0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

حرکت آرام قیمت ورق سیاه ایالات متحده موجب شگفتی بازار می شود

شرکت کنندگان در بازار به مجله متال بولتن اظهار داشتند  که قیمت ورق سیاه ایالات متحده با نوساناتی به دنبال افزایش تولید مواجه شده است،. یکی از منابع تهیه کننده میدوسترن گفت: قیمت ورق سیاه ایالات متحده در حال حاضر حدود 26 دلار برای هر صد هزار تن (585 دلار برای هر تن) است. او گفت، با توجه به نظرات چندین منبع، درآمد 50 دلاری برای هر تن که در عرض سه هفته به بیش از دو بار تقسیم شده است، توسط کارخانه های آمریکایی به طور کامل برآورده شده است.

او گفت: ” قیمت، قطعاً کمی سریعتر از انتظارات مردم افزایش پیدا کرد.” وی اضافه کرد که قبل از افزایش اولیه برخی از محموله ها را خریداری کرده است. “ما می بینیم که قیمت ورق سیاه به زودی ، قطعی شود و احتمالا ما از آن بیرون خواهیم رفت.” تولید کنندگان داخلی در ایالات متحده آمریکا در اوایل هفته جاری ورق سیاه را به قیمت 30 دلار برای هر تن (1.50 دلار برای هر cwt) افزایش دادند.

این حرکت بعد از افزایش 20 دلار در هر تن افزایش یافت. یکی دیگر از تولیدکنندگان میدوسترن گفت که بر خلاف سایر تولید کنندگان، یک تولید کننده آمریکایی افزایش اولیه 20 دلار برای هر تن را به دستور او اعمال نکرده است. با این حال، این تولید کننده ممکن است تنها از طریق دوره تعطیلات شکرگذاری از خرید خود به قیمت پیشین محفوظ بماند، تاجائیکه شرکت ها یک بازار صعودی را درک کنند.

قیمت ورق سیاه مرکزآهن

افزایش قیمت محصولات وارداتی

دومین سازنده گفت: “من درباره افزایش قیمت های واردات شنیده ام، می شنوم که اشاره می شود ورق سیاه وارداتی رقابتی با قیمت های پایین تر از قیمت های 50 تا 80 دلار با ورق سیاه ایالات متحده منتشر شد. او ورق سیاه وارداتی را حتی مبلغ 23 دلار به ازای هر cwt  (585 دلار به ازای هر تن) بر مبنای بارگیری کامیون خریداری نکرد، که زیر برخی از پیشنهادات اخیر واردات است ، زیرا او معتقد است که شرکت های ایالات متحده می توانند فروش خود را کاهش دهند و پس از آن برخی از معاملات را با تخفیف بپردازند.

سومین کارفرمای آمریکایی میدوسترن توافق کرد که قیمت های واردات دیگر رقابتی نیستند، که بازتاب گسترده ای از بازار باشند، از جمله می توان به معامله گران و توزیع کنندگان اشاره کرد. او قیمت های داخلی را با قیمت 26 تا 27 دلار به ازای هر cwt (580 تا 585 دلار برای هر تن) تخمین زد. چندین منبع بازار اعلام کرده اند که Bullish آمریکا، گران ترین وارد کننده ورق سیاه است و پیروزی انتخابات ریاست جمهوری برای دونالد ترامپ برای ایجاد یک احساس بسیار مثبت ترکیب شده اند، هر چند که این چشم انداز هنوز با عدم اطمینان قابل ملاحظه ای پوشیده است.

قیمت ورق چین اصفهان

کاهش حجم کالای وارداتی

” این تهیه کننده در بازتابی از نظرات گذشته تولید کنندگان و دیگر متخصصان ساخت و ساز اظهار داشت : با این حال، خرید او کاملاً مشخص بود.” قیمت ورق سیاه ایالات متحده در به طور ماهانه کاهش یافت و اولین ماه کاملی بود که پس از تولیدکنندگان داخلی پرونده تجارت ورق سیاه را به ثبت رساندند، واردات ورق سیاه از ترکیه را به 83308 تن ،با محموله هایی که از ژاپن با 16316 تن واز تایوان با  4،225 تن ، انجام گرفت.

با این حال، این محموله ها احتمالا قبل از اینکه پرونده تجاری به طور عمومی اعلام شود، سفارش داده شوند ، که با توجه به زمان سوق دادن آنها دو تا سه ماه یا بیشتر، بسته به نوع کشور مبدأ ، طول خواهد کشید. یک سازنده و توزیع کننده ساحل در ساحل شرقی ایالات متحده ، گفت: “من نمی فهمم که چرا سرعت حرکت قیمت ها با کارخانه های ایالات متحده در این نقطه هماهنگ نیست.

” منابع متعددی گفته اند که حجم واردات کمتر ناشی از این مورد تجاری، قیمت های وارداتی بالاتر، بالا بردن جهانی قیمت ورق سیاه و احساسات قوی ایالات متحده پس از انتخابات، عوامل کلیدی بوده است. ترامپ متعهد شده است که طی یک دهه آینده 1 trillion US $  را صرف زیرساخت های آمریکا کند، هرچند او مشخص نکرده است که چگونه این مبلغ را تامین می کند و متعهد شده است که از تولیدات ایالات متحده حمایت کند.

ارزیابی داخلی قیمت AMM برای ورق سیاه به 585 تا 590 دلار برای هر cwt (580 تا 585 دلار برای هر تن) بود ، در راستای افزایش اخیر شرکت ها، و 30 دلار به ازای هر تن بیشتر از ارقام AMM از 24 تا 25 دلار برای هر cwt (580 تا 585 دلار برای هر تن) برآورد گردید.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0