0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

قیمت میلگرد آجدار لهستان آهسته تراز پیشنهادات جدید از کارخانه ها به پیش می رود

به گفته منابع به مرکزآهن در روز پنج شنبه، قیمت میلگرد آجدار در لهستان در هفته جاری بدون تغییر باقی مانده است. یک معامله گر گفت: ” خریداران کارخانه میلگرد آجدار در لهستان در ابتدای هفته آینده باید پیشنهادات جدیدی را برای نورد میلگرد آجدار در ماه اکتبر عرضه کنند.” ارزیابی قیمت هفتگی مرکزآهن در 29 سپتامبر برای قیمت میلگرد آجدار 12 میلیمتری داخلی درجه B500B لهستان در هفته پیش به میزان 1.730 تا 1.770 زلوتی (452-462 دلار) در هر تن کارهای سابق بود که تغییری نکرده است.

با توجه به منابع بازار ، انتظار می رود قیمت میلگرد آجدار پایدار باقی بماند یا در ماه آینده کاسته شوند. علاوه بر این، شرکت کنندگان در بازار خرید میلگرد آجدار در انتظار کاهش تقاضا به علت تضعیف ساخت و ساز فصلی هستند، در حالیکه پیشنهاد خرید میلگرد آجدار ” قابل اجرا” به کشور ، قیمت های داخلی را ثابت نگه می دارد و تولید کنندگان را مجبور به کاهش پیشنهادات می کند.

کاهش 6 دلاری قیمت های میلگرد آجدار اتحادیه اروپا در مدت زمان کوتاه تحویل

به گفته منابع بازار قیمت میلگرد آجدار در بازار داخلی شمال اروپا در مقایسه با تقاضای ضعیف خرید میلگرد آجدار در این هفته 5 درصد (6 دلار) در هر تن کاهش یافته است؛ در حالیکه قیمت ها در اروپای شمالی بدون تغییر باقی مانده اند. ارزیابی قیمت مرکزآهن برای کالای درجه 2، یورو (6  دلار) کاهش یافت و به  495 تا 500 یورو(555-560 دلار) برای هر تن ارائه شده در شمال اروپا در روز چهارشنبه 28 سپتامبر، برآورد گردید  که در مقایسه با قیمت یک هفته پیش  500 تا 505  یورو(560 تا 566 دلار) در هر تن در منطقه، برآورد گردید.

قیمت ها برای میلگرد آجدار در جنوب اروپا با 505 تا 510 یورو (566 تا 572 دلار) به ازای هر تن تحویل شد. تقاضای کم نیز یکی از ویژگی های دیگر بازارهای میلگرد آجدار اروپایی بود، از جمله برای تقویت میلگرد آجدار، که در آن امکان خرید خریداران میلگرد آجدار ضعیف بود. “زمان تحویل کالا بسیار سریع است. یک توزیع کننده میلگرد آجدار اروپای شمالی گفت: ” یک توزیع کننده، باید 6 تا 7 هفته مدت زمان در اختیار داشته باشد که در حال حاضر 3-4 هفته است.

یکی دیگر از توزیع کنندگان میلگرد آجدار منطقه می گوید: پیشنهادات یا منافع کافی نیست. او افزود که بسیاری از کارهای نوسازی در هلند در ساختمان های اداری موجود انجام می شود و ساخت و ساز جدیدی انجام نمی گیرد، که این امر تقاضای میلگرد آجدار را کاهش می دهد. یک معامله گر اروپای جنوبی گفت که “بازار بسیار ضعیف و افسرده است”، اما کارخانه های اسپانیایی نمی خواستند قیمت هایشان را پایین بیاورند و به دنبال آن، حتی قیمت میلگرد آجدار را افزایش دادند.

میلگرد مرکزآهن

ارزیابی متال بولتن از قیمت میلگرد آجدار اروپا

وی گفت که بازار ساخت و ساز در انتظار این خبر هستند که چه کسی دولت بعدی اسپانیا را تشکیل خواهد داد؛ همچنین افزود که این انتظار در دو هفته آینده بر آورده می شود. او گفت: “بسیاری از پروژه های ساختمانی متوقف شده است، که بد نیست، زیرا بسیاری از پروژه ها توسط دولت اعطا می شود.” توزیع کننده اروپایی شمال اروپا شک داشت که بازار می تواند خیلی پایین تر از حد خود برود.

وی گفت: ” قیمت های آهن کاهش نیافته است، بنابراین قیمت میلگرد آجدار به پایان رسیده است. با وجود انتظارات افزایش قیمت میلگرد آجدار، قیمت آهن در این ماه در اروپا به طور قابل توجهی پایدار بود. ارزیابی هفتگی مرکز آهن برای قیمت میلگرد آجدار در 28 سپتامبر به 480 تا 485 یورو (538-544 دلار) در هر تن از کارهای پیش ساخته در شمال اروپا کاهش یافت و در هزینه 490 تا 495 یورو (549-555 دلار) در هر تن از کارهای قبلی در جنوب اروپا، با هزینه های متوسط ​​حمل و نقل 15 یورو (17  دلار) در هر تن برآورد گردید.

در میان تقاضای کم میلگرد آجدار، تقسیم نظرات گسترده ای برای بخش های اتحادیه اروپا وجود دارد

قیمت داخلی در بخش های میلگرد آجداردر جنوب اروپا کاهش یافت و در هفته جاری در شمال اروپا تضعیف شد، در حالی که تقاضای کم و تقسیم نظرات در مورد محیط بازار فعلی است. مرکزآهن پیش از این در ماه جاری گزارش داد که برخی از خریداران میلگرد آجدار با افزایش پیشنهادات مربوط به بخش های میلگرد آجدار بعد از اعلام قیمت آرکلور میتال برای تولید سه ماهه چهارم سال،با تولید محصول میلگرد آجدارخود در سراسر اروپا موافقت کرده اند.

با این حال، بعضی از شرکت کنندگان در بازار در روز چهارشنبه اظهار داشتند که آنها هنوز هم می توانند مواد اولیه را با قیمت میلگرد آجدار پایین تر به دست آورند، در حالی که برخی از خریداران میلگرد آجدار آرکلور میتال از پذیرش قیمت های افزایش یافته خودداری می کنند. در نتیجه، در این هفته برای قیمت مواد اولیه درجنوب و شمال اروپا دامنه های قیمت وسیعی وجود داشت.

ارزیابی قیمت مرکزآهن برای مقادیر نورد توخالی مربع شکل که در اروپای شمالی عرضه شده است، با 10 یورو (11 دلار) کاهش به قیمت 490 تا 520 یورو (549-583 دلار) در هر تن تحویل داده می شود. این قیمت در مقایسه با قیمت هفته گذشته  490 تا 530 یورو (549 تا 594 دلار) در هر تن مقایسه شد. قیمت مواد اولیه  در جنوب اروپا به میزان 5 تا 45 یورو (6-50 دلار) در هر تن کاهش یافت، زیرا برخی از شرکت کنندگان در بازار اطلاعات جدیدی را نشان دادند که نشان می داد آنها می توانند مواد را برای قیمت های میلگرد آجدار پایین تر از مرکزآهن به دست آورند.

میزان تقاضا در بازار خرید میلگرد آجدار اروپا

یکی از توزیع کنندگان میلگرد آجدار منطقه نورد یک که اغلب از کشورهای جنوب اروپا خرید میلگرد آجدار می کند، گفت: “یک کارخانه ایتالیایی در هفته گذشته اعلام کرد که به میزان مورد نظر خود دست نیافته است و بنابراین می خواهد به فروش ارزان قیمت دست پیدا کند.” وی افزود که این امر تقاضای کم در بازار را نشان می دهد. یک معامله گر در جنوب اروپا گفت: “تولیدکنندگان اسپانیایی می گویند که قیمت ها بسیار ضعیف هستند، گرچه قیمت ورق رنگی افزایش یافته است.”

یکی از توزیع کنندگان در شمال اروپا گفت: ” کارخانه ها در حال صحبت کردن در مورد یک افزایش 40 یورویی (45 دلاری) در هر تن هستند اما مشتریان به دنبال چنین چیزی نیستند”. یکی دیگر از شرکت کنندگان در بازار اروپای شمالی که ارزیابی متفاوتی از بازار داشت ،می گوید که “حدس می زنم که سطح قیمت هم همین کار را خواهد کرد. مشتریان به طور کامل رزرو شده بودند و تابستان برای سفارشات آرام بود.

شرکت تاتا استیل سطح تخفیف خود را کاهش داده و در نتیجه مواد را با قیمت های بالاتری ارائه می دهد.” او گفت که بازار در منطقه هنوز قادر به حمایت از قیمت 530 یورو (594 دلار) برای هر تن در شمال اروپا نیست، اما انتظار می رود که این مبلغ در ماه اکتبر به دست آید. برآوردهای هفتگی مرکزآهن برای بخش های نورد توخالی به 475 تا 505 یورو (532-566 دلار) در هر تن از کارهای پیش ساخته در شمال اروپا کاهش یافت و برای تولیدات نورد کارخانه های اروپای جنوبی ، به 460 تا 505 یورو (516-566 دلار) در هر تن کارهای سابق ،کاهش داشت. هزینه های متوسط ​​حمل و نقل 15 یورو (17  دلار) برای هر تن بوده است.

 

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0