0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کاهش قیمت ورق فولادی صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای به دنبال روند نزولی قیمت بازار چین

قیمت ورق گرم و ورق سرد صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای طی هفته گذشته کاهش یافته است و پیشنهادات قیمت ورق فولادی این منطقه به میزان کم تری بوده است. به گفته منابع خبری علت این امر کاهش قیمت محصولات فولا تخت صادراتی کشور چین می باشد. قیمت ورق گرم صادراتی کشور چین طی هفته گذشته به میزان 20-15 دلار به ازای هر تن کاهش یافته است و به قیمت 585-560 دلار به ازای هر تن تا تاریخ 3 ماه اکتبر رسیده است. خریداران ورق فولادی کشورهای مستقل اتحادیه ای در حال حاضر منتظر تعیین روند بازار پس از پایان یافتن تعطیلات کشور چین می باشند. به گفته منابع خبری اکثر خریداران در انتظار ثبات روند بازار پس از اتمام تعطیلات می باشند و فعالیت خرید در بازار بسیار کاهش یافته است.

نوسانات قیمت ورق گرم صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای

قیمت ورق گرم پیشنهادی اوکراین به کشور ترکیه به میزان 595-585 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته قبل از آن به میزان 15 دلار به ازای هر تن کاهش یافته است. پس از انتشار ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق گرم در تاریخ 2 ماه اکتبر، کشور اوکراین قیمت ورق گرم پیشنهادی خود به غرب آفریقا را به میزان 550 دلار به ازای هر تن اعلام کرد. این در حالی است که پیش از آن، قیمت ورق گرم پیشنهادی اوکراین به غرب آفریقا به میزان 585 دلار به ازای هر تن بوده است. هم چنین قیمت ورق گرم پیشنهادی صادراتی روسیه به غرب آفریقا نیز به میزان 615-610 دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته قبل از آن ثابت بوده است. هم چنین معامله ای مابین کشور روسیه و خاور میانه طی هفته گذشته صورت گرفته است که قیمت ورق گرم پیشنهادی در این معامله به میزان 585 دلار به ازای هر تن بوده است. هم چنین ارزیابی ها از قیمت ورق گرم صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای به میزان 610-585 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته قبل از آن ثابت بوده است.

نوسانات قیمت ورق سرد صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای

قیمت ورق سرد پیشنهادی کشور روسیه به ترکیه به میزان 645-640 دلار به ازای هر تن بوده است که بسته به هزینه حمل کالا به مناطق مختلف متفاوت می باشد. پس از انتشار ارزیابی قیمت متال بولتن، قیمت ورق سرد پیشنهادی اوکراین به غرب آفریقا به میزان 590 دلار به ازای هر تن شنیده شد. هم چنین ارزیابی ها از قیمت ورق سرد صادراتی از کشورهای مستقل اتحادیه ای نیز به میزان 640-610 دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به هفته قبل از آن ثابت بوده است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0