0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

رقابتی شدن قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در هفته ای که گذشت

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در هفته ی سوم آذر ماه همچنان رقابتی باقی می ماند . به گونه ای که تولید کننده ،  قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان را با احتیاط و با در نظر گرفتن فضای بازار و تقاضا  برای این محصول تا اواخر هفته افزایش داد . و پس از آن برخی از تولید کنندگان میلگرد کارخانه های دیگر با کاهش قیمت دادن این محصول باعث رقابتی شدن قیمت ها شدند، اما روند رو به افزایش قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان بعید است که بیش تر از این ادامه یابد .

قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در هفته ی گذشته با قیمت 2235 در سایز های 18 تا 32 خرید و فروش شد به طوری که این قیمت تا اواسط هفته به این منوال بود و به میزان قابل توجهی در اواخر هفته با افزایش 30 تومانی به قیمت 2265 تومان به ازای هر کیلو معامله  شد . این امر به تامین کنندگان اجازه می دهد تا به طور قابل توجهی رقابت خود را بر سر قیمتهای پیشنهادی خود حفظ کرده و با نرخ 2265 تومان از سمت کارخانه قیمتهای محتاطانه خود را اعلام نمایند .

علاوه بر این ، برخی از تامین کنندگان پیشنهادات جذابتری ارائه دادند که 5٪ درصد نسبت به قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان ارائه شده توسط کارخانه ی ذوب آهن کاهش داشته است. به گزارش خبر گزاری فولاد تغییر در روند قیمت های بازار همراه با افزایش قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان روند رو به افزایش است ، بنابراین احتمال افزایش قیمت میلگرد دیگر کارخانجات نیز در ماه آینده وجود دارد .

میلگرد مرکزآهن

کاهش قیمت میلگرد ابرکوه به دلیل تقاضای ضعیف

کارخانه ی میلگرد ابرکوه یزد قیمت محصولات خود را برای تحویل در ماه دی به دلیل ضعف تقاضای داخلی کاهش داده است . در همین حال ، قیمت میلگرد ابرکوه یزد به مدت بیش از دو هفته پایدار بوده است .

در حال حاضر ، کارخانه ی ابرکوه یزد  قیمت محصول خود را در حدود 2115 از سایز 18 تا 32 ارائه داده  است ، که نسبت به هفته قبل 5 تومان کاهش یافته است . یکی از خریداران این محصول بیان داشت : ” من معتقدم که این قیمت بسیار نزدیک به قیمت های فعلی است”.

پیشنهادات ارائه شده ی قیمت میلگرد ابرکوه یزد در اوایل هفته گذشته با قیمت 2115 در سایز های 18 تا 32 اعلام شد و در اواسط هفته با افزایش ناچیزی همراه بود و در اواخر هفته همچنان کاهشی اعلام شد . با این اوصاف ، با توجه به وضع بازار و مدت زمان تحویل ، خریداران محلی بیش تر به خرید میلگرد ابرکوه علاقه مند هستند ، و میلگردهای دیگر کارخانجات را کمتر سفارش می دهند.

قبل از اعلام قیمت میگرد ابرکوه توسط کارخانه ی ابرکوه این معامله با قیمتهای رو به بالا به پایان رسیده است و قیمت میلگرد ابرکوه یزد با توجه به تقاضای کم بازار کاهش داشته است . یکی از منابع خبری می گوید: افزایش قیمت کاملا قابل درک است به دلیل این که افزایش قیمت محصولات ذوب آهن باعث افزایش قیمت محصولات دیگر کارخانجات خواهد شد .

قیمت های پیش بینی شده با آغاز فصل جدید با توجه به نیازهای داخلی و تقاضا در آینده ای نزدیک و در یک دوره ی زمانی کوتاه افزایش می یابد .

قیمت میلگرد ابر کوه یزد

ثبات قیمت میلگرد کویر کاشان  با توجه به نیاز بازار هفته ی گذشته

قیمت میلگرد کویر کاشان با وجود تقاضای کافی، طی یک دوره ی دو هفته ای ابتدای آذر تغییر نکرده است . اما در هفته ی سوم از این ماه با نوسانات فراوانی اعلام شد . رقابت تامین کنندگان این محصول در اواخر هفته افزایش یافته است. در حال حاضر بهای قیمت میلگرد کویر کاشان  برابر است با 2230 در صورتی که پیش از این اعلامی از سمت کارخانه نداشته و اگر هم با قیمتی اعلام گردیده آن قیمت افزایشی بوده است .

به ویژه، قیمت های ارائه شده از سوی تامین کنندگان با ثبات باقی مانده است اما در دوره بازبینی قیمت ها ، به میزان 10 تومان افزایش یافته است . در همان زمان، قیمت میلگرد کویر کاشان برای تأمین کنندگان با نوسان همراه بود . یکی از معامله گران داخلی بیان کرد : “نوسانات داخلی کسب و کار ما را رقابتی تر می کند. اگر ما نبودیم، فروش هر چیزی دشوار بود زیرا قیمت کارخانه در کشور قوی تر است .

در این شرایط، تولیدکننده کویر کاشان قیمت خود را  تغییر نداده است . منابع خبری می گویند که برخی از معاملاتی که به تازگی صورت گرفته است قیمتی در حدود 2230 تومان بوده است . اکثر تولید کنندگان داخلی قیمت میلگرد خود را در ماه دی به دلیل موجودی های زیاد داخل انبار، افزایش می دهند .

عدم افزایش قیمت میلگرد بافق یزد در هفته سوم آذر ماه

با اینکه در بازار هفته ی قبل شاهد نوسانات بسیاری در تولید میلگرد بودیم کارخانه بافق یزد با توجه به استفاده از ظرفیت بالا، رقابت ضعیف محصولات خود را با قیمت های ثابت رو به کاهش اعلام کرد . علاوه بر این ، انتظار می رود که این روند کاهشی تا پایان آذر ماه  ادامه یابد .

اکثر تولیدکنندگان میلگرد موفق به افزایش قیمت میلگرد در معاملات انجام شده در ماه آذر شدند . به طور خاص قیمت میلگرد بافق یزد ثبات پیدا کرد . در عین حال، پیشنهادات ارائه شده توسط کارخانه ی بافق یزد به خریداران بزرگ در رابطه با قیمت میلگرد بافق یزد تقریبا ثابت باقی مانده است . این کارخانه اعلام کرده است که قیمت ها بدون تغییر بوده است و سفارشات کافی برای محصولاتش وجود دارد .

در نتیجه، قیمت میلگرد بافق یزد در هفته ی دوم آذر ماه با 2110 و در روزهای ابتدایی هفته ی سوم با قیمت تمام شده 2165 و در اواخر هفته ی پیش با 2140 اعلام گردید . ارزیابی خرید و فروش تامین کنندگان عمده ی این محصول نشان می دهد که عملکرد خوب استفاده از ظرفیت میلگرد در ماه آذر 60 درصد خواهد بود . علاوه بر این ، برخی از سفارشات برای رزرو تولیدات ماه دی تحت پوشش قرار خواهند گرفت .

با افزایش قیمت های ذوب آهن اکثر کارخانه های داخلی نیز قیمت میلگرد خود را در حدود 10 تا 11 درصد افزایش خواهند دادند . در نتیجه، تقاضا برای خرید میلگرد بافق یزد با قیمت متوسط آن بالا خواهد بود و به دنبال آن یک روند رو به رشد در بازار شاهد خواهیم بود .

قیمت میلگرد بافق یزد با کم ترین نرخ موجود در بازار خریداران زیادی را به خود جذب کرده است همزمان حواشی و اخبار مربوط به تقاضای این محصول نسبتا کم است .

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0