0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

نوسانات قیمت میلگرد صادراتی کشور چین

قیمت میلگرد کشور چین به میزان ۵۷۵-۵۶۰ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته گذشته ثابت باقی مانده است. به گفته منابع خبری طی هفته گذشته محموله ای به ظرفیت ۱۰۰۰۰ تن میلگرد به خریداران هنگ کونگ به قیمت ۵۷۴ دلار به ازای هر تن به فروش رسیده است. این در حالی است که تا این لحظه معامله دیگری منعقد نگردیده است زیرا در بازار ضعیف کنونی کشور چین خریداران اندکی دلسرد شده اند.

قیمت میلگرد در شرق چین به میزان ۴۰۱۰-۳۹۶۰ یوان (۶۰۹-۶۰۱ دلار) به ازای هر تن گزارش شده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته گذشته به میزان ۸۰-۷۰ یوان به ازای هر تن کاهش یافته است. کارخانجات تولید فولاد کشور چین نیز قیمت میلگرد پیشنهادی خود را طی هفته گذشته به میزان ۵ دلار به ازای هر تن کاهش داده اند. در حال حاضر قیمت میلگرد در این کارخانجات به میزان ۵۷۵-۵۷۰ دلار به ازای هر تن گزارش شده است.

خریداران تمایل دارند میلگرد را به قیمت ۵۶۵-۵۶۰ دلار به ازای هر تن خریداری کنند ولی در حال حاضر توافقی برای قیمت های پیشنهادی مابین خریداران و مشتریان وجود ندارد. پیش بینی می شود که چنانچه بازار داخلی کشور چین روند نزولی خود را ادامه دهد، طی هفته های آتی معاملات جدیدی با قیمت ۵۶۵ دلار به ازای هر تن منعقد گردد.

نوسانات قیمت سیم مفتولی صادراتی کشور چین

قیمت سیم مفتولی طی هفته گذشته به میزان ۶۰۰-۵۹۰ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته قبل از آن به میزان ۱۰ دلار به ازای هر تن کاهش یافته است. کارخانجات تولید فولاد کشور چین سیم مفتولی تولیدی خود را طی نیمه اول هفته گذشته به قیمت ۶۱۵ دلار به ازای هر تن پیشنهاد داده اند ولی معامله ای با این قیمت در کشور چین هنوز منعقد نگردیده است. این امر موجب شد تا کارخانجات تولید فولاد در روز پنج شنبه هفته گذشته قیمت سیم مفتولی را کاهش داده و به میزان ۶۰۰ دلار به ازای هر تن برسانند. با این حال تاکنون معامله ای با این قیمت نیز منعقد نگردیده است که علت این امر بدبینی خریداران به بازار فعلی کشور چین می باشد.

قیمت سیم مفتولی در شرق چین در روز سه شنبه هفته گذشته به میزان ۴۱۳۰-۴۱۰۰ یوان به ازای هر تن گزارش شده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته قبل از آن به میزان ۵۰-۴۰ یوان به ازای هر تن کاهش یافته است. صادرکنندگان سیم مفتولی کشور چین ممکن است قیمت پیشنهادی خود را به میزان ۵۹۵-۵۹۰ دلار به ازای هر تن اعلام کنند با این حال خریداران این محصول در خارج از کشور هم چنان تمایل دارند این محصول را با قیمت کم تری دریافت کنند.

پیشنهادات قیمت سیم مفتولی از سوی خریداران این محصول در کشور ویتنام به میزان ۵۹۵ دلار به ازای هر تن بوده که از سوی تولیدکنندگان کشور چین مورد قبول واقع نشده است. این قیمت در کشور چین برابر ۵۸۵ دلار به ازای هر تن می باشد که نسبت به قیمت سیم مفتولی پیشنهادی کشور چین پایین تر بوده و کارخانجات حاضر به قبول آن نمی باشند.

با این حال پیش بینی می شود که قیمت سیم مفتولی ممکن است طی یک یا دو هفته آینده کاهش یابد که علت این امر بی ثباتی در بازار داخلی این کشور می باشد. با این حال این قیمت ها ممکن است در ماه اکتبر مجددا به میزان قبلی بازگردد چراکه با پایان یافتن فصل بارانی در جنوب شرقی آسیا مشتریان تمایل بیشتری به خرید داشته و این موضوع سبب بهبود بازار داخلی کشور چین و بازگشت مجدد قیمت ها خواهد شد.

قیمت میلگرد روز اصفهان

ثبات قیمت محصولات فولاد بلند صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای به دنبال کاهش فعالیت خرید

 • قیمت محصولات فولاد بلند صادراتی کشورهای مستقل انحادیه ای طی هفته گذشته برخلاف کاهش فعالیت خرید در این بازار و نیز رکود بازار جهانی محصولات فولاد بلند، خصوصا در کشور چین، ثبات بیشتری یافته است.

 • قیمت سیم مفتولی صادراتی کشور چین به میزان  ۸۵۰-۵۵۵ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت ۵۸۰-۵۶۰ دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته تقریبا ثابت بوده است. قیمت سیم مفتولی پیشنهادی کشور روسیه و اوکراین نیز به میزان ۵۸۵-۵۸۰ دلار به ازای هر تن گزارش شده است. در فروش های مستقیم، کارخانجات تولید فولاد قیمت سیم مفتولی را به میزان ۳۰-۲۰ دلار به ازای هر تن کم تر اعلام کرده اند. با این حال تاکنون معامله ای صورت نگرفته است چراکه مشتریان در انتظار ثبات بیشتر قیمت ها بوده و یا محصولات مورد نیاز خود را از کشورهای اطراف با قیمت های مناسب تر خریداری می کنند. از آن جایی که قیمت محصولات فولاد بلند در کشور چین در حال کاهش می باشد خریداران این محصولات نسبت به بازار این کشور تمایل یافته اند.

 • قیمت میلگرد صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای نیز به میزان ۵۶۰-۵۴۵ دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت ۵۵۰-۵۴۰ دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0
سوالات و نظرات کاربران
نمایش موافق ترین ها
  0
  سوالات و نظرات کاربران
  اختیاری
  اشتراک گذاری