0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

تحلیل مختصری از بازار آهن آلات روز گذشته

بازار آهن آلات همچنان همانند روزهای گذتشه روندی ثابت داشته و قیمت ها با نوسانات کم در بازار عرضه شد.اما همچنان تقاضا برای آهن آلات بسیار کم است.در روز گذشته علیرغم تلاش برخی مبادی حوزه میلگرد در جهت افزایش قیمت ها؛ با توجه به تکمیل تقریبی جدول نرخ متوسط تولیدکنندگان این حوزه؛ میزان تغییر حدودا 5 تومان مشاهده شد. به نظر می رسد بیشترین تغییر قیمت مربوط به مبادی است که پیش از این و طی روزهای گذشته، کاهش فزاینده ای را در نرخهای اعلامی محصولات خود اعمال کرده بودند.

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان بارگیری از کارخانه با 5 تا 15 تومان افزایش اعلام شد. قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان  بارگیری از انبار با 5 تا 15 تومان افزایش اعلام گردید. هم چنین اکثر تولیدکنندگان میلگرد قیمت خود را  با 5 تا 50 تومان افزایش اعلام کردند. قیمت تیرآهن ذوب آهن بارگیری از  انبار اصفهان نیز ثابت اعلام گردید. کلیه ی قیمت های لوله گاز  روکار و توکار کارخانه ی سپاهان و کچو با قیمت ثابت اعلام گردید. قیمت لوله گالوانیزه سپاهان ثابت اعلام گردید. قیمت لوله صنعتی بارگیری از سپاهان ثابت اعلام شد. قیمت تسمه کوره ای بارگیری از انبار اصفهان نیز ثابت اعلام گردید. قیمت پروفیل زد و زد رنگی بارگیری از اصفهان ثابت اعلام شد.

فروش انواع لوله قیمت مناسب

قیمت قوطی پروفیل بارگیری از تهران با قیمت ثابت اعلام گردید. قیمت قوطی پروفیل بارگیری از اصفهان ثابت  اعلام شد. قوطی ستونی بارگیری از انبار اصفهان نیز با قیمت ثابت اعلام گردید. قیمت لوله داربستی بارگیری از اصفهان ثابت اعلام گردید. قیمت محصولات مفتولی نیز در بازار روز گذشته ثابت اعلام گردید. قیمت سپری نبشی و ناودانی ثابت اعلام گردید. قیمت انواع ورق سیاه فولاد مبارکه به میزان 20 الی 30 تومان در بازار روز گذشته افزایش داشته است . هم چنین قیمت ورق رنگی و روغنی و گالوانیزه  نیز در بازار روز گذشته با ثبات همراه بود .

بازار آهن آلات هفته آینده با توجه به ایام سوگواری محرم، تقریبا نیمه تعطیل خواهد بود بنابراین پیش بینی می شود که فعالیت‌های ساختمانی به حداقل خود برسد.  به هر حال روزهای اخیر ایام عزاداری و ماه کاهش فعالیت‌های عمرانی می باشد و بنابراین نمی توان انتظار تب و تاب پر حرارتی را برای این روزهای بازار فولاد داشت.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0