0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

قیمت لوله داربستی در پی افزایش قیمت قوطی پروفیل

قیمت لوله داربستی در هفته جاری همزمان با افزایشی که در بخش قوطی و پروفیل شاهد بودیم با افزایش قیمت پیشنهاد گردید . این افزایش بسته به عوامل دیگر از جمله هزینه های انبارداری آن و همچنین هزینه های که در زمان رکود این محصول متحمل تولیدکنندگان شده است مرتبط بوده است .
با این وضع ، میزان تقاضای آن طی این هفته و هفته آینده به دلیل پایان یافتن فصل پاییز ، و شروع یک دوره جدید آب و هوایی ، قیمت لوله داربستی افزایش خواهد یافت .
قیمت لوله داربستی فعلی با اعلامی آن در هفته گذشته چیزی حدود 50 تا 100 تومان به ازای هر کیلو افزایش داشته است در عین حال ، معامله گران قیمت تولیدی خود را در حدود2970 تومان در ضخامت 2 این محصول و 2930 تومان در ضخامت 2.5 به ازای هر کیلو نسبت به موارد دیگر ، و بر حسب هزینه های قبلی مربوط به انبارداری ، به فروشندگان داخلی اعلام می کنند . قیمت لوله داربستی هنوز در بازارهای خارجی تعیین نشده است. شرکت کنندگان در بازار می گویند که کارخانجات این محصول تولید خود را اخیرا در ماه آذر افزایش داده اند.

یکی از فروشندگان محصولات فولادی در امارات متحده ی عربی می گوید : ” با توجه به سردرگمی موجود در بازار ، ما فعلا فروش نداشته ایم . علاوه بر این ، نرخ صادرات این محصول کمی بیش تر از قیمت مواد ESI خواهد بود . طبق گفته های منابع خبری حاضر در بازار ، بعضی از تولید کنندگان نیز مواد خود را در زمان مقرر تحویل نمی دهند . با این وجود ، از نظر حجم لوله کمبودی در بازار حس نمی شود . علاوه بر این ، در حال حاضر انتظار می رود که به دلیل افزایش مصرف این مواد در بازار ، خریداران در بازار فکر می کنند که بزودی تامین کنندگان داخلی به عرضه ی هر مقدار لوله داربستی مصرفی در آینده نزدیک باشند .
علاوه بر این ، حتی اخیرا نیز قیمت قوطی و پروفیل با افزایش شنیده شد که در مقایسه با قیمت همین مواد در زمینه لوله داربستی ، ممکن است تا هفته ی آینده افزایش یابد .

تفاوت تعرفه قیمت های آهن آلات

تئوری قیمت گذاری داخلی بر روی قیمت لوله داربستی در بازار های داخلی برای این محصول که از سوی تولید کنندگان ارائه شد ، فرصتی برای از آن خود کردن برخی از معاملات برای ماه آخر فصل پاییز می باشد. یکی از منابع خبری اعلام کرد : ” میزان تقاضای محلی برای خرید لوله داربستی هنوز هم بسیار خوب است ، بنابراین مردم ممکن است مایل به رزرو محصولات فولادی کارخانه سپاهان باشند .” اگر تقاضا برای برخی از کسب و کارها وجود داشته باشد ، قیمت لوله داربستی به مراتب کم تر از امروز خواهد بود.”

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0