0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

بازار وارداتی ورق سیاه خلیج فارس

اکثر خریداران ورق سیاه در بازار وارداتی ورق فولادی امارات متحده عربی و عربستان سعودی در حال حاضر ترجیح می دهند که خرید کالاهای خود را به تعویق بیندازند زیرا موجودی انبارها در حال حاضر زیاد بوده و خریداران انتظار دارند که تولیدکنندگان این محصولات برای قیمت ورق سیاه تولیدی خود تخفیفاتی را ارائه دهند. بنابراین در حال حاضر به دلیل کاهش میزان تقاضا خرید این محصولات بازار آرام بوده و قیمت ورق سیاه این منطقه ثابت می باشد.

نوسانات قیمت ورق سیاه امارات متحده عربی

قیمت ورق سیاه امارات متحده عربی طی هفته جاری به میزان 610-600 دلار به ازای هر تن پیشنهاد شده است در حالی که قیمت ورق سیاه پیشنهادی خریداران در مناقصات به میزان 595-590 دلار به ازای هر تن اعلا گردیده است که نسبت به قیمت های اعلام شده توسط تولیدکنندگان کم تر بوده است.

بنابراین یکی از دلایل کاهش میزان تقاضا عدم جذابیت قیمت های اعلام شده می باشد. ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق سیاه وارداتی به امارات متحده عربی به میزان 610-595 دلار به ازای هر تن تا تاریخ 30 ماه ژانویه بوده است که نسبت به قیمت 600-590 دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است.

به گفته منابع خبری در حال حاضر بازار وارداتی این کشور در آرامش به سر می برد و خریداران ترجیح می دهند که خرید خود را متوقف کرده و تا ارائه پیشنهادات کم تر منتظر بمانند. در حال حاضر میزان موجودی انبارها بالا می باشد و خریداران تمایلی به خرید کالای بیشتر ندارند. بنابراین در حال حاضر هیچ عجله ای برای خرید در بازار وجود ندارد و به همین دلیل قیمت ها ثابت باقی مانده است.

قیمت ورق سیاه مرکزآهن

بازار ورق سرد

هم چنین قیمت ورق سرد نیز در بازار وارداتی امارات متحده عربی به میزان 650-640 دلار به ازای هر تن می باشد و این قیمت برای محموله های وارداتی از کشور چین می باشد. این در حالی است که خریداران هم چنان تمایلی به خرید این محصولات ندارند. ارزیابی هفتگی متال بولتن از قیمت ورق سرد وارداتی به امارات متحده عربی به میزان 650-640 دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی ثابت باقی مانده است.

قیمت ورق گالوانیزه وارداتی به این کشور نیز به میزان 760-740 دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی ثابت باقی مانده است. هم چنین قیمت های پیشنهادی خریداران در مناقصات برای خرید این محصول به میزان 745-740 دلار به ازای هر تن بوده است. به همین دلیل میزان تقاضا برای خرید این محصولات در این کشور کاهش یافته است.

ارزیابی هفتگی قیمت ورق گالوانیزه وارداتی به امارات متحده عربی به میزان 745-740 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 740-735 دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است. برخی از فعالان بازار عقیده دارند که میزان تقاضا برای این محصولات به زودی در کشور افزایش خواهد یافت و به دنبال آن قیمت محصولات فولادی از جمله قیمت ورق سیاه نیز افزایش خواهد یافت.

نوسانات قیمت ورق سیاه عربستان سعودی

بازار واردات ورق سیاه به عربستان سعودی نیز طی هفته جاری راکد بوده است. کشور چین قیمت ورق سیاه پیشنهادی خود به عربستان سعودی را به میزان 620-600 دلار به ازای هر تن اعلام کرده است که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی تقریبا ثابت می باشد. در حال حاضر میزان موجودی انبارها افزایش یافته است و به همین دلیل میزان تقاضا برای خرید محصولات کاهش یافته است.

بنابراین اکثر خریداران ترجیح می دهند که در حال حاضر خرید نکنند زیرا امیدوارند قیمت ها کاهش یابد. ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق سیاه وارداتی به عربستان سعودی به میزان 605-600 دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت 610-600 دلار به ازای هر تن قبلی کاهش یافته است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0