0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیش بینی کاهش قیمت پروفیل فولاد کشورهای مستقل مشترک المنافع

صادر کنندگان پروفیل فولاد کشورهای مستقل مشترک المنافع مجبور به کاهش قیمت پروفیل ، با روند نزولی بازار چین شده اند. طبق اظهارات فعالان بازار داخلی ،احتمالاً فعالیت های خرید، کاهش بیشتری را تجربه می کنند.

قیمت پروفیل از روسیه و اوکراین با نرخ  ۶۸۵ تا ۶۹۵ دلار در هر تن در فوب  دریای سیاه و  به طور عمده برای ترکیه  با قیمت ۶۸۵ تا ۶۹۵ دلار در هر تن سی اف آر، رزرو شد. در حال حاضر ارائه قیمت پروفیل از کشورهای مستقل مشترک المنافع به حدود  ۶۸۵ تا ۶۹۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه کاهش یافته، و فشار از سوی مشتریان همچنان ادامه دارد.

به طور خاص،  پیشنهادات قیمت پروفیل از سوی خریداران شمال آفريقا و خاورمیانه تا کنون به نرخ ۶۸۵ تا ۶۹۵ دلار در هر تن سی اف آر (حدود ۶۸۵ تا ۶۹۵ دلار در هر تن فوب) یا به کمتر از این مبلغ، کاهش قیمت داشته است.یکی از معامله گران بین المللی خاطر نشان کرد که : “من فکر می کنم ۶۸۵ دلار در هر تن سی اف آر از شمال آفریقا، به رغم اُفت قیمت ها در چین ،هم اکنون قیمت مناسبی برای پروفیل خواهد بود ، اما عرضه کنندگان از کشورهای مستقل مشترک المنافع، در برابر چنین قیمت هایی مقاومت خواهند کرد.

تاثیر نوسانات سیاسی

مگر اینکه فروپاشی جدید در بازار جهانی رخ دهد.” صرف نظر از سیاست قیمت تهاجمی چین، مبانی ناخوشایند داخلی در منطقه خاورمیانه به تمایلات منفی افزوده می شود. به عنوان مثال، انتظار می رود که به زودی در ترکیه قیمت پروفیل با کاهش بیشتری مواجه شود. مشتریان مصری هنوز به با مسائل ارزی روبرو هستند ؛ علاوه بر اینکه  رزروهایی انجام شده است.

شاخص قیمت پروفیل در حدود  ۶۸۵ تا ۶۹۵ دلار درهر تن فوب دریای سیاه است. منابع گفتند که آخرین معاملات از اوکراین و روسیه در انتهای این هفته بسته شده اند. انتظار می رود که سطح کارآیی با ۲۰ دلار دیگر در هر تن در قراردادهای جدید کاهش یابد.

قیمت آهن آلات اصفهان

خریداران به دنبال کاهش بیشتر قیمت پروفیل کشورهای مستقل مشترک المنافع

تنش در بازار صادرات کشورهای مستقل مشترک المنافع در مقایسه با سقوط قیمت از چین، تشدید شد. خریداران با پیش بینی قطعی کاهش بیشتر قیمت پروفیل ، در انجام معاملات محتاط هستند.

از آنجایی که چین در طول یک هفته قیمت پروفیل را در حدود ۲۰ دلار در هر تن کاهش داده است، اکثر مشتریان از بازار خارج شدند و اقدامات مشابهی را از کشورهای مستقل مشترک المنافع انتظار دارند. یکی از منابع بازار اظهار داشت :”هم اکنون همه در حال ارزیابی بازار هستند.

قیمت پروفیل از کشورهای حوزه دریای سیاه کاهش یافته است، اما در مقایسه با آنچه که توسط چین تعیین می شود، کافی نیست. برچسب های قیمت پروفیل کشورهای مستقل مشترک المنافع به ارزش ۶۸۵ تا ۶۹۵ دلاردر هر تن فوب دریای سیاه رسید ،که از ۶۹۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه در هفته گذشته کاهش یافته است. برخی از محموله های پروفیل هنوز هم در مقاصد اروپایی مورد معامله قرار می گیرند.

بازار پروفیل خاورمیانه

در حالی که در منطقه خاورمیانه خریداران ترجیح می دهند در حالت انتظار و دیدن نتیجه ، قرار گیرند. یکی از معامله گران به متال اکسپرت گفت: “ایتالیا، اسپانیا و بلژیک به دنبال رزروهایی بوده اند. من می گویم  ۶۸۵ تا ۶۹۵ دلار در هر تن فوب ،برای پروفیل کشورهای مستقل مشترک المنافع می تواند در آنجا کارآمد باشد. ” در همین حال، قیمت پروفیل از مشتریان خاورمیانه بیش از ۶۸۵ دلار در هر تن در فوب دریای سیاه نیست. با این وجود، عرضه محدود از کشورهای مستقل مشترک المنافع، موقعیت های متفاوتی از صادرکنندگان را حفظ خواهد کرد.

قیمت پروفیل کشورهای مستقل مشترک المنافع حدود ۶۹۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه برآورد شده است که در حالیکه ۶۸۵ تا ۶۹۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه بوده است. قیمت پروفیل در خاورمیانه حدود ۶۹۵ دلار در هر تن در فوب ارائه می شود اما، یکی از منابع می گوید که “کسب و کار واقعی در زمانی صورت می گیرد که چین با چنین وضعیتی برای قیمتها، رو به رو شود.”

کاهش قیمت پروفیل داخلی چین

بزرگترین تولید کننده خصوصی فولاد در چین، یعنی گروه شاگنگ، قیمت پروفیل را با تحویل ، در میان تقاضای داخلی و ذخایر بالای انبارها کاهش داد.قیمت پروفیل شاگنگ در مقایسه با مدت مشابه ۱۰ روز گذشته، به مبلغ ۲۵۰ یوان در هر تن( ۳۶  دلار در هر تن) کاهش قیمت داشته است. قیمت پروفیل ۱۸۰ یوان در هر تن ( ۲۸دلار در هر تن) کاهش یافته است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری