0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

ثابت ماندن مجدد قیمت کارتن پلاست

قیمت کارتن پلاست با توجه به روند ثبات حاکم بر بازار محلی، و تقاضای زیاد، ثابت مانده است. با نزدیک شدن به فصل بهار، قیمت کارتن پلاست به مبلغ 1995 تومان برای ابعاد 2*2 برای فروش در ماه دی، اعلام شد که ثابت ماندن سطح قیمت های هفته ی گذشته بوده است. علاوه بر این، بیش تر تامین کنندگان قیمت های خود را بالا تر از محدوده ی قیمت های فعلی تنظیم می کنند. تمام قیمت ها بر اساس وزن واقعی ارائه شده است.

کند شدن در روند قیمت کارتن پلاست بیش تر منجر به ثابت شدن قیمت کارتن پلاست 2*2 با قیمت 1995 تومان به طور هفتگی در قیمت های پیشنهادی معامله گران محلی در میان تقاضای ضعیف شرکت ها شد، در حالی که قرارداد های فروش کارتن پلاست مربوط به ماه دی برای کارتن پلاست 2*2 با قیمت 2280 تومان برای وزن 400 گرمی نسبت به دوره ی بازبینی، ثابت ماند. علاوه بر این، یکی از تولید کنندگان، گفت که قیمت کارتن پلاست در بازار داخلی در اوایل ماه دی ، پس از یک دوره ثابت ماندن در هر رول 2*50 با قیمت 2565 تومان  در اواخر ماه دی ، مجددا ثابت خواهد ماند .

در همین زمان، بر خلاف روند ثابت در بازار محلی، بازار تولید ضعیف است. تولید کنندگان زمینه ی فعالیت خود را طی هفته های اخیر از دست داده اند و قادر به رقابت با تامین کنندگان دیگر نیستند. یکی از معامله گران اصفهانی  می گوید: “در حال حاضر قیمت کارتن پلاست  به هیچ وجه رقابتی نیست. ” فقط معامله گرانی که پیش از این قیمت های پیشنهادی ارزان تری برای فروش مواد خود اعلام کرده اند می توانند قرارداد های از کشور را امضا کنند.

پیش بینی تداوم روند ثبات

بیش تر کارشناسان داخلی معتقدند که روند قیمت کارتن پلاست در نیمه ی اول ماه دی با توجه به آغاز فصل ساخت و ساز، به شکل ثابت باقی خواهد ماند . در هفته ی گذشته، سرمایه گذاری های معامله گران تا میزان 1٪ کاهش یافت، که از اواسط ماه دی  تا کنون برای اولین بار این اتفاق افتاد و نشان دهنده ی بهبود قابل توجه فعالیت های کاربران نهایی در کشور است.

علاوه بر این، پس از کسب موفقیت های بسیار در سال 96 منابع تولید کننده ، تقاضای قوی تر برای محصولات کارتن پلاست را برای سال 97 پیش بینی می کنند. در سال 96 تولید کننده سود حاصل از فروش این مواد را ثابت نگه داشته بود که تا سال بعد 6.3 درصد افزایش پیدا کرد. با این حال، طبق اطلاعات دریافت شده از شرکت های مالی، طی دوره ی بازبینی این کارخانه برای بازگشت به سود در برابر نرخ سود در سال 95 ، مدیریت شده است. نتایج بیش تر عمدتا قابل استناد به حجم بزرگ تری از فروش این محصولات و قیمت های بالا تر محصولات کارتن پلاست مختلف می باشد.

تغییر وضع مثبت در مورد تقاضا برای خرید کارتن پلاست از سوی پروژه های بزرگ داخلی که قبلا بخش اصلی بازار را برای تولید کنندگان تشکیل می داد، پیش بینی شده است و قرار است در سال 97 حمایت هایی برای این کارخانه به عمل آید. همان طور که خبرگزاری پیش از این گزارش کرده بود، این کارخانه برای کاهش هزینه های تولید و افزایش سود دهی برنامه ریزی هایی را صورت داده است.

پیشنهادات قیمت اخیر

در بیانیه ی رسمی کارخانه آمده است که: عامل اصلی موفقیت در بهبود سریع اوضاع، استفاده از تکنولوژی های مختلف است که به ما اجازه می دهد تا با ساختار حاوی هزینه های کم عمل کنیم. تکنولوژی دوجانبه ی ما مزیت کم هزینه تر بودن همراه با انعطاف پذیری برای تنظیم منابع مواد خام و ذخیره ی انرژی در بخش تولید را برای ما فراهم کرده است.

در این صفحه هفته پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت کارتن پلاست در کشور حدودا 2565 تومان برای هر مترمربع از رول 2*50 فروش در ماه دی اعلام شد. قیمت کارتن پلاست عمدتا با نزول روند بازار داخلی، ثابت ماند . با نزدیک شدن به فصل بهار، کاربران نهایی فعالیت خود را افزایش دادند، که منجر به کاهش سرمایه گذاری معامله گران برای چندین هفته ی متوالی از اواخر ماه آذرتا کنون، شد . پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت کارتن پلاست از اوایل ماه دی2565 تومان برا ی هر مترمربع  قیمت این محصول است.

 یکی از معامله گران به خبرگزاری گفت: به تازگی تعداد کمی از معاملات با کارخانه ی ایران  بسته شد زیرا تنها تعداد کمی از مشتریان توانستند این سطح از قیمت ها را قبول کنند.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0