0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

کاهش قیمت صادرات ورق گالوانیزه چین با تقاضای ضعیف

قیمت ورق گالوانیزه صادراتی چین، با عملکرد ضعیف دربخش تجارت خارج از کشور کاهش یافت، هرچند که این کاهش قیمت ورق گالوانیزه درقیمت های قوی داخلی محدود شده است. در حال حاضر اکثر تولیدکنندگان چین، قیمت ورق گالوانیزه را برای مشتریان خارجی با مبلغ 900تا 920 دلار در هر تن فوب ارائه می دهند، که این قیمت کمی کمتر از قیمت هفته پیش می باشد که  900 تا 920 دلار در هر تن فوب بود، و 5 تا 10 دلار در هر تن کمتر از سطح قیمت خرید ورق گالوانیزه دو در هفته پیش می باشد. یکی از منابع بازار به متال اکسپرت اظهار داشت :” معاملات صادراتی بسیار کم است، و اگر بخواهم در مورد تقاضای داخلی حرفی بزنم، باید بگویم که تقاضا به ویژه برای ورق گالوانیزه نیز بسیار کُند است، بنابراین قیمت ها پایین می باشند.”

خریداران خارجی با توجه به سطح بسیار بالای قیمت ورق گالوانیزه و احتمال کاهش بیشتر قیمتها، تمایل دارند که این مواد را از چین بخرند. مصرف داخلی از لحاظ ظاهری واضح است، زیرا فروش خودرو طی دو ماه متوالی کاهش داشته است. به عنوان مثال ، انبارهای ورق گالوانیزه بازرگانان در چین با افزایش اندکی،ثابت باقی مانده بود، اما با توجه به اطلاعات شرکت مای استیل، قیمت ورق گالوانیزه و محصولات فولادی طویل نیز کاهش پیدا کرده است.

در عین حال، ضعف تقاضا در تمام نقاط، قیمت خرید ورق گالوانیزه صادراتی را به میزان قابل توجهی کاهش نداد، چرا که قیمت ورق گالوانیزه داخلی ، با مواد اولیه گران قیمت ورق گالوانیزه ثابت باقی مانده است.قیمت خرید ورق گالوانیزه طی دو هفته 12 دلار در هر تن (80 یوان در هر تن) افزایش داشته است. براساس گزارش فعالان بازارداخلی، بازار ورق گالوانیزه در تابستان آرام باقی خواهد ماند.

صادر کنندگان ورق گالوانیزه کشورهای مستقل مشترک المنافع تحت فشار

تولیدکنندگان ورق گالوانیزه در کشورهای مستقل مشترک المنافع به خاطر صادرات کم ، تحت فشار می باشند. فعالان بازار داخلی اظهار داشتند که خریداران در صورت ارائه تخفیف، آماده هستند تا معاملات را انجام دهند. با این حال، با وجود تعداد محدودی پیشنهاد، صادرکنندگان تمایلی به کاهش قابل توجه قیمت فولاد طویل ندارند.

در طول دو هفته گذشته، قیمت ورق گالوانیزه طویل صادراتی در کشورهای مستقل مشترک المنافع تا 5 تا 10 دلار تن کاهش یافته است. به طور خاص، قیمت ورق گالوانیزه درحدود 900 تا 920 دلار در هر تن فوب دریای سیاه،ثابت باقی مانده است،در حالیکه انجام معاملات اخیر عمدتاً در پایین ترین سطح قیمت انجام می شوند. یکی از منابع می گوید: ” در واقع علاقه به خرید وجود دارد، اما مشتریان برای کاهش قیمت ورق گالوانیزه طویل تلاش می کنند، در حالیکه تأمین کنندگان واقعا به دنبال این کار نیستند.”

متال اکسپرت خاطر نشان کرد که کاربران نهایی به دنبال قیمت خرید ورق گالوانیزه با نرخ 900 تا 920 دلار در هر تن در فوب دریای سیاه هستند. پیشنهاداتی برای ورق گالوانیزه اوکراین اخیراً در مقصد آفریقا مشاهده شده است، زیرا قیمت مواد چین (که معمولاً ترجیح داده می شوند) در اوایل این هفته گران تر بوده اند. علاوه بر این، این بهترین زمان برای خریداران است که موجودی انبارهای خود را تازه کنند.

قیمت ورق گالوانیزه مرکز آهن

اثر محدودیت میزان دسترسی بر قیمت ورق گالوانیزه

یکی از فعالان بازار داخلی به متال اکسپرت اظهار داشت :”مصرف کنندگان داخلی باید برای فصل اوج فعالیت خود آماده شوند، که شروع آن می باشد؛ موادی که در حال حاضر رزرو می کنند، به دست شان می رسد، بنابراین تقاضا باید حفظ شود. ” لازم به ذکر است که میزان دسترسی به ورق گالوانیزه کشورهای مستقل مشترک المنافع در بازار محدود است. شرکت نوروس متال، که هم اکنون یکی از معدود صادرکنندگان پایدار در بازار می باشد، قیمت ورق گالوانیزه خود را با معادل 900 دلار در هر تن فوب دریای سیاه تنظیم کرده است.به گفته منابع بازار داخلی، قیمت خرید ورق گالوانیزه بلاروس حدود 900 دلار در هر تن در فوب دریای سیاه نقل شده است. این قیمت نتوانسته است به خریداران جذب منجر شود، علاوه بر این، محموله مواد درعرضه می شود.

قیمت ورق گالوانیزه کشورهای مستقل مشترک المنافع معادل 900 تا 920 دلار در هر تن فوب دریای سیاه است. گزارش شده که مشتریان قیمت ورق گالوانیزه در غرب آفریقا تقریبا 900 دلار در هر تن فوب یا کمی بالاتر از آن می باشد. در همین حال، خریداران در خاورمیانه قصد دارند قیمت ورق گالوانیزه را حتی به سطح پایینتری برسانند، اما هنوز در این مورد هیچ موفقیتی حاصل نشده است. یکی از منابع گفت: ” خریداران  خاورمیانه امروز قیمت خرید ورق گالوانیزه را حدود 900 دلار در هر تن فوب عرضه می کنند، اما نمی توانند به فروش برسند، زیرا بازار خواهان قیمت ورق گالوانیزه با نرخ 900 دلار برای فوب  می باشد .” پیشنهاد قیمت ورق گالوانیزه در حدود 900 دلار در هر تن فوب رد شده است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0