0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

رشد قیمت بیلت از عوامل تاثیرگذار بر قیمت میلگرد چین

به گزارش متال بولتن در بازار نقدی قیمت میلگرد در شرق چین (شانگهای) با افزایش ۳۰ يوان نسبت به روز قبل در محدوده ۴۲۸۰ تا ۴۳۳۰ یوان قرار گرفت و در شمال چین (تیانجین) قیمت میلگرد با افزایش ۲۰  يوان نسبت به روز قبل ۴۰۲۰ تا ۴۰۵۰ یوان معامله شد.

بیلت تا ساعت ۱۵ روز گذشته به احتساب افزايش قیمت های دو روز گذشته ۶۰ یوان افزایش داشت و به ۳۷۳۰ یوان رسید و در بورس شانگهای میلگرد آتی تحویل ماه می با افزایش ۸۰ یوان نسبت به روز قبل به ۳۸۷۴ یوان رسید. روز گذشته هر۱ دلار برابر با ۶٫۴۹ یوان بوده است.

نوسانات قیمت میلگرد در بازار صادراتی

در ارزیابی متال بولتن قیمت میلگرد با کاهش ۲٫۵۰ یوان نسبت به روز قبل به ۵۶۳٫۷۵ دلار FOB رسید. فولاد سازها در بازار صادرات در محدوده ۶۰۰ تا ۶۲۵ دلار و تجار ۵۶۵ تا ۵۸۰ دلار FOB پیشنهاد می دهند. کارشناسان معتقدند خریداران حاضر به پذیرش قیمت ها در محدوده ۵۵۰ تا ۵۶۵ دلار هستند اما به نظر نمی رسد تامین کننده ها این قیمت ها را بپذیرند.

قیمت میلگرد اصفهان

ثبات قیمت میلگرد آمریکا پیش از دور جدید افزایش قیمت

قیمت میلگرد در آمریکا طی دو هفته گذشته ثابت بوده است و انتظار می رود که طی روزهای آتی قیمت این محصول در کشور آمریکا افزایش یابد. این روند افزایش قیمت میلگرد سریع تر از حد انتظار خریداران بوده است. هم چنین اخباری از افزایش قیمت قراضه آهنی شنیده شده است که سبب نگرانی بیشتر خریداران از افزایش بیشتر قیمت میلگرد گشته است. یکی از خریداران این محصول قیمت پیشنهادی خود را به میزان ۲۷ دلار به ازای هر هزار تن پیشنهاد داده است.

هم چنین برخی از تولیدکنندگان نیز قیمت میلگرد تولیدی خود را به میزان ۲۷ دلار به ازای هر cwt پیشنهاد داده اند و به نظر می رسد که قیمت ها بیش از این افزایش نیابد و ممکن است حتی روند کاهشی را نیز در پیش گیرد. یکی از تولیدکنندگان اطمینان دارد که موجودی خود را تا ماه آینده به طور کامل به فروش خواهد رساند و اکثر این تقاضا نیز در بخش ساخت و ساز خواهد بود.

پیش بینی افزایش میزان تقاضا

یکی دیگر از تولیدکنندگان نیز قیمت میلگرد تولیدی خود را به میزان ۲۸-۲۷ دلار به ازای هر cwt ارائه داده است و اکثر تولیدکنندگان نیز قیمت های خود را در حد پایین این قیمت اعلام کرده اند. این قیمت کارآمدی بیشتری دارد. به علاوه قیمت ها در حال حاضر تقریبا ثابت بوده و به نظر می رسد که طی روزهای آتی افزایش بیشتری یابد.

هم چنین به نظر می رسد که طی روزهای آتی میزان تقاضا افزایش یابد. در حال حاضر قیمت قراضه آهنی افزایش یافته است و کارخانجات در نظر دارند قیمت های پیشنهادی خود را افزایش دهند. هم چنین قیمت این محصول در بازار داخلی کم تر بوده و رقابتی مابین بازار داخلی و بازار وارداتی وجود ندارد. هم چنین پیش بینی می شود که قیمت قراضه آهنی طی روزهای آتی افزایش بیشتری نیز یابد. این پیش بینی ها برای نیمه نخست سال ۲۰۱۸ می باشد

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری