0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش قیمت لوله گالوانیزه صادراتی چین به خاطر افزایش هزینه های تولید

قیمت لوله گالوانیزه صادراتی چین در طول هفته ی گذشته با بالا رفتن قیمت مواد افزایش یافته است. قیمت پایه ی مبادلات صادراتی برای کالاهای تحویلی در ماه های نوامبر / دسامبر تجاری با قیمت 375-380 دلار در هر تن فوب خرید و فروش می شود که نسبت به یک هفته پیش تا میزان 7 دلار افزایش یافته است. قیمت پایه ی لوله گالوانیزه صادراتی برای حمل و نقل و تحویل در ماه های  نوامبر / دسامبر به مبلغ 380 تا 385 دلار برای هر تن فوب،اعلام شده است هرچند که این کارخانه در حال حاضر با قیمتی معادل 400 دلار در هر تن فوب لوله گالوانیزه خویش را ارائه می دهد.

قیمت های پیشنهادی بالاتر از قیمت تولید کنندگان در هفته ی گذشته بوده است. با این حال، منابع بازار تصدیق کردند که خرید و فروش این محصول سخت تر شده است چرا که باید خریداران خارجی را متقاعد کند که با قیمت های فعلی موافقت کنند. منابع خبری گفتند، اکثر صادرکنندگان بزرگ، در روز سه شنبه این وضع را به حالت تعلیق درآورد.

یکی از فروشندگان گفت: “ما قیمت ها را عمدتا با توجه به مواد خام مقرون به صرفه و هزینه ی حمل و نقل بیشتر، افزایش دادیم انتظار داریم که قیمت ورق گالوانیزه صادراتی برای حفظ روند صعودی در کوتاه مدت ادامه یابند.”

ارائه ی قیمت های پیشنهادی خود را در زمینه ی صادرات برای ماه آینده دوباره شروع خواهید شد. در حال حاضر، ما در بازار داخلی سودآور تمرکز می کنیم. یک از منابع خبری در بخش صادرات گفت: در روز چهارشنبه، لوله گالوانیزه 14-20 میلی متری با قیمت 2،840-2،860 یوان (419-422 دلار) در هر تن با احتساب مالیات بر ارزش افزوده در شانگهای خرید و فروش می شد که نسبت به یک هفته قبل تا میزان  40 یوان (5.90 دلار) افزایش پیدا کرد.

افزایش درآمد شرکت های لوله گالوانیزه روسیه به میزان  11.43٪ به خاطر هزینه های پایین تر مواد اولیه

یکی از شرکت های تولید لوله گالوانیزه روسیه گزارش داد که درآمد حاصل از تولید لوله گالوانیزه اش قبل از سود دهی، مالیات، استهلاک و تورم افزایش یافته است. درآمد شرکت Severstal  در سه ماهه ی سوم سال 2016، به دلیل افزایش قیمت لوله گالوانیزه و کاهش هزینه های تولید، به میزان 11.45٪ درصد افزایش یافته است. این میزان افزایش قیمت معادل 584 میلیون دلار برای سه ماهه ی ابتدایی سال، در مقایسه با قیمت 524 میلیون دلاری در سال قبل است. در بخش تولید قیمت لوله گالوانیزه ، این شرکت در سه ماهه سوم سال گذشته تا 14.55٪ افزایش قیمت داشت و به 488 میلیون دلار رسید.

این رقم برای واحد منابع انسانی این شرکت در طول دوره ی مشابه به میزان 14.29٪ افزایش یافت و به 88 میلیون دلار رسید. مجموع درآمد تولید کنندگان نیز به رقم 1.59 میلیارد دلار رسید، که در مقایسه با فروش پایین تر در هر دو بخش قیمت لوله گالوانیزه و منابع، به میزان 4.51٪ در سال گذشته، کاهش داشته است. بخش تولید لوله گالوانیزه درآمدی بالغ بر 1،47 میلیارد دلار داشت، در حالی که در بخش منابع این رقم در مجموع 281 میلیون دلار بود.

خرید لوله گالوانیزه

راه اندازی خط تولید لوله گالوانیزه ی گرم توسط شرکت AK STEEL

شرکت AK Steel  کار خود را برای راه اندازی یک خط  تولید لوله گالوانیزه در کارخانه ی خود در میشیگان آغاز کرده است که به این شرکت این امکان را می دهد که لوله گالوانیزه پیشرفته با مقاومت بالا و مقاوم در برابر ضربه برای صنعت خودرو تولید کند.

رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی در روز 25 اکتبر، گفت: “ما در حال اجرایی کردن تصمیمات خود هستیم و انتظار داریم که این برنامه را به خوبی عملیاتی کنیم.” شرکتAK 29 میلیون دلار برای ارتقاء خط تولید لوله گالوانیزه سرمایه گذاری کرده است. مرمت و راه اندازی این خط تولید در پایان سال عملیاتی شده و به مشتریان اعلام شد که در اوایل سال 2017 بهره برداری خواهد شد.

قرار است با تولید این محصول جدید در این شرکت صنعت لوله سازی در اوهایو، تقویت شود. تولید لوله گالوانیزه جدید به تولیدکنندگان این اجازه را می دهد که در صنعت خودرو سازی، وزن خودرو ها را کاهش دهند تا این کار استانداردهای مصرف سوخت معمولی را محکم تر کند.

او گفت که آنها همچنین از تولید این نوع لوله گالوانیزه به عنوان ساخت یک سلاح جدید در جنگ، استفاده خواهند کرد. مدیر این شرکت گفت: “ما معتقدیم که گزینه ای برای بازگشت این محصول به سبد خرید شما ارائه خواهیم داد.” وی نام هیچ خودروساز یا سازنده ی وسایل نقلیه را ذکر نکرده است. این کارخانه ی تولید لوله گالوانیزه در کنار یک کارخانه مونتاژ قرار گرفته است.

حاشیه سود کارخانجات تولید لوله گالوانیزه

تغییر جنس بدنه ی خودرو از آلومینیوم به فولاد، لوله سازان را تقویت کرد تا تلاش های توسعه طلبانه ی خود را افزایش دهند. همچنین در جبهه ی عملیاتی کردن این مهم، شرکت AK  در سه ماهه ی سوم سال گذشته، حدود 17 میلیون دلار هزینه، صرف تعمیر و نگهداری دستگاه های تولیدی خویش کرد. انتظار می رود این مقدار در حدود  25 میلیون $ در سه ماهه ی چهارم سال افزایش یابد که این امر نه تنها به خاطر تغییرات خطوط تولید لوله گالوانیزه گرم به کار گرفته شده است بلکه به دلیل قطع برنامه ریزی های قبلی در شرکت AK  در پنسیلوانیا می باشد. در مقابل قیمت گذاری ها، شرکت AK انتظار دارد که فولادهای پیشرفته اش را با مقاومت بالا و با قیمت مقرون به صرفه در مقایسه با لوله گالوانیزه دیگر مدیریت کند.

هدف اضافه کردن حاشیه است.” لوله گالوانیزه نسل بعدی می تواند بیشتر شبیه به فولادهای الکتریکی و با کیفیت بهتر نسبت به فولاد های مسطح کربنی سنتی باشد. برای مثال، قیمت گذاری برای برخی از فولادهای الکتریکی بر مبنای افزایش بهره وری ترانسفورماتور است.

تولید لوله گالوانیزه پیشرفته با مقاومت بالا را می توان برای صنعت خودرو استفاده کرد. او گفت که تحت چنین مدلی، مشتریان خودرو برای قیمت لوله گالوانیزه تازه ساخته شده براساس سبک وزن بودن آنها، نسبت به فولادهای سنتی یا مواد جایگزین مانند آلومینیوم، هزینه های زیادی پرداخت خواهند کرد. وی افزود:  “ما در صحنه ی متفاوتی از قیمت گذاری ها هستیم.. وی همچنین گفت: شرکت AK  از بازار فروش کالا نهایت استفاده برای قیمت لوله گالوانیزه با احتساب مالیات بر ارزش افزوده را خواهد داشت. تقریبا 60 درصد از کل فروش محصولات این شرکت به بازار خودرو تعلق دارد و نزدیک به 90 درصد از فروش شرکت به عنوان نقطه ی عطف، به کار گرفته خواهد شد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0