0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

نوسانات قیمت میلگرد صادراتی کشور چین

قیمت میلگرد کشور چین به میزان 575-560 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته گذشته ثابت باقی مانده است. به گفته منابع خبری طی هفته گذشته محموله ای به ظرفیت 10000 تن میلگرد به خریداران هنگ کونگ به قیمت 574 دلار به ازای هر تن به فروش رسیده است. این در حالی است که تا این لحظه معامله دیگری منعقد نگردیده است زیرا در بازار ضعیف کنونی کشور چین خریداران اندکی دلسرد شده اند.

قیمت میلگرد در شرق چین به میزان 4010-3960 یوان (609-601 دلار) به ازای هر تن گزارش شده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته گذشته به میزان 80-70 یوان به ازای هر تن کاهش یافته است. کارخانجات تولید فولاد کشور چین نیز قیمت میلگرد پیشنهادی خود را طی هفته گذشته به میزان 5 دلار به ازای هر تن کاهش داده اند. در حال حاضر قیمت میلگرد در این کارخانجات به میزان 575-570 دلار به ازای هر تن گزارش شده است.

خریداران تمایل دارند میلگرد را به قیمت 565-560 دلار به ازای هر تن خریداری کنند ولی در حال حاضر توافقی برای قیمت های پیشنهادی مابین خریداران و مشتریان وجود ندارد. پیش بینی می شود که چنانچه بازار داخلی کشور چین روند نزولی خود را ادامه دهد، طی هفته های آتی معاملات جدیدی با قیمت 565 دلار به ازای هر تن منعقد گردد.

نوسانات قیمت سیم مفتولی صادراتی کشور چین

قیمت سیم مفتولی طی هفته گذشته به میزان 600-590 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته قبل از آن به میزان 10 دلار به ازای هر تن کاهش یافته است. کارخانجات تولید فولاد کشور چین سیم مفتولی تولیدی خود را طی نیمه اول هفته گذشته به قیمت 615 دلار به ازای هر تن پیشنهاد داده اند ولی معامله ای با این قیمت در کشور چین هنوز منعقد نگردیده است. این امر موجب شد تا کارخانجات تولید فولاد در روز پنج شنبه هفته گذشته قیمت سیم مفتولی را کاهش داده و به میزان 600 دلار به ازای هر تن برسانند. با این حال تاکنون معامله ای با این قیمت نیز منعقد نگردیده است که علت این امر بدبینی خریداران به بازار فعلی کشور چین می باشد.

قیمت سیم مفتولی در شرق چین در روز سه شنبه هفته گذشته به میزان 4130-4100 یوان به ازای هر تن گزارش شده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته قبل از آن به میزان 50-40 یوان به ازای هر تن کاهش یافته است. صادرکنندگان سیم مفتولی کشور چین ممکن است قیمت پیشنهادی خود را به میزان 595-590 دلار به ازای هر تن اعلام کنند با این حال خریداران این محصول در خارج از کشور هم چنان تمایل دارند این محصول را با قیمت کم تری دریافت کنند.

پیشنهادات قیمت سیم مفتولی از سوی خریداران این محصول در کشور ویتنام به میزان 595 دلار به ازای هر تن بوده که از سوی تولیدکنندگان کشور چین مورد قبول واقع نشده است. این قیمت در کشور چین برابر 585 دلار به ازای هر تن می باشد که نسبت به قیمت سیم مفتولی پیشنهادی کشور چین پایین تر بوده و کارخانجات حاضر به قبول آن نمی باشند.

با این حال پیش بینی می شود که قیمت سیم مفتولی ممکن است طی یک یا دو هفته آینده کاهش یابد که علت این امر بی ثباتی در بازار داخلی این کشور می باشد. با این حال این قیمت ها ممکن است در ماه اکتبر مجددا به میزان قبلی بازگردد چراکه با پایان یافتن فصل بارانی در جنوب شرقی آسیا مشتریان تمایل بیشتری به خرید داشته و این موضوع سبب بهبود بازار داخلی کشور چین و بازگشت مجدد قیمت ها خواهد شد.

قیمت میلگرد روز اصفهان

ثبات قیمت محصولات فولاد بلند صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای به دنبال کاهش فعالیت خرید

 • قیمت محصولات فولاد بلند صادراتی کشورهای مستقل انحادیه ای طی هفته گذشته برخلاف کاهش فعالیت خرید در این بازار و نیز رکود بازار جهانی محصولات فولاد بلند، خصوصا در کشور چین، ثبات بیشتری یافته است.

 • قیمت سیم مفتولی صادراتی کشور چین به میزان  850-555 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 580-560 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته تقریبا ثابت بوده است. قیمت سیم مفتولی پیشنهادی کشور روسیه و اوکراین نیز به میزان 585-580 دلار به ازای هر تن گزارش شده است. در فروش های مستقیم، کارخانجات تولید فولاد قیمت سیم مفتولی را به میزان 30-20 دلار به ازای هر تن کم تر اعلام کرده اند. با این حال تاکنون معامله ای صورت نگرفته است چراکه مشتریان در انتظار ثبات بیشتر قیمت ها بوده و یا محصولات مورد نیاز خود را از کشورهای اطراف با قیمت های مناسب تر خریداری می کنند. از آن جایی که قیمت محصولات فولاد بلند در کشور چین در حال کاهش می باشد خریداران این محصولات نسبت به بازار این کشور تمایل یافته اند.

 • قیمت میلگرد صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای نیز به میزان 560-545 دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت 550-540 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0