0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افت قیمت ورق گالوانیزه کشور ترکیه

قیمت ورق گالوانیزه کشور ترکیه طی هفته جاری تغییراتی داشته است. اگرچه میزان تقاضا برای خرید ورق گالوانیزه زیاد نبوده است. در شمال ترکیه، قیمت ورق گالوانیزه پیشنهادی به میزان ۷۹۰ دلار به ازای هر تن بوده است در حالی که پیشنهادات خریداران در مناقصات به میزان ۷۸۵ دلار به ازای هر تن گزارش شده بود. در جنوب کشور ترکیه پیشنهادات برای قیمت ورق گالوانیزه به میزان ۸۱۰-۸۰۰ دلار به ازای هر تن گزارش شده است.

هم چنین ارزیابی ها از قیمت ورق گالوانیزه در بازار داخلی کشور ترکیه به میزان ۸۰۰-۷۸۵ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت ۸۰۰-۷۸۰ دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است. در شمال و جنوب کشور چین، قیمت ورق گالوانیزه رنگی یا قیمت ورق رنگی به میزان ۸۶۰-۸۵۵ دلار به ازای هر تن اعلام شده است. تولیدکنندگان در جنوب ترکیه همین محصول را به قیمت ۸۹۰-۸۸۰ دلار به ازای هر تن پیشنهاد داده اند.

ارزیابی ها از قیمت ورق رنگی در بازار داخلی کشور ترکیه به میزان ۸۸۰-۸۵۵ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت ۸۸۰-۸۶۵ دلار به ازای هر تن قبلی کاهش یافته است.

بازار صادراتی ورق گالوانیزه

تولیدکنندگان در کشور ترکیه قیمت ورق گالوانیزه صادراتی خود را به میزان ۷۹۰-۷۸۰ دلار به ازای هر تن اعلام کرده اند ولی در حال حاضر بازار صادراتی این محصول بی رونق بوده که علت این امر تعطیلات کریسمس می باشد. ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق گالوانیزه صادراتی در کشور ترکیه به میزان ۷۸۵-۷۸۰ دلار به ازای هر تن بوده که نسبت قیمت اعلام شده قبلی ۷۹۰-۷۸۰ دلار به ازای هر تن کاهش یافته است.

قیمت ورق گالوانیزه

افزایش قیمت ورق سیاه بازار داخلی ترکیه و ثبات در بازار داخلی و وارداتی

قیمت ورق سیاه در بازار داخلی کشور ترکیه طی هفته جاری روند صعودی داشته است در حالی که بازار وارداتی و بازار صادراتی این محصول در نخستین هفته سال ۲۰۱۸ ثابت بوده است. قیمت ورق سیاه در بازار داخلی ترکیه به میزان ۶۴۰-۶۲۰ دلار به ازای هر تن بوده است. ارزیابی ها از قیمت این محصول در بازار داخلی ترکیه به میزان ۶۳۰-۶۲۰ دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت ۶۱۰-۵۹۵ دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است.

هم چنین تولیدکنندگان ورق فولادی در ترکیه قیمت ورق سرد تولیدی خود را به میزان ۷۰۰-۶۸۰ دلار به ازای هر تن اعلام کرده اند و معاملات شنیده شده به میزان ۶۸۰ دلار به ازای هر تن گزارش شده است. ارزیابی ها از قیمت ورق سرد در بازار داخلی ترکیه به میزان ۶۹۰-۶۸۰ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت ۷۱۰-۶۹۰ دلار به ازای هر تن قبلی کاهش یافته است.

بازار وارداتی ورق سیاه ترکیه

تاکنون هیچ قیمت جدیدی برای ورق سیاه در بازار وارداتی ترکیه شنیده نشده است و ارزیابی ها از قیمت این محصول در بازار وارداتی به میزان ۵۸۰-۵۷۰ دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی ثابت می باشد.

قیمت ورق گالوانیزه روی اندود

بازار داخلی ورق سیاه چین

به گزارش متال بولتن امروز سه شنبه ۹ ژانویه افزایش قیمتها در بورس باعث افزایش قیمت ورق سیاه در بازار نقدی شد. روز گذشته قیمت ورق سیاه در بازار نقدي شرق چين (شانگهاي) با افزایش ۱۰ تا ۲۰ یوان نسبت به روز قبل ۴۲۴۰ تا ۴۲۸۰ يوان و در شمال چين( تيانجین) با افزایش ۱۰ یوان نسبت به روز گذشته به ۴۰۴۰ تا ۴۰۷۰ يوان رسيد .

پس از انتشار خبر افزايش محدودیتهای جایگزین کردن ظرفیتهای غیر استاندارد فولاد در چین با ظرفیتهای جدید، فولاد آتی در روند افزایشی قرار گرفت و در معاملات شب گذشته و امروز به رشد خود ادامه داد اما در نهایت با ۲ یوان کاهش نسبت به روز قبل به کار خود پایان داد.

تامین کننده های ورق سیاه در بازار نقدی قیمتهای خود را افزایش دادند ولی به دلیل محدودیت خرید از سوی مشتریان افزایش قیمتها چندان زیاد نبود. در بورس شانگهاي معاملات تحویل ماه می با ۲ یوان کاهش نسبت به روز قبل به ۳۸۶۲ یوان رسید.

بازار صادراتی ورق سیاه

 شاخص قیمت ورق سیاه صادراتی متال بولتن امروز با افزایش ۸٫۴۷ دلارنسبت به روز قبل به ۵۷۴٫۸۰ دلار FOB رسید.

قیمتهای منتشر شده از سوی برخی تولید کننده ها حاکی از این است که قیمتهای پیشنهادی در محدوده ۵۸۰ تا ۵۹۰ دلارFOB قرار دارد.این در حالی است که خریداران ۵۷۰ دلار FOB پیشنهاد می دهند اما تجار صادر کننده ورق سیاه به دلیل نداشتن سود چندان در فروش با این قیمت در پذیرش این قیمت مردد هستند.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری