تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

روند صعودی قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان هفته گذشته

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

ارزیابی نوسانات قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان طی هفته گذشته

با شروع هفته گذشته و پس از پشت سر گذاشتن تعطیلات هفته قبل از آن، قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان به میزان ثابت اعلام گردید. این در حالی است که فعالان بازار انتظار داشتند که قیمت این محصول پس از رکود هفته قبل از آن وارد فاز افزایش قیمت گردد. این در حالی است که قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان برای سایز ۱۲ به میزان ۲۳۸۵ تومان و برای سایز ۱۴ نیز به میزان ۲۳۸۵ تومان اعلام گردید. بنابراین با شروع هفته گذشته قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان بارگیری از کارخانه و انبار اصفهان با قیمت ثابت اعلام گردید.

هم چنین اکثر کارخانه های تولید کننده میلگرد قیمت خود را ثابت اعلام کردند. با ورود به روز یک شنبه بازار اندکی از حالت رکود خارج شده و قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان بارگیری از کارخانه و انبار اصفهان با ۱۵-۵ تومان افزایش اعلام گردید. این در حالی است که اکثر کارخانه های تولیدکننده میلگرد قیمت خود را ثابت اعلام کردند. هم چنین روند افزایش قیمت در روز دوشنبه نیز مشاهده گردید. قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان بارگیری از کارخانه با ۵ تومان افزایش قیمت و میلگرد بارگیری از انبار با قیمت ثابت اعلام گردید.

در روز دوشنبه قیمت میلگرد بارگیری از کارخانه به سایز ۱۲ به میزان ۲۳۹۵ تومان و قیمت میلگرد به سایز ۱۴ به میزان ۲۳۹۵ تومان اعلام گردید. هم چنین در این روز قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان بارگیری از انبار اصفهان به سایز ۱۲ به میزان ۲۴۲۰ تومان و میلگرد ۱۴ به میزان ۲۴۲۰ تومان اعلام گردید. این در حالی است که در روز دوشنبه اکثر کارخانه های تولید کننده میلگرد قیمت خود را ثابت اعلام کردند و برخی ۵ تا ۲۰ تومان افزایش قیمت داشتند.

حتما بخوانید :  بازار محصولات نوردی در آستانه فلج شدن

قیمت میلگرد اصفهان

عرضه محصولات ذوب آهن اصفهان در بازار بورس

در روز سه شنبه مورخ ۲۳ آبان ماه سبد میلگرد و تیرآهن شرکت ذوب آهن اصفهان به ظرفیت ۴۴ تن به قیمت پایه ۲۱۳۰۰ ریال اعلام گردید. هم چنین تیرآهن ۱۸-۱۴ شرکت ذوب آهن اصفهان به حجم ۴۴ تن به قیمت ۲۳۴۰۰ ریال ارائه شد. در روز سه شنبه قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان مجددا نوساناتی را تجربه کرده و میلگرد بارگیری از کارخانه با ۵ تومان افزایش قیمت و بارگیری از انبار نیز با ۳۰ تومان افزایش قیمت برای سایزهای ۱۲ و ۱۴ اعلام شد. این در حالی است که اکثر کارخانه های تولیدکننده میلگرد در اصفهان قیمت میلگرد تولیدی خود را ثابت اعلام کردند و برخی نیز قیمت های پیشنهادی خود را با ۱۰-۵ تومان کاهش اعلام کردند.

هم چنین در روز سه شنبه هفته گذشته تیرآهن ذوب آهن بارگیری از انبار با کاهش ۲۰۰۰ تا ۵۰۰۰ تومانی اعلام گردید. تیرآهن ذوب آهن بارگیری از کارخانه نیز ثابت اعلام گردید. با نزدیک شدن به روزهای پایانی هفته گذشته اکثر کارخانه ها قیمت میلگرد تولیدی خود را مجددا ثابت اعلام کرده در حالی که در برخی مبادی ۲۰-۵ تومان کاهش قیمت برای میلگرد و سایر محصولات فولاد طویل مشاهده گردید. هم چنین در روز چهارشنبه هفته گذشته قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان بارگیری از کارخانه به صورت ثابت اعلام گردید.

ارزیابی قیمت میلگرد در هفته گذشته

در بخش تیرآهن نیز در روزهای پایانی هفته گذشته تیرآهن ذوب آهن بارگیری از انبار به صورت ثابت اعلام گردید. تیرآهن ذوب آهن بارگیری از کارخانه نیز ثابت اعلام گردید. با پایان رسیدن هفته گذشته تغییرات چندانی در بازار مقاطع و خصوصا میلگرد مشاهده نگردید. در روز پنج شنبه قیمت میلگرد ۱۲ ذوب آهن اصفهان به میزان ۲۴۲۰ تومان و قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان برای سایز ۱۴ نیز بارگیری از کارخانه به میزان ۲۴۲۰ تومان گزارش شد. بنابراین در روز پنج شنبه میلگرد ذوب آهن بارگیری از کارخانه و انبار ثابت اعلام گردید.

حتما بخوانید :  تلاش فولادسازان در جهت افزایش قیمت

هم چنین در بخش تیرآهن نیز تیرآهن بارگیری از انبار و کارخانه با قیمت ثابت اعلام شد. سایر کارخانجات تولیدکننده میلگرد نیز قیمت های پیشنهادی خود را ثابت اعلام کردند. هم چنین با کاهش میزان تقاضا و کاهش قیمت شمش در بازار ایران، قیمت محصولات فولاد بلند از جمله قیمت میلگرد صادراتی طی هفته گذشته کاهش یافته و با افت ۱۰-۵ دلار به ازای هر تن مواجه گردیده است. به طور کلی قیمت میلگرد طی هفته گذشته نوسانات زیادی را تجربه کرده است و به طور کلی قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در ابتدای هفته به طور میانگین به میزان ۲۲۶۷۸ ریال بوده و قیمت این محصول تا روزهای پایانی هفته به ۲۲۸۰۰ ریال رسید.

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۰ / ۵٫ تعداد رای: ۰

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button