0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

ارزیابی قیمت برای خرید ورق گالوانیزه برای کارخانه های ایران

قیمت ورق گالوانیزه قزاق برای ضخامت 0.5 و عرض 1.25 متر در بازار باقیمت 3765 تومان در هرکیلو بوده است این در حالی که این قیمت برای ورق قزاق در یک هفته گذشته 3865 تومان معامله شده است که روند کاهشی را نشان می دهد همچنین قیمت ورق گالوانیزه برای ورق تاراز چهارمحال در طول هفته جاری با قیمت 3680 تومان به ازای هرکیلو بوده است که این قیمت برای ورق تاراز چهرمحال در هفته گشته در حدود 38950تومان به ازای هر کیلو بوده است که روند کاهشی را نشان میدهد .

در طول هفته گذشته قیمت برای ورق گالوانیزه خودروی شهرکرد برای ورق با ضخامت 0.5 وعرض 1.25 متر در حدود 3750 تومان به ازای هرکیلو بوده که نسبت به مدت مشابه هفته گذشته در حدود قیمت 3895 تومان بوده که با کاهش 145 تومانی روبه رو بوده است .

قیمت برای ورق گالوانیزه هند ایثار برای ورق با ضخامت 0.5 و عرض 1.25 متر در حدود 3860 تومان به ازای هر کیلو بوده است که در حدود 4 تومان کاهش قیمت را نشان می دهد و به قیمت 3820 تومان در هفته قبل بوده است .در طول هفته گشته تا هفته اخیر قیمت برا ی ورق گالوانیزه امارات با ضخامت 0.58 و عرض 1.25 متر به ازای هر کیلو 3620 تومان معمله شد که قیمت آن روند ثابتی را نشان می دهد.

کاهش قیمت ورق گالوانیزه فولاد در بازار ایران

در هفته ي گذشته قیمت ورق گالوانیزه در بازار ایران با توجه به تغييرات فصل و تعطيلات در پيش رو با کاهش روبه رو بوده است.بر اساس ارزيابي خبرگذاری ها ، قیمت ورق گالوانيزه در بازار داخلي ایران در شمال ایران حدود 3730 تومان به ازای هر کیلو و در جنوب ایران حدود 3725 تومان به ازای هر کیلو تحويل درب كارخانه ميباشد.

قیمت ورق گالوانیزه

ارزیابی خبرگذاری ها از قیمت ورق گالوانیزه در بازار داخلی شمال ایران به میزان 3725 تومان به ازای هر کیلو بوده است که نسبت به قیمت 3790 تومان به ازای هر کیلو قبلی کاهش یافته است. قیمت ورق گالوانیزه بسته به نوع پوشش مورد نیاز مشتری متفاوت می باشد. در حال حاضر قیمت ورق گالوانیزه در بازار ایران در محدوده های متفاوتی گزارش شده است. با این حال پیش بینی می شود که قیمت ورق گالوانیزه فولاد در بازار داخلی در روزهای ابتدایی دی ماه افزایش یابد چراکه معمولا در آن فصل میزان تقاضا برای خرید ورق گالوانیزه فولاد افزایش می یابد. افزایش قیمت این محصول توسط افزایش میزان تقاضا و افزایش میزان تجارت حمایت می گردد. پیشنهادات وارداتی در حال حاضر محدود بوده و هم چنین قیمت های پیشنهادی ورق گالوانیزه فولاد از سوی سایرتولید کنندگان کارآمد نبوده و مورد قبول واقع نمی شود.

همچنين قیمت ورق گالوانیزه کاشان به بازار شمال حدود 3850 تومان به ازای هر کیلو و در بازار جنوب ایران حدود 3840 تومان به ازای هر کیلو ميباشد. در جنوب ایران نیز قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس به میزان 3690 تومان به ازای هرکیلو طی هفته جاری اعلام شده است که نسبت به قیمت  3690 تومان به ازای هرکیلو اعلام شده طی هفته قبل ثابت بوده است.

انتظار ميرود در بازارایران در نيمه ي دوم دی ماه بدليل افزايش تقاضا ، پايان تعطيلات و تغييرات فصلي و همچنين با توجه به وضع تعرفه بر روي واردات ورق گالوانیزه  اعمال گرديد قیمت ورق گالوانیزه در اين بازار روندي صعودي را طي نمايد.

تاثیر افزايش توليد روي در دی ماه بر قیمت ورق گالوانیزه

پس از يك سال كمبود روي در بازار و افزايش قيمت اين فلز پايه، بازگشت  قيمت از سطح حداكثر سال جاري باعث شد مذاكرات براي قراردادهاي معاملات فلز روي تحت فشار قرار گيرد.به گزارش خبرگذاری ها كاهش استخراج و توليد كنسانتره روي منجر به افزايش قيمت روي و كاهش حاشيه سود توليد كننده هاي شمش روي و افزایش قیمت ورق گالوانیزه گرديد.به اين ترتيب توليد كننده ها در اين نقطه انتظار قيمت بالاتري براي سال آينده دارند.با اين وجود تجار داخلي و منطقه اي كه به عنوان تامين كننده هاي 400,000 تن شمش روي محسوب مي شوند، نگران اين هستند كه كاهش قيمت روي در بورس و بسته شدن دريچه فروش در بازار فيزيكي را غير ممكن كند.

توليد كننده هاي روي در ایران در دی ماه توليد روي را کاهش دادند و باعث شد اضافه قيمت فروش شمش روي در بازار در ماه دی ماه به بالاترين سطح برسد.با اين  حال تجار معتقدند باز بودن دريچه فروش روي يا واردات سود ده آن  تا حد زيادي به ذخاير روي وابسته خواهد بود و پيش بيني مي شود در سال 2018 براي مدت دو هفته اي تا يك ماهه كه در توليد روي خودكفا است باز خواهد بود.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0