0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش قیمت ورق فولادی کشور روسیه در بازار داخلی

قیمت ورق فولادی در بازار داخلی کشور روسیه از جمله قیمت ورق گرم و ورق سرد این منطقه طی هفته گذشته افزایش یافته است و پیشنهادات قیمت ورق فولادی از سوی تولیدکنندگان این محصول بالاتر رفته است. به گفته منابع خبری علت افزایش قیمت ورق فولادی در این منطقه کمبود میزان مواد اولیه و تعمیرات و نگه داری در کارخانجات تولید فولاد این کشور می باشد. با این حال افزایش قیمت ورق فولادی همزمان با به پایان رسیدن فصل ساخت و ساز در روسیه بوده است. هم چنین در این زمان میزان فعالیت در بازار نیز به علت شرایط آب و هوایی نامساعد کاهش یافته است.

نوسانات قیمت ورق گرم در بازار داخلی روسیه

قیمت ورق گرم از ارزیابی متال بولتن به ضخامت ۴ میلی متر در بازار داخلی کشور روسیه به میزان ۴۶۰۰۰-۴۳۰۰۰ روبل (۷۹۵-۷۴۳ دلار) به ازای هر تن (شامل مالیات بر ارزش افزوده) گزارش شده است که نسبت به قیمت ۴۳۶۰۰-۳۸۰۰۰ روبل به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل از آن افزایش یافته است. این در حالی است که برخی تولیدکنندگان محصولات فولاد تخت در کشور روسیه طرح هایی برای تعمیرات کارخانجات خود در ماه سپتامبر داشته اند بنابراین میزان تولید ورق گرم کارخانجات در این ماه کاهش یافته و سفارشات به ماه اکتبر منتقل گردیده است. به گفته برخی تولیدکنندگان ورق گرم، پیش فروش ها به طور کامل انجام شده است و در حال حاضر پیشنهادات ماه نوامبر شروع شده است. هیچ معامله ورق فولادی با تاجران انباری، که قادر به خرید مواد در شرایط مطلوب تر و به طور سنتی بوده و مقدار قابل توجهی از تجارت فولاد در منطقه مسکو را برعهده دارند، تا این لحظه شنیده نشده است. تولیدکنندگان محلی ورق گرم در این کشور قیمت ورق گرم تولیدی خود برای پیش فروش ماه نوامبر را به میزان ۴۶۰۰۰ روبل به ازای هر تن پیشنهاد داده اند. این در حالی است که قیمت ورق گرم پیش فروش برای ماه اکتبر به میزان ۴۳۶۰۰ روبل به ازای هر تن بوده است. آخرین معامله صورت گرفته برای ورق گرم به ضخامت ۴ میلی متر ۴۳۰۰۰ روبل به ازای هر تن گزارش شده است.

قیمت ورق سیاه

نوسانات قیمت ورق سرد در بازار داخلی روسیه

قیمت ورق سرد از ارزیابی متال بولتن به ضخامت ۱ میلی متر از میزان ۴۶۳۰۰-۴۲۵۰۰ روبل به ازای هر تن افزایش یافته و به قیمت ۴۹۸۰۰-۴۶۵۰۰ روبل (۸۶۱-۸۰۴ دلار) به ازای هر تن رسیده است. تولیدکنندگان این محصول قیمت ورق سرد پیشنهادی خود را برای پیش فروش ماه نوامبر به میزان ۴۹۸۰۰ روبل به ازای هر تن اعلام کرده اند در حالی که آخرین قیمت ورق سرد پیشنهادی برای پیش فروش ماه اکتبر به میزان ۴۶۵۰۰ روبل به ازای هر تن بوده است.

نوسانات قیمت ورق فولادی در بازار داخلی روسیه

ارزیابی ها از قیمت ورق فولادی به ضخامت ۲۰ میلی متر تولید داخلی کشور روسیه به میزان ۳۷۰۵۰-۳۷۰۰۰ روبل به ازای هر تن ( معادل ۶۴۰ دلار به ازای هر تن) گزارش شده است که نسبت به قیمت اعلام شده طی هفته قبل از آن بدون تغییر ثابت باقی مانده است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری