0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

خرید ورق گرم امریکا 5 اکتبر 2017

خرید ورق گرم کشور آمریکا با سایر کشورها طی روزهای اخیر کاهش یافته است و بازار واردات ورق گرم بی رونق شده است. به گفته منابع خبری علت این امر کاهش فاصله میان قیمت ورق گرم وارداتی و ورق گرم در بازار داخلی این کشور بوده است. به همین علت میزان تمایل خریداران این محصول به ورق گرم وارداتی به کشور آمریکا کاهش یافته است و آن ها ترجیح می دهند ورق گرم را از بازار داخلی این کشور خریداری نمایند.

ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق گرم وارداتی به میزان 600-580 دلار به ازای هر تن گزارش شده است در حالی که خرید ورق گرم قبلی به میزان 620-580 دلار به ازای هر تن بوده است. برخی از منابع خبری نیز از کمبود ورق فولادی وارداتی به آمریکا و کساد این بازار خبر داده اند. ارزیابی ها از قیمت ورق فولادی وارداتی نیز به میزان 650-630 دلار به ازای هر تن اعلام شده است و قیمت قبلی اعلام شده نیز به میزان 640-600 دلار به ازای هر تن بوده است. ارزیابی ها حاکی از آن است که قیمت ورق فولادی در بازار داخلی این کشور با قیمت ورق فولادی در بازار وارداتی تقربا نزدیک می باشد. قیمت ورق فولادی در بازار داخلی کشور آمریکا به میزان 660 دلار به ازای هر تن گزارش شده است.

 • در حال حاضر میزان خرید ورق گرم و ورق فولادی به آمریکا کاهش یافته است که علت این امر تشابه قیمت ورق فولادی در هر دو بازار بوده و خریداران تمایل بیشتری به خرید ورق فولادی از بازار داخلی نشان داده اند.
 • این در حالی است که بازار ورق فولادی وارداتی برای ورق سرد و ورق پوشش داده شده رونق بیشتری داشته است. علت این امر این است که کارخانجات تولیدکننده ورق فولادی در کشور آمریکا در تلاشند که فاصله قیمت ورق گرم با قیمت ورق سرد و ورق گالوانیزه را به میزان 200 دلار به ازای هر تن ثابت نگه دارند.
 • در نتیجه این امر تاجران و کارخانجات کشورهای دیگر مجددا به معامله با خریداران کشور آمریکا علاقه مند می شوند. با این حال این امر به واضح شدن تصمیم آمریکا برای اجرای قانون 232 تجارت آمریکا بستگی خواهد داشت.

قیمت خرید ورق کرکره

بازار خرید ورق سرد

ارزیابی ها از خرید ورق سرد وارداتی به آمریکا نیز به میزان 770-730 دلار به ازای هر تن گزارش شده است که نسبت به قیمت 760-725 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل افزایش یافته است. هم چنین ارزیابی ها از قمیت ورق گالوانیزه به میزان 1010-960 دلار به ازای هر تن گزارش شده که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی ثابت باقی مانده است. در حال حاضر قیمت خرید ورق سرد پیشنهادی کشورهای خارجی بسیار بالا می باشد ولی این قیمت ها هم نسبت به قیمت ورق فولادی داخلی آمریکا رقابتی می باشد. با این حال هیچ یک از فعالان بازار با چشم انداز این بازارها در حال حاضر موافق نمی باشند. پیشنهادات قیمت ورق فولادی برای پیش فروش برای سه ماهه اول سال 2018 بیشتر می باشد که این امر متاثر از افزایش قیمت ورق گرم در بازار جهانی طی ماه های اخیر می باشد. با اعلام پیشنهادات جدید قیمت ورق فولادی، تعدادی از پیشنهادات قیمت ورق در بازار وارداتی رقابت خود را با بازار داخلی از دست داده اند. این در حالی است که برخی از فعالان بازار معتقدند بایستی قیمت ورق فولادی در سه ماهه چهارم کاهش بیاید و در سه ماهه اول سال جدید مجددا قیمت ها به حال اولیه بازگشته و افزایش یابد. اما برخی معتقدند دلیل خوبی برای بازگشت قیمت ها و کاهش آن ها در حال حاضر وجود ندارد چراکه تعدادی از خریداران ورق فولادی در آمریکا در سال جدید میزان کالای بیشتری از حد نیاز خود خریداری کرده اند و موجودی ورق فولادی آن ها تکمیل شده است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0