0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کاهش قیمت قوطی ایالات متحده با چشم داشتن به مقررات نهایی

قیمت قوطی رول ایالات متحده در بحبوحه کاهش زمان تحویل بار کارخانه ها، کاهش یافته است ،تا جائیکه شرکت کنندگان در بازار،دیدگاه خود را در مورد پرونده تجاری مقررات نهایی واردات قوطی ،تغییر داده اند. منابع می گویند که کاهش قیمت قوطی بیشتر دیده می شود، اگر چه قیمت های پایه از قیمت قوطی شروع می شود. آنها می گویند که اخیرا قیمت ها کاهش داشته اند زیرا خریداران ،حتی زمانی که کارخانه ها به طور فزاینده ای به دنبال خرید سفارشات هستند، همچنان به محدود کردن خرید ادامه می دهند.

کارخانه ها هر روز منتظر روز بعدی هستند تا ببینند که ما به خرید چه چیزهایی نیاز داریم. به هر حال ما صبر می کنیم زیرا به نظر می رسد قیمت ها کمی تخفیف پیدا کنند.” بعضی منابع می گویند که فشار قیمت ممکن است در قوطی شدید تر باشد زیرا زمان تحویل بار ممکن است کمتر از دوازده روز باشد در حالی که انبار کردن عرضه بیش از دو ماه طول می کشد. یک خریدار قوطی اظهار داشت : “ما ارقام تابلوی بورس را نگاه می کنیم. ما همچنین قیمتهای معادل را می بینیم، اما کارخانه های اجناس اضافی را رد می کنند، زیرا بازی های زیادی وجود دارد که می توانند قیمت های پایه را پایدار نگه دارند.

بعضی منابع می گویند که یکی از عواملی که ممکن است در پایین آوردن قیمت ها رخ دهد، افزایش قیمت های پر سرعت است که در اوایل امسال اعلام شده است. به همین دلیل است که خریداران ممکن است به بازار آسیب برسانند، چون قیمت ها در بهار به میزان 30 دلار به ازای هر cwt 600 دلار به ازای هر تن افزایش یافته است، اما پس از آن که در تابستان به قیمت 32 دلار به ازای هر cwt 640 دلار در هر تن افزایش یافت.

میزان تقاضا در بازار خرید قوطی

یک خریدار قوطی پیش از اعلام آخرین مقررات در اواخر روز جمعه گفت: “قیمت قطعاً تضعیف شده است. من فکر نمی کنم که آسمان به زمین آمده است، اما منتظر می مانیم تا ببینیم با مقررات نهایی ضد دامپینگ، چه اتفاقی می افتد.”منابع گفتند که تعرفه های بالا – به ویژه در برابر کره جنوبی، که بزرگترین تامین کننده دریایی قوطی برای ایالات متحده آمریکاست ،می تواند قیمت بازار را افزایش دهد.

اما بعضی افراد اظهار داشتند که مقررات نهایی با مقیاس های اولیه باعث کاهش قیمت بازار شود، یعنی باعوارضی که در ماه مارس تعیین شده اند؛ بازارممکن است سقوط کند. هرچیزی که در مقابل تجارت اتفاق می افتد، یک مشکل بزرگ برای تأمین کنندگان قوطی است؛ همینطور که کاهش قیمت انرژی ، نشانه ای برای کاهش قیمت نیست.آنها همچنین اظهار داشتند که این مورد به کاسته شدن قیمت قراضه و نفت کمک نمی کند. بعضی منابع می گویند، نگرانی ها در مورد قوطی، در حال افزایش است در حالیکه تقاضای خودرو ممکن است به اوج خود برسد.

فعالیت های خودرو سازی، در نبود سایر عوامل سنتی، مانند انرژی و ساخت و ساز، باعث افزایش تقاضای قوطی شده است، و بنابراین انتظار می رود که کاهش تولید خودروها نگران کننده باشد. به گفته منابع، در حالی که زمانهای تحویل بار کوتاه هستند و موجودی قوطی انبارها نسبتاً بالا است، در مقابل این مورد قوطی قرار دارد. برخی از منابع اشاره کردند که پر کردن موجودی انبارها با مدت عرضه 1.5 ماه – کوتاهتر از زمان تحویل بار است. یک خریدار فولاد در جنوب آمریکا گفت:” این به این معنی است که خریداران حتی اگر بخواهند از بازار خارج از کشور بیایند، متوجه می شوند که “باید به بورس برگردند”.

قیمت آهن آلات اصفهان

ارزیابی قیمت قوطی ایالات متحده آمریکا

ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن برای قوطی در حال حاضر 30 دلار برای هر cwt 600 دلار برای هر تن، که از قیمت قبلی آن به میزان 30. 50 دلار به ازای هر cwt 610 دلار برای هر تن، 1.6٪ کاهش یافته است. منابع گزارش کردند که زمان تحویل بار حدود دو تا چهار هفته می باشد، هرچند زمان تحویل بار کارخانه های کوچک در بعضي موارد کمتر از دو هفته است. قیمت قوطی کاهش می یابد به این دلیل که کارخانه های یکپارچه در حال تلاش برای حفظ قیمت در 31 دلار برای هر cwt 620 دلار برای هر تن) هستند، حتی بعضی از کارخانه های کوچک به قیمت کمتر از 30 دلار برای هر cwt یا حتی 29 دلار برای هر cwt 580 دلار برای هر تن تمایل دارند.

در همین حال، قیمت کالاهای CRC به میزان 40.75 دلار به ازای هر cwt 815 دلار برای هر تن از 41 دلار به ازای هر cwt 820 دلار برای هر تن کاهش یافته است. منابع گفتند که زمان سرب کویل نورد سرد حدود شش تا هفت هفته است. به همین ترتیب، قیمت پایه قوطی به میزان 41 دلار در هر cwt 820 دلار در هر تن از 41.25 دلار به ازای هر cwt 825 دلار در هر تن پیشی گرفته است. منابع متعددی عنوان می کنند که برخی از کارخانجات همچنان به اعمال پوشش های کامل پوشش ادامه می دهند، برخی از آنها از انجام برخی کارها خودداری می کنند، که معمولا نشانه یک بازار ضعیف است. آنها گفتند که قوطی به میزان متوسط ​​هفت تا هشت هفته است. این مقاله برای اولین بار توسط بازار آمریکایی فلز منتشر شد.

ثابت ماندن قیمت انواع قوطی در داخل روسیه، به دلیل کاهش میزان تقاضا در بازار روسیه

منابع خبری می گویند قیمت انواع قوطی در بازار داخلی روسیه طی هفته ی گذشته پایدار باقی مانده است، در حالی که تقاضا برای خرید این محصول ضعیف می باشد. این منابع خبری در روز دوشنبه 24 اکتبر این حجم از اخبار و اطلاعات را به خبرگزاری متال بولتن گزارش دادند.

قیمت قوطی در بازار داخلی روسیه اعلام شد که به گفته ی منابع خبری، تولیدات ماه نوامبر همچنان باید با این قیمت ارائه شود. قیمت قوطی روسیه با قیمت 30،550 روبل ($ 489-490) در هر تن بود، که با احتساب مالیات بر ارزش افزوده، درتاریخ 24 اکتبر ارائه شد. یکی از معامله گران گفت: “تقاضا برای خرید قوطی به دلیل پایان یافتن فصل ساخت و ساز کاهش یافته است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0