0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیش بینی کاهش قیمت پروفیل فولاد کشورهای مستقل مشترک المنافع

صادر کنندگان پروفیل فولاد کشورهای مستقل مشترک المنافع مجبور به کاهش قیمت پروفیل ، با روند نزولی بازار چین شده اند. طبق اظهارات فعالان بازار داخلی ،احتمالاً فعالیت های خرید، کاهش بیشتری را تجربه می کنند.

قیمت پروفیل از روسیه و اوکراین با نرخ  685 تا 695 دلار در هر تن در فوب  دریای سیاه و  به طور عمده برای ترکیه  با قیمت 685 تا 695 دلار در هر تن سی اف آر، رزرو شد. در حال حاضر ارائه قیمت پروفیل از کشورهای مستقل مشترک المنافع به حدود  685 تا 695 دلار در هر تن فوب دریای سیاه کاهش یافته، و فشار از سوی مشتریان همچنان ادامه دارد.

به طور خاص،  پیشنهادات قیمت پروفیل از سوی خریداران شمال آفريقا و خاورمیانه تا کنون به نرخ 685 تا 695 دلار در هر تن سی اف آر (حدود 685 تا 695 دلار در هر تن فوب) یا به کمتر از این مبلغ، کاهش قیمت داشته است.یکی از معامله گران بین المللی خاطر نشان کرد که : “من فکر می کنم 685 دلار در هر تن سی اف آر از شمال آفریقا، به رغم اُفت قیمت ها در چین ،هم اکنون قیمت مناسبی برای پروفیل خواهد بود ، اما عرضه کنندگان از کشورهای مستقل مشترک المنافع، در برابر چنین قیمت هایی مقاومت خواهند کرد.

تاثیر نوسانات سیاسی

مگر اینکه فروپاشی جدید در بازار جهانی رخ دهد.” صرف نظر از سیاست قیمت تهاجمی چین، مبانی ناخوشایند داخلی در منطقه خاورمیانه به تمایلات منفی افزوده می شود. به عنوان مثال، انتظار می رود که به زودی در ترکیه قیمت پروفیل با کاهش بیشتری مواجه شود. مشتریان مصری هنوز به با مسائل ارزی روبرو هستند ؛ علاوه بر اینکه  رزروهایی انجام شده است.

شاخص قیمت پروفیل در حدود  685 تا 695 دلار درهر تن فوب دریای سیاه است. منابع گفتند که آخرین معاملات از اوکراین و روسیه در انتهای این هفته بسته شده اند. انتظار می رود که سطح کارآیی با 20 دلار دیگر در هر تن در قراردادهای جدید کاهش یابد.

قیمت آهن آلات اصفهان

خریداران به دنبال کاهش بیشتر قیمت پروفیل کشورهای مستقل مشترک المنافع

تنش در بازار صادرات کشورهای مستقل مشترک المنافع در مقایسه با سقوط قیمت از چین، تشدید شد. خریداران با پیش بینی قطعی کاهش بیشتر قیمت پروفیل ، در انجام معاملات محتاط هستند.

از آنجایی که چین در طول یک هفته قیمت پروفیل را در حدود 20 دلار در هر تن کاهش داده است، اکثر مشتریان از بازار خارج شدند و اقدامات مشابهی را از کشورهای مستقل مشترک المنافع انتظار دارند. یکی از منابع بازار اظهار داشت :”هم اکنون همه در حال ارزیابی بازار هستند.

قیمت پروفیل از کشورهای حوزه دریای سیاه کاهش یافته است، اما در مقایسه با آنچه که توسط چین تعیین می شود، کافی نیست. برچسب های قیمت پروفیل کشورهای مستقل مشترک المنافع به ارزش 685 تا 695 دلاردر هر تن فوب دریای سیاه رسید ،که از 695 دلار در هر تن فوب دریای سیاه در هفته گذشته کاهش یافته است. برخی از محموله های پروفیل هنوز هم در مقاصد اروپایی مورد معامله قرار می گیرند.

بازار پروفیل خاورمیانه

در حالی که در منطقه خاورمیانه خریداران ترجیح می دهند در حالت انتظار و دیدن نتیجه ، قرار گیرند. یکی از معامله گران به متال اکسپرت گفت: “ایتالیا، اسپانیا و بلژیک به دنبال رزروهایی بوده اند. من می گویم  685 تا 695 دلار در هر تن فوب ،برای پروفیل کشورهای مستقل مشترک المنافع می تواند در آنجا کارآمد باشد. ” در همین حال، قیمت پروفیل از مشتریان خاورمیانه بیش از 685 دلار در هر تن در فوب دریای سیاه نیست. با این وجود، عرضه محدود از کشورهای مستقل مشترک المنافع، موقعیت های متفاوتی از صادرکنندگان را حفظ خواهد کرد.

قیمت پروفیل کشورهای مستقل مشترک المنافع حدود 695 دلار در هر تن فوب دریای سیاه برآورد شده است که در حالیکه 685 تا 695 دلار در هر تن فوب دریای سیاه بوده است. قیمت پروفیل در خاورمیانه حدود 695 دلار در هر تن در فوب ارائه می شود اما، یکی از منابع می گوید که “کسب و کار واقعی در زمانی صورت می گیرد که چین با چنین وضعیتی برای قیمتها، رو به رو شود.”

کاهش قیمت پروفیل داخلی چین

بزرگترین تولید کننده خصوصی فولاد در چین، یعنی گروه شاگنگ، قیمت پروفیل را با تحویل ، در میان تقاضای داخلی و ذخایر بالای انبارها کاهش داد.قیمت پروفیل شاگنگ در مقایسه با مدت مشابه 10 روز گذشته، به مبلغ 250 یوان در هر تن( 36  دلار در هر تن) کاهش قیمت داشته است. قیمت پروفیل 180 یوان در هر تن ( 28دلار در هر تن) کاهش یافته است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0