0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

ثبات قیمت ورق گالوانیزه کشورهای اروپایی در بازار داخلی 28 سپتامبر

قیمت خرید ورق گالوانیزه در بازار داخلی کشورهای اروپایی ثابت شده است که علت این امر تضعیف بازار وارداتی ورق گالوانیزه این کشورها می باشد. پیشنهادات قیمت ورق گالوانیزه از سوی کشورهای خارج از اتحادیه اروپا محدود گردیده است چراکه کمیسیون اروپا اقدامات ضد دامپینگ جدیدی را برای واردات ورق گالوانیزه از کشور چین به میزان 5/28-2/17 درصد در ماه اوت سال جاری تعیین کرده است.

در نتیجه این امر، ارزیابی متال بولتن از قیمت خرید ورق گالوانیزه در بازار داخلی شمال اروپا به میزان 675-660 یورو به ازای هر تن تا تاریخ 27 ماه سپتامبر بوده است که نسبت به قیمت ورق گالوانیزه این منطقه اعلام شده طی هفته گذشته ثابت باقی مانده است. این ارزیابی ها براساس قیمت ورق گالوانیزه قابل اجرا در بازار داخلی این کشورها گزارش شده است. هم چنین ارزیابی ها از قیمت ورق گالوانیزه در کشورهای واقع در جنوب اروپا به میزان 640-625 یورو به ازای هر تن تا تاریخ 27 ماه سپتامبر بوده است که نسبت به قیمت ورق گالوانیزه به میزان 640-630 یورو به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل از آن اندکی کاهش یافته است. این ارزیابی ها نیز براساس پپیشنهادات قیمت ورق گالوانیزه و معاملات منعقد شده در این بازار بوده است.

قیمت ورق گالوانیزه

به علاوه، به علت کاهش پیشنهادات برای قیمت خرید ورق گالوانیزه در کشور چین، فعالیت خرید این محصول در جنوب شرقی آسیا، هند و ترکیه نیز کاهش یافته است. در حال حاضر پیشنهادات زیادی برای قیمت ورق گالوانیزه صادراتی در بازار جهانی شنیده نشده است. در حال حاضر تنها تعدادی پیشنهاد برای قیمت ورق گالوانیزه از سوی کشور چین شنیده شده است که این قیمت نیز خریداران کمی داشته است. ارزیابی ها از قیمت ورق گالوانیزه وارداتی به شمال اروپا به میزان 680-660 یورو به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت قبلی بدون تغییر بوده است. هم چنین قیمت ورق گالوانیزه وارداتی به جنوب اروپا نیز به میزان 700-680 دلار به ازای هر تن ثابت بوده است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0