4.3/5
3رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

نوسانات قیمت کارتن پلاست در بازار داخلی

قیمت کارتن پلاست با ضخامت ٢ سانتی متر و وزن ٣۵٠ گرم در تاریخ یک شنبه یکم دی ماه ٩۶ معادل ٢٠۵٠ تومان خرید و فروش شد. همچنین این محصول با ضخامت ٢ سانتی متر و وزن ۴٠٠ گرم در حدود ٢٣۴٠ تومان اعلام شد. قیمت این محصول نسبت به سه روز گذشته ثابت اعلام شده است.

قیمت کارتن پلاست ۵ با وزن ١٠٠٠ گرم در حدود ۵٨۵٠ تومان در دسترس مشتریان قرار گرفت که در حال حاضر نیز ثابت باقی مانده است. قیمت کارتن پلاست ۴ با وزن ٨٠٠ در بازار داخلی به مبلغ ۴۶٨٠ تومان به فروش رسید. علاوه بر این، همین محصول با ضخامت ۶ و وزن ١٢٠٠ در حدود ٧٢٠ تومان اعلام شد.

قیمت کارتن پلاست ٣ با وزن ۴۵٠ گرم در حدود ٢۶٣۵ تومان اعلام شد. قیمت این محصول نسبت به دو روز قبل ثابت باقی مانده است. قیمت کارتن پلاست ٣ و وزن ٣٠٠ گرم نیز با معادل ١٧۵۵ تومان خرید وفروش می شود. با توجه به روند ثابت تقاضا در بازار انتظار می رود که طی یکی دو روز آینده نیز این روند ثابت ادامه پیدا کند.

فروش کارتن پلاست کارخانه اهواز

کارتن پلاست تولید شده توسط یکی از کارخانه های تولیدی واقع در اهواز با قیمت ثابت به فروش می رسد. نسبت به کارخانه های دیگر زمان زیادی نیست که کارخانه ی تولید کننده کارتن پلاست اهواز در صنعت کارتن سازی وارد شده است اما در همین دوره زمانی اندک موفق شده است جایگاه خوبی را در صنعت تولید کارتن پلاست از آن خود کند.

چرا که کارتن پلاست تولیدی این کارخانه از لحاظ کیفیت محصول به دفعات بسیار تست شده و با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و ماشین آلات اتوماتیک ساخته می شوند.

به طور تقریبی کارتن پلاست تولیدی  کارخانه اهواز توانسته اغلب نیازهای مشتریان را پاسخ گو باشد و رضایت آن ها را حاصل نماید. کارتن پلاست می تواند برای بسته بندی محصولات متنوع بسیار مثمر ثمر باشد. تولید کارتن پلاست کارخانه اهواز به دلیل قیمت مناسب و کیفیت عالی برای محصولات مختلف و در موارد متعدد مورد استفاده قرار گیرد. در حال حاضر بازار فروش کارتن پلاست کارخانه اهواز با توجه به میزان تقاضای مشتریان ثابت اعلام می شود.

دلایل بهبود بازار کارتن پلاست

تهیه کارتن پلاست برای مشتریان داخلی با سهولت انجام می شود چرا که انواع کارتن پلاست را با توجه به مصارف متعدد آن می توان به صورت عمده، با قیمت مناسب و کیفیت عالی از بازار تولید این محصول و کارخانه های مختلف در سراسر نقاط کشور به سادگی تهیه نمود. علاوه بر این، کارتن پلاست ها در صنایعی مثل صنعت بسته بندی و به عنوان جعبه های میوه مورد استفاده قرار می گیرند.

دلیل استفاده این محصول برای این کار این است که کارتن پلاست می تواند محافظ خوبی برای دفع ضربات به میوه ها باشد. در بازار داخلی کارتن پلاست ها به روش های مختلفی به مشتریان ارائه می شوند و یکی از این روش ها به شکل رولی می باشد. علاوه بر این، انواع گوناگونی از کارتن پلاست به شکل رولی در کارخانه ها تهیه و تولید و پس از آن وارد بازار می شود و با توجه به کارایی بالای این محصول، کارتن پلاست تولید کنندگان داخلی، بازار خرید خوبی هم در ایران دارد.

از دیگر مزیت های ورق کارتن پلاست قابلیت چاپ بر روی آن، دایکات و برش دادن آن با طول دلخواه و اشکال متنوع می باشد و به راحتی به وسیله حرارت منگنه و جوش به یکدیگر متصل می گردد. کارتن پلاست به دلیل این که عایق سرما و گرما می باشد کاربرد های فراوانی در صنایع مختلف دارد. از سوی دیگر مورد تایید بودن این محصول از سوی سازمان نظارت بر بسته بندی غذا و داروی جهان، محبوب خریداران می باشد و از نظر اقتصادی هم مقرون به صرفه است و به همین دلیل است که کم تر اتفاق می افتد که میزان تقاضا برای خرید کارتن پلاست کاهش آنچنانی پیدا کند و می توان گفت که اغلب میزان فروش این محصول خوب است.

4.3/5
3رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0