0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

نوسانات امروز قیمت ورق گالوانیزه در کشور

در تاریخ پنج شنبه ۰۵ بهمن ماه ۱۳۹۶، قیمت ورق گالوانیزه کاشان، بارگیری از کارخانه با سایز ۰٫۴۵ رول عرض ۱٫۲۵️ در حدود ۳۸۶۰ تومان اعلام شد. قیمت ورق گالوانیزه این کارخانه با سایز ۰٫۵۰ رول عرض ۱ معادل ۳۸۰۰ تومان شنیده شد. ورق گالوانیزه ۰٫۵۰ رول عرض ۱٫۲۵ نیز با قیمتی در حدود ۳۸۰۰ تومان اعلام شد.

علاوه بر این، قیمت ورق گالوانیزه ۰٫۵۵ رول عرض ۱٫۲۵ به مبلغ ۳۷۸۰ تومان در دسترس مشتریان قرار گرفت. همین محصول با سایز ۰٫۷۰ با قیمتی معادل ۳۷۴۰ تومان به بازار عرضه شد. امروز قیمت ورق گالوانیزه ۰/۷ رول عرض ۱٫۲۵ نیز به مبلغ ۳۷۴۰ تومان معامله شد.

قیمت ورق گالوانیزه فولاد سبا،  تحویل کارخانه با سایز ۲ رول  و عرض ۱٫۲۵ در حدود ۲۸۳۰ تومان اعلام شد. قیمت همین محصول با سایز ۶ رول و عرض ۱٫۵ معادل ۲۶۷۰ تومان در دسترس مشتریان قرار گرفت. قیمت ورق گالوانیزه ۸ رول  عرض ۱٫۵ در حدود ۲۵۹۰ تومان شنیده شد. علاوه بر این، همین محصول با سایز ۸ شیت با قیمتی معادل ۲۶۰۰ تومان به بازار عرضه شد. قیمت ورق گالوانیزه ۱۰ رول با عرض ۱٫۵ در حدود ۲۶۰۰ تومان اعلام شد.

نوسانات قیمت کارخانجات مختلف

ورق گالوانیزه ۱۰ شیت نیز به مبلغ ۲۶۱۰ تومان در دسترس مشتریان قرار گرفت. قیمت ورق گالوانیزه قزاق، بارگیری از انبار اصفهان با ضخامت  ۰٫۴۰   و عرض ۱ متر در حدود ۴۰۵۰ تومان اعلام شد. همین محصول با ضخامت  ۰٫۴۵  و عرض ۱ متر با قیمتی معادل ۳۹۲۵ تومان در دسترس مشتریان قرار گرفت. قیمت ورق گالوانیزه این کارخانه با ضخامت  ۰٫۴۰ و عرض ۱٫۲۵متر به مبلغ ۴۰۶۵ تومان به بازار عرضه شد.

علاوه بر این، قیمت هر رول از این ورق ها با ضخامت ۰٫۵۵  و عرض  ۱متر معادل ۳۸۳۵  تومان شنیده شد. قیمت ورق گالوانیزه با ضخامت  ۲٫۰۰  و عرض ۱٫۲۵متر در حدود ۳۸۴۵ تومان اعلام شد.

ورق سیاه اصفهان

در تاریخ پنج شنبه ۵ بهمن ماه ۱۳۹۶ قیمت ورق گالوانیزه هند ایثار، بارگیری از انبار اصفهان با ضخامت  ۰٫۵۵  و عرض ۱ متر در حدود ۳۸۷۰  تومان اعلام شد. قیمت همین محصول با ضخامت  ۲٫۰۰  و عرض ۱ متر معادل ۳۹۸۰  تومان شنیده شد. علاوه بر این، ورق گالوانیزه با ضخامت  ۲٫۰۰ و عرض  ۱٫۲۵متر نیز در حدود ۳۹۸۰  تومان اعلام شد. قیمت ورق گالوانیزه این کارخانه با ضخامت ۳٫۰۰ و عرض  ۱٫۲۵متر به مبلغ ۴۰۰۰ تومان به بازار عرضه شد.

در بازار ورق گالوانیزه چه خبر است ؟

در اواسط هفته اخیر گفته شد که تولید کنندگان مطرح ورق گالوانیزه در کشور قرار است محصولات خود را با یک نرخ مناسب به بورس کالا عرضه کنند ولی آن طور که شنیده شده است، در هفته آینده فقط یکی از این تولید کنندگان عرضه ورق گالوانیزه خود را علنی خواهد ساخت. علاوه بر این، در حال حاضر نیز با توجه به کاهش قیمت ورق گالوانیزه در بازار جهانی و رسیدن قیمت آن به محدوده ۳۷۰ دلار در هر تن فوب بندر عباس و حتی یک مقدار پایین تر، قابل توجه بود.

و گفته می شود که احتمال دارد عرضه این محصول توسط کارخانه اصفهان با کمی کاهش قیمت نسبت به هفته گذشته، صورت گیرد تا در نتیجه به قیمت های غیر رسمی بازار بیش تر نزدیک شود. در روز گذشته گفته شد که قیمت ورق گالوانیزه کارخانه اصفهان در حدود ٢٣٧٠ تومان اعلام و توسط عرضه کنندگان غیر رسمی معامله شده است.

به عقیده یکی از کارشناسان بازار ورق ، معاملات روز های گذشته به خودی خود دلیلی شد تا دیگر این واحد تولید کننده ورق گالوانیزه حضور خود را در بورس کالا به موقع دیگری موکول نکند.  آن چه که در حال حاضر در بازار ورق لمس می شود متعادل بودن قیمت ورق گالوانیزه برای مشتریان است که به نظر می رسد تا حدودی مقبولیت عمومی پیدا کرده است و نوساناتی که در برخی از روزها شاهد آن هستیم به دلیل برخورد عرضه و تقاضا در بازار می باشد.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری