0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

تجدید نظر ترکیه در مورد قیمت لوله داربستی داخلی

یکی از تولید کنندگان محصولات فولادی ترکیه به نام لیورا پیشنهادات خود را در مورد قیمت لوله داربستی داخلی اصلاح کرد که هدف از این کار، جبران تأثیر ارزهای ملی ترکیه است. قیمت فعلی دلار در مقایسه با هفته ی گذشته نشان داد که تنها، افزایش کمی داشته است.

بزرگترین تولیدکننده ی فولاد بلند کشور قیمت لوله داربستی خود را تا 30 دلار در هفته ی جاری افزایش داد، که به دلیل افزایش 3-4 دلاری قیمت قراضه به ازای هر تن بود. پیشنهادات فعلی کارخانه های ترکیه در مورد قیمت لوله داربستی در حدود 690 دلارمی باشد. نوسانات قیمت ارز با اعلام افزایش قیمت خرید لوله داربستی در طول هفته ی جاری و به مبلغ 680 دلار در هر تن در ارتباط است.

سطح پیشنهادات عمومی برای قیمت لوله داربستی در ترکیه هم اکنون در حدود 680-690 دلار در هر تن از تولیدات پیشین کارخانه است که در مقایسه با قیمت های یک هفته ی قبل با مبلغ 680-690 دلار در هر تن افزایش یافته است. با این حال، شرکت کنندگان در  بازار انتظار دارند که به زودی قیمت لوله داربستی بیش از پیش افزایش یابد.

یکی از معامله گران به خبرگزاری ها گفت: “تقاضای مصرف کنندگان برای خرید لوله داربستی بسیار خوب است، و من فکر می کنم که قیمت آن ها [کارخانه ها] کمی بیش تر از قیمت های فعلی رشد خواهد کرد.” با این حال، سیاست های این کارخانه ها این است که فعالیت های صادراتی آنها محدود شود که در حال حاضر کار سختی است.

ثابت ماندن قیمت لوله داربستی چین در سطح بالا، با وجود رکود اقتصادی

قیمت لوله داربستی صادراتی چین در سطح بالایی ثابت باقی مانده است، اما رکود اقتصادی در حال شکل گیری است. با توجه به تقاضای قوی در بازار داخلی، پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت خرید لوله داربستی برای شركت های فولاد ساز چینی از سوی کشور های خارجی بسیار كم است.

قیمت لوله داربستی هم مانند هفته ی گذشته، به مبلغ 680-690 دلار در هر تن برای حمل و نقل خرید و فروش شد. تمام قیمت ها با توجه به وزن واقعی داده می شود و با توجه به این مسئله، گروه شانگگ در حال ارائه ی لوله داربستی به سنگاپور با قیمتی معادل 690 دلار در هر تن بر حسب وزن نظری، است. قیمت های مذکور 5 دلار در هر تن کم تر از نرخ هفته ی گذشته است.

فروش انواع لوله قیمت مناسب

سطح پایین قیمت ها

علاوه بر این، قیمت لوله داربستی ارائه شده توسط معامله گران چینی بسیار پایین تر از نرخ 680-690 دلار در هر تن است اما حتی این سطح از قیمت ها برای خریداران خارجی بیش از حد تلقی می شود. یکی از منابع خبری می گوید: یکی از معامله گران چینی، 10،000 تن از لوله داربستی تولیدی خود را با قیمت 690 دلاردر هر تن بر اساس وزن واقعی به سنگاپور ارائه داده است.

اما هیچ پیشنهاد دیگری با این قیمت وجود ندارد. “یکی معامله گران گفت: “هیچ معامله ی صادراتی ای وجود ندارد چون قیمت لوله داربستی خیلی بالا است. قیمت خرید لوله داربستی به دلیل حمایت های بازار داخلی که تا کنون از لوله داربستی صادراتی حمایت می کند، ثابت باقی مانده است. اما چشم انداز قیمت لوله داربستی داخلی در فصل تابستان بیش از یک هفته است که 45 یورو به ازای هر تن کاهش یافته است و این در حالی است که با وجود خرید قوی، انتظار می رفت که افزایش قیمت در آینده نیز محتمل باشد. بورس شانگهای نیز در معاملات روزانه ی خود افزایش قیمت لوله داربستی تا 14 دلار در هر تن را ثبت کرد.

افزایش قیمت لوله داربستی در ترکیه

انتظار می رود تولید کنندگان ترکیه ای پیشنهادات خود را در مورد قیمت خرید لوله داربستی داخلی افزایش دهند، زیرا بیش تر این مواد رزرو می شوند. در نتیجه،تامین کنندگان خارجی نیز ممکن است پشتیبانی خود را برای افزایش قیمت لوله داربستی ، در دور بعدی فروش خود دریافت کنند.

پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت لوله داربستی داخلی در ترکیه در حدوده 680-690 دلار در هر تن ، برای حمل و نقل بود، که 10 تا 15 دلار در هر تن نسبت به هفته ی گذشته افزایش داشت. بعضی از کارخانه ها با توجه به پرس و جو های اخیر در مورد قیمت لوله داربستی می گویند این محصول تا 690 دلار در هر تن ، معامله می شود.

همچنین لازم به ذکر است که برخی از تامین کنندگان در بخش واردات، مانند کارخانه ی Metinvest  در حال حاضر از سفارشات ارائه شده برای حمل و نقل استقبال می کنند و قیمت خود را معادل 680-690 دلار در هر تن برای بیش از 10،000 تن ورق تولید شده اعلام می کنند. کارخانه ی  MMK روسیه نیز در حال حاضر خارج از بازار است، اما قیمت لوله داربستی خود را در حدود 680-690 دلار در هر تن اعلام کرده است.

یکی از منابع خبری می گوید: “اگر کارخانه های محلی [ترکیه] قیمت لوله داربستی خود را بهبود بخشند، در بخش واردات نیز فضای بیش تری برای بالا بردن قیمت ها فراهم می شود.”

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0