالوانیزه چین به خاطر کسادی بازارعرضه

قیمت ورق گالوانیزه صادراتی چین در هفته گذشته با افزایش عرضه در بازارهای جهانی، پس از وقفه در هفته گذشته، به حالت عادی بازگشته است. قیمت معامله پایه صادراتی برای محموله ماه های سپتامبر و اکتبر از ورق گالوانیزه  ۳۵۵ تا ۳۶۰ دلار برای هر تن فوب در روز چهارشنبه ۱۰ آگوست، ارزیابی گردید که  طبق گزارشات متال بولتن ، نسبت به هفته گذشته بدون تغییر بوده است.

قیمت عرضه پایه صادرات برای محموله ماه های سپتامبر و اکتبر از همان محصول ۳۶۰ تا ۳۷۰ دلار در هر تن فوب بود،که همچنین در طول هفته پایدار بوده است. یک معامله گر صادراتی در شانگهای گفت: “قیمت ورق گالوانیزه صادراتی در میان افزایش قیمت ورق گالوانیزه صادراتی تغییری نکرده است، چون این محصول در بازار چین فراوان عرضه می گردد”. او افزود که  قیمت فروش های صادراتی ممکن است کاهش یابند، و اینطور که از طرف مشتریان شنیده ، ظاهراً در حال حاضر واردات از استرالیا ارزانتر از چین است.

در شانگهای، ورق گالوانیزه داخلی با قیمت  ۲٫۶۲۰ تا ۲٫۶۵۰ یوان (۳۹۴ تا ۳۹۹ دلار) برای هر تن با احتساب مالیات در روز چهارشنبه، معامله گردید؛ که تا ۲۰ یوان (۳ دلار) برای هر تن از یک هفته پیش افزایش قیمت داشته است. محدودیت تولید در چین به تدریج انجام شده است تا از کیفیت هوا خوب در اجلاس G20 اطمینان حاصل شود. منبع دیگر می گوید: ” قیمت صادرات محصولاتی مانند ورق گالوانیزه در ماه آگوست عقب نشینی بزرگی نخواهد داشت.

افزایش نرخ ورق گالوانیزه صادراتی چین با درآمد داخلی

قیمت  ورق گالوانیزه صادراتی چین طی چند روز گذشته، پس از سه روز افزایش متوالی در بازار داخلی، افزایش یافته است. قیمت معاملات برای محموله ماه سپتامبر و اکتبر از ورق گالوانیزه در روز چهارشنبه ۱۰ آگوست به ارزش ۳۴۰ تا ۳۴۵ دلار در هر تن برآورد شد ، که طبق گزارش متال بولتن  ۵ دلار برای هر تن افزایش داشته است. قیمت های پیشنهاد شده برای محموله   ماه های سپتامبر و اکتبر از همان محصول حدود ۳۴۵ تا ۳۵۰ دلار در هر تن فوب بود، که همچنین ۵ دلار در هر تن نسبت به یک هفته پیش افزایش داشته است.

تقاضای خارج از کشور نسبتاً پایدار بوده است، زیرا خریداران همچنان سهام خود را در دست دارند و در خرید کالاهای بزرگ عجله نمی کنند. منابع تجاری به ورق گالوانیزه اول گفتند که ،عامل اصلی افزایش قیمت، پیشنهادات بیشتر است که به افزایش قیمتهای داخلی منجر می شود.

تحلیل قیمت ورق گالوانیزه چین ماه های گذشته

قیمت ورق گالوانیزه تجاری برای محموله ماه های سپتامبر و اکتبر به ارزش ۳۵۰ تا ۳۵۵ دلار در هر تن فوب در روز چهارشنبه برآورد گردید، تا ۵ دلار در هر تن از یک هفته پیش، افزایش داشته است. پیشنهاد قیمت برای محموله ماه های سپتامبر و اکتبر از همان محصول به ارزش ۳۵۵ تا ۳۶۰ دلار در هر تن فوب ارائه گردید، که همچنین دارای افزایشی ۵ دلار در هر تنی  در هفته  بوده است. یک ورق ساز مستقر در لیائون در تلاش است تا قیمت های بالاتری از ۳۶۰ دلار در هر تن فوب را با مشتریان خود ارائه دهد، پس ازآنکه چندین قرارداد را به ارزش ۳۵۵ دلار در هر تن فوب به انجام رسانده است.

به گفته یکی از معامله گران که در استان ژیجیانگ  مستقر است، یک شرکت در شرق چین با توجه به افزایش صادرات ورق گالوانیزه خود،افزایش قیمت تا ۳۶۵ دلار در هر تن از ۳۶۰ دلار در هر تن فوب را در نظر دارد. این تاجر افزود: ” اما من مطمئن نیستم که امروز و فردا این کار را انجام شود، زیرا حرکت روزافزون برای افزایش قیمت ورق گالوانیزه از دیروز تضعیف شده است و تا امروز نیز معاملات خوبی انجام نگرفته است .” قیمت ورق گالوانیزه چینی شرقی برای سومین روز متوالی معاملات در روز سه شنبه ۹ آگوست به ۲۳۶۰ تا ۲۳۹۰ یوان (۳۵۴ تا ۳۵۹ دلار) در هر تن برآورد گردید که تا ۱۰ یوان (۲ دلار) در هر تن از روز قبلی افزایش قیمت داشته است.قیمت ها با احتساب مالیات می باشند.

 

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری