0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

قیمت میلگرد آجدار ایالات متحده بعد از 5 ماه افزایش می یابد

قیمت میلگرد آجدار ایالات متحده در حال افزایش است، چرا که  افزایش زمانی اعلام شد که کارخانه های داخلی اعلام کردند که ماه گذشته محصولاتشان 30 دلار برای هر تن (1.50 دلار به ازای هر صد وزن) افزایش داشته است. آخرین قیمت میلگرد آجدار برای اولین بار از اواخر ماه مه افزایش پیدا کردند – با توجه به گزارشات قیمت گذاری AMM منتشر شده از سوی متال بولتن ، قیمت میلگرد آجدار به قیمت 32 دلار به ازای هر cwt 640 دلار به ازای هر تن افزایش داشت – و به ردیف پنج ماهه قیمت میلگرد اجدار سطح یا پایین تر از آن رسید.

یکی از مراکز خدماتی آمریکای مرکزی گفت : قیمت میلگرد آجدار پایین آمده اند. مردم انبارها را دوباره پر می کنند، بنابراین تقاضا افزایش می یابد.  و مراکز خدماتی نهایتاً  کاهش قیمت میلگرد آجدار را متوقف می کنند.” منابع پیش بینی می کنند که حرکت صعودی افزایش قیمت کارخانه ها  و افزایش زمان انجام سفارش و همچنین افزایش هزینه های زغال سنگ و ذغال سنگ کک باعث می شود که برخی از خریداران برای خرید بیشتر از بازار، پیش ازآنکه قیمتها بیشتر افزایش پیدا کنند، به عقب رانده شوند.

منابع می گویند که افزایش قیمت های اضافی می تواند قریب الوقوع باشد، و به طور قطع پس از روز عید شکرگزاری و یا اوایل دسامبر در نهایت اتفاق خواهد آمد افتاد. منابع گفتند که افزایش قیمت میلگرد آجدار می تواند زودتر اتفاق بیفتد اگر کارخانه ها بیشتر بر حفظ حرکت از آخرین دور افزایش قیمت میلگرد آجدار متمرکز باشند. آنها افزودند: اما این افزایش ممکن است بعدا ظاهر شود، در صورتی که کارخانه ها به جای آن تصمیم بگیرند که آن را بی خطر نگه دارند و منتظر بمانند تا زمانی که قیمت میلگرد آجدار به طور منظم به ژانویه برسد.

پیشنهادات کارخانجات برای قیمت میلگرد آجدار

بعضی منابع می گویند که کارخانه ها همچنین سعی خواهند کرد که قیمت میلگرد آجدار را با قیمتی معادل 10 دلار برای هر cwt 200 دلار برای هر تن حفظ کنند. با این حال، دیگران گفتند که تولیدکنندگان ممکن است گسترش شدید قیمت 8.50 دلار به ازای هر cwt 170 دلار برای هر تن را بپذیرند، زیرا انتظار می رود که تقاضای خودرو تا اندازه ای کاهش یابد، البته نه به صورت شتاب زده.

 یک منبع مرکز خدمات آمریکای مرکزی گفت که قرارداد را باید گسترش دهیم، که به احتمال زیاد این به دلیل افزایش سریعتر قیمت میلگرد آجدار نسبت به میلگرد است به جای اینکه هرگونه  کاهشی در قیمت آن نسبت به قبل صورت گیرد. قیمت میلگرد آجدار هیچ جایی برای رفتن ندارند ، اما حداقل برای آن زمان، افزایش پیدا کردند. دیگران موافق این مورد بودند. یک خریدار از ساحل غربی ایالات متحده گفت:  “من خوش بین هستم که قصد داریم یک کمپین را ببینیم.

کارخانه ها می دانند که مردم لیست ها را ضعیف می کنند.” وی افزود: خریداران می توانند هزینه های افزایش قیمت میلگرد آجدار را پرداخت کنند. وی گفت:” همراه با قیمت های آسیایی و اروپایی نیز افزایش قیمت خواهیم داشت.” بعضی منابع گفتند که اگر عدم اطمینان در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در تاریخ 8 نوامبر حل شود، قیمت میلگرد آجدار همچنان افزایش خواهند یافت.با این حال، دیگران سؤال کردند که آیا این افزایش می تواند پایدار باشد یا نه.

قیمت میلگرد اصفهان

میزان تقاضا برای خرید لوله گالوانیزه آمریکا

دومین منبع مرکز خدمات آمریکای مرکزی  اظهار داشت :” تایمر های بازار به دلیل این پایینی قیمت خرید می کنند. در خارج از آن، تقاضا به صورت مسطح یا پایین است. ” رئیس فولاد ایالات متحده و رییس سابق شرکت ماریو لونگی نشان داده که وی معتقد است قیمت های ایالات متحده پایین آمده است. در صورت نیاز تقاضا بهبود خواهد یافت، همان تعداد از مراکز خدمات همچنان برای تن های کمتر از کسب و کار، مبارزه می کنند، روندی که باعث می شود خط قیمت کاهش یابد. بعضی منابع گفتند:” اگر تقاضا بهبود نیابد، قیمتها تا ماه فوریه افزایش می یابد و پس ازآن بعد ازسه ماهه اول کاهش یابد، که اغلب سه ماهه سال، قویتر است.

یک خریدار از منطقه کوهستانی راکی  گفت: ما سنگین تر از زمانی که قیمت ها در نیمه اول از سال 2016 بالا بود و مردم در تخصیص بودند ، خرید می کنیم. و ما سوختیم.  بنابراین من از این بازی گمانه زنی خارج شده ام “. افزایش قیمت ها در نیمه اول فقط برای تقاضای پیش روی خدمت ، به کار گرفته می شود،  اما آن را افزایش نمی دهد، که به این معنی است که مراکز سرویس باید موجودی را پایین نگهدارند، به جای آنکه تلاش کند تا یک بازار فرار داشته باشد.

ارزیابی متال بولتن از قیمت لوله گالوانیزه آمریکا

به گفته منابع ،در آخرین ارزیابی قیمت متال بولتن نشریه AMM در 20 اکتبر، خرید میلگرد آجدار به میزان 24 دلار برای هر cwt 480 دلار برای هر تن از 23.50دلار به ازای هر cwt 470 دلار برای هر تن افزایش داشت .که به طور میانگین برای این چهار هفته ،در مقایسه با میانگین سه هفته قبل افزایش قیمت داشته است. طبق گزارش ارزیابی  قیمت AMM با منابع ثابت زمان انجام سفارش با میانگین متوسط 5 تا 7 هفته ، قیمت میلگرد آجدار  با 35 دلار به ازای هر cwt 700 دلار برای هر تن از 34.50 دلار  در هر تن cwt ، نسبت به دو هفته پیش ،افزایش یافته است.

قیمت های پایه خرید میلگرد آجدار 35.50 دلار به ازای هر cwt 710 دلار برای هر تن رسید که از دو هفته پیش از 34.50 دلار برای هر cwt ، با میانگین ​​ پنج تا نه هفته که توسط منابع ذکر شده ، افزایش قیمت داشته است. منابع افزودند که این تغییر به این مورد بستگی دارد که آیا مواد اولیه از منابع خرید میلگرد آجدار ساخته شده باشد، و زمانهای پیشنهادی برای دفع های بعدی، در بعضی موارد  در سال 2017 بیشتر بوده است.

 

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0