0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کارخانه ی تسمه کوره ای اصفهان و تخفیف در تعرفه برای محصولات صادراتی

کارخانه ی تسمه کوره ای اصفهان تخفیف هایی را در مورد استفاده از خطوط راه آهن برای صادرات تسمه کوره ای و حمل و نقل آن ها، به دست آورده است که این اثرخود ممکن است به تولید کننده کمک کند تا موقعیت خود را در مبادلات خارجی تقویت کند.

راه آهن تخفیف 10.5٪ درصدی را برای حمل و نقل و صادرات تسمه کوره ای به دست آورده است. این تصمیم در جلسه ی هیات مدیره ی این شرکت در آذرماه به تصویب رسید اما کاهش نرخ تعرفه ی مبادلات در راه آهن نیز باید طبق روال قانونی انجام شود. این تخفیف ها قبل ازدی ماه ، اجرایی شد و به همین صورت باقی ماند. برای به دست آوردن تخفیف هایی در تعرفه ، کارخانه  تسمه کوره اصفهان باید حجم ترافیک محموله های تسمه کوره ای خود را در سال 1396 به میزان 0.4 میلیون تن فلزات و ضایعات، صرف نظر از مقصد، حفظ کند.
با توجه به گزارشات دریافت شده از برخی خبرگزاری ها، قیمت کارخانه ی تسمه کوره ای اصفهان برای حمل و نقل به حدود 2170 تومان در هر کیلو رسید که معادل 60 تومان به ازای هرکیلو افزایش داشت.

قیمت تسمه کرومیت

ضعیف بودن تقاضای داخلی برای خرید تسمه ورقی اصفهان

پس از چند ماه فعالیت در زمینه ی فروش تسمه ورقی اصفهان ، حجم کل تقاضای کل تا حدودی در ایران در حال افزایش است. به رغم فروش ضعیف تر این محصول، تامین کنندگان ایران با فشار زیادی برای تامین این مواد در بازار مواجه نیستند، زیرا بیش تر آن ها در حال حاضر در حال پذیرش سفارشات برای تحویل در ماه دی هستند. با این حال، برخی از تولید کنندگان متعلق به اصفهان تصمیم به افزایش قیمت تسمه ورقی خود دارند.

 

طیف گسترده ای از خرید و فروش تسمه ورقی اصفهان  با ضخامتی بالغ بر 5 میلی متر، در حال حاضر در داخل کشور انجام می شود.در حال حاضر قیمت تسمه ورقی در حدود 2930 تومان در هر کیلو گزارش شده است، که در حدود 40 تومان نسبت به ماه گذشته، افزایش داشته است. برخی از فروشندگان ترجیح می دهند که پیشنهادات خود را با قیمت 2930 تومان در هرکیلوحفظ کنند. کارخانه های متعلق به اصفهان هنوزبرخی از تولیدات دی ماه را در انبار ها در دست دارند، اما فروش این محصولات برای ماه دی از هم اکنون شروع شده است.

قیمت تسمه ورق اصفهان

اخیرا تعداد خرید و فروش برای تسمه ورقی اصفهان افزایش یافته است. یکی از دلایل آن این است که مشتریان، بسته به این که چه کسانی هستند، در شرایط اضطراری امروزه ترجیح می دهند که صبر کنند و بعد از رکود قیمت تسمه ورقی اصفهان شروع به رزرو این محصول کنند. علاوه بر این، وضعیت کارخانه های اصفهان و فروشندگان در فروش تسمه ورقی، نسبت به تهران نسبتا رقابتی است. در همین حال، شرکت کنندگان در بازار، برخی از افزایش تقاضای اصفهان را برای این محصول، در برابر افزایش قیمت تسمه ورقی داخلی گزارش دادند. یکی از معامله گران گفت: ” علاوه بر این، ارائه ی تخفیفات به تهران اخیرا افزایش یافته است، و تا 30-40٪ از کل حجم تسمه ورقی اصفهان را در بر می گیرد. همچنین قیمت تسمه ورقی نیزدر حال حاضر شروع به افزایش معادل 50 تومان در هرکیلو در بازارکرده است زیرا تقاضا نیز افزایش یافته است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0