0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

عدم افزایش قیمت گاردریل توسط تامین کنندگان داخلی به دلیل افزایش حجم ذخایر این محصولات در انبار ها

تامین کنندگان محصول گاردریل ایران به دنبال افزایش قیمت تیرآهن 14 هستند، اما آن ها به دلیل وجود ذخایر کافی در انبار هایشان در مقایسه با شرکت های تولید کننده ی تیرآهن 14، در این کار شکست می خورند. از سوی دیگر، قیمت سهام شرکت کنندگان به زودی در زمانی که مهلت واگذاری سهام تمام شود، افزایش می یابد.
در آغاز ماه دی ، شنیده شده است که تامین کنندگان محصول گاردریل ایران قیمت گاردریل خود را در حدود 292000 تومان به صورت یک ست کامل ، اعلام کرده اند و در اواخر همان ماه هم به عرضه ی این محصول پرداخته اند.

در اواسط ماه آذر سطح فعالیت های خرید گاردریل به دلیل فعال بودن بازار، خوب است. یکی از منابع خبری می گوید: ” در حال حاضر اکثر تامین کنندگان قیمت گاردریل خود را بالا می برند زیرا آنها می دانند که به زودی سهام مشتریان به پایان می رسد و در همان زمان باز هم سهام برای خرید وجود دارد. این دقیقا همان عامل اصلی است که مانع افزایش قیمت گاردریل می شود. دلیل دیگری که تولید کنندگان برای عدم افزایش قیمت گاردریل دارند، این است که اخیرا تحریم ها برا ی صادرات گاردریل در حدود 65 تا 73 درصد بسته به عرضه کننده ی مورد نظر، اعمال می شود.

همان طور که برای واردات مواد اولیه به ایران قیمتی در حدود EUR 530 یورو در هر تن اعلام می شود . تامین کنندگان ایرانی نیز که به عنوان منابع تامین کننده ی گاردریل به آنها اعتماد می کنند، به نوبه ی خود به دنبال ارتباط برقرار کردن با ایران در مورد تجارت هستند.

شرکت کنندگان در بازار انتظار دارند که قیمت گاردریل به زودی به دلیل رفع شدن نیازهای مشتریان و اقدامات قطعی اخیر علیه گاردریل ساخته شده افزایش یابد. یکی از منابع خبری محلی می گوید: “تقاضا در بازار به سرعت در حال افزایش است، و به محض این که سهامداران مجبور به خرید این مواد شوند، قیمت پک های قدیمی ثابت باقی می ماند.
یکی از  منابع خبری محلی دیگر نیز اظهار داشت که پک های فعلی در حال تمام شدن هستند و قیمت گاردریل به طور خودکار افزایش خواهد یافت.

تیرآهن گاردریل

تولید گاردریل ایران

تولیدکنندگان گاردریل ایران قیمت گاردریل تولیدی خود را به دلیل خرید بهتر از یک سو، وعدم تقاضای خوب در بازار محلی و وجود منابع تامین کننده با قیمت های ارزان تر از سوی دیگر، ثابت نگه داشته اند.

در این هفته گاردریل متعلق به کارخانه های ایران به مبلغ 292000 تومان   به صورت پک کامل برای فروش دردی ماه فروخته شد، در صورتی که در اواسط ماه آذرسطح قیمت های خود را ثابت نگه داشته بود. به گفته ی شرکت کنندگان در بازار، کارخانه های ایرانی علاقه مند به رزرو مشتریان خارجی در حد بسیار کم است، آن ها به خاطر خریداران جنوب ایران در نیمه ی دوم ماه آذربخشی از سهام خود را دوباره عرضه کردند. با این وجود، تامین کنندگان ایرانی برای تولید گاردریل عجله ای ندارند زیرا در بازار قیمت این محصول جذابیتی ندارد. یکی از معامله گران گفت: “با وجود این که در حال حاضر ارجاع کار در جاده سازی در حال کاهش می باشد، هنوز هم تولید کنندگان گاردریل برای افزایش قیمت این محصول بسیار امیدوار اند. وی همچنین گفت: ” هم اکنون خریداران در بازار داخلی خرید می کنند، بنابراین ما نیاز زیادی به تولید بیشتر نمی بینیم.”

کاهش موجودی گاردریل در بازار محلی این امر را ثابت می کند که طی دو هفته ی گذشته سهام کارخانه گاردریل در ایران کاهش یافته است.
قیمت گاردریل ببه صورت پک کامل6.4٪ درصد در دوره بازبینی افزایش پیدا کرد.  در این شرایط قیمت گاردریل با وجود کاهش تیرآهن اصفهان طی مدت زمان هفته به دلیل کاهش ارزش گاردریل ، در بازار داخلی ثابت باقی مانده بود، اگر چه که پیشنهادات مربوط به قیمت گاردریل تا 292000 تومان در هربسته شنیده شده است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0