تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

قیمت ورق جهانی در روزهای آغازین ماه اکتبر

قیمت ورق اصفهان 21 مهر, 1396

کاهش قیمت ورق فولادی صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای به دنبال روند نزولی قیمت بازار چین

قیمت ورق گرم و ورق سرد صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای طی هفته گذشته کاهش یافته است و پیشنهادات قیمت ورق فولادی این منطقه به میزان کم تری بوده است. به گفته منابع خبری علت این امر کاهش قیمت محصولات فولا تخت صادراتی کشور چین می باشد. قیمت ورق گرم صادراتی کشور چین طی هفته گذشته به میزان ۲۰-۱۵ دلار به ازای هر تن کاهش یافته است و به قیمت ۵۸۵-۵۶۰ دلار به ازای هر تن تا تاریخ ۳ ماه اکتبر رسیده است. خریداران ورق فولادی کشورهای مستقل اتحادیه ای در حال حاضر منتظر تعیین روند بازار پس از پایان یافتن تعطیلات کشور چین می باشند. به گفته منابع خبری اکثر خریداران در انتظار ثبات روند بازار پس از اتمام تعطیلات می باشند و فعالیت خرید در بازار بسیار کاهش یافته است.

نوسانات قیمت ورق گرم صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای

قیمت ورق گرم پیشنهادی اوکراین به کشور ترکیه به میزان ۵۹۵-۵۸۵ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته قبل از آن به میزان ۱۵ دلار به ازای هر تن کاهش یافته است. پس از انتشار ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق گرم در تاریخ ۲ ماه اکتبر، کشور اوکراین قیمت ورق گرم پیشنهادی خود به غرب آفریقا را به میزان ۵۵۰ دلار به ازای هر تن اعلام کرد. این در حالی است که پیش از آن، قیمت ورق گرم پیشنهادی اوکراین به غرب آفریقا به میزان ۵۸۵ دلار به ازای هر تن بوده است. هم چنین قیمت ورق گرم پیشنهادی صادراتی روسیه به غرب آفریقا نیز به میزان ۶۱۵-۶۱۰ دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته قبل از آن ثابت بوده است. هم چنین معامله ای مابین کشور روسیه و خاور میانه طی هفته گذشته صورت گرفته است که قیمت ورق گرم پیشنهادی در این معامله به میزان ۵۸۵ دلار به ازای هر تن بوده است. هم چنین ارزیابی ها از قیمت ورق گرم صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای به میزان ۶۱۰-۵۸۵ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته قبل از آن ثابت بوده است.

حتما بخوانید :  تداوم خودنمایی بسته ارزی در بازار فولاد

نوسانات قیمت ورق سرد صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای

قیمت ورق سرد پیشنهادی کشور روسیه به ترکیه به میزان ۶۴۵-۶۴۰ دلار به ازای هر تن بوده است که بسته به هزینه حمل کالا به مناطق مختلف متفاوت می باشد. پس از انتشار ارزیابی قیمت متال بولتن، قیمت ورق سرد پیشنهادی اوکراین به غرب آفریقا به میزان ۵۹۰ دلار به ازای هر تن شنیده شد. هم چنین ارزیابی ها از قیمت ورق سرد صادراتی از کشورهای مستقل اتحادیه ای نیز به میزان ۶۴۰-۶۱۰ دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به هفته قبل از آن ثابت بوده است.

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین / ۵٫ تعداد رای:

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button