0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش بیشتر قیمت میلگرد ایتالیا با رشد قیمت قراضه

قیمت میلگرد ایتالیا با رشد هزینه های تولید، افزایش می یابد. شرکت کنندگان ، در میان افزایش فعالیت خرید و قیمت بالاتر قراضه، رشد بیشتری برای قیمت میلگرد انتظار دارند.

پیشنهادات قیمت میلگرد 12 میلیمتری ایتالیا  20 تا 30 یورو در هر تن طی یک دوره دو هفته ای افزایش یافته و با نرخ 160 یورو در هر تن کارهای سابق (490 یورو در هر تن ) برآورد گردید . قیمت ها بدون 22٪  مالیات بر ارزش افزوده می باشند. تولید کنندگان داخلی پیشنهادات قیمت میلگرد را افزایش داده اند تا با افزایش سود سهام، از روند رو به رشد قیمت قراضه محافظت کنند. در عین حال، تقاضا به تدریج بهبود می یابد، زیرا مشتریان قیمت میلگرد را تقویت می کنند. یکی از منابع داخلی به متال اکسپرت اظهار داشته است. ” این روزها تقاضا کمی بهتر شده است، اما نه به دلیل انجام  پروژه های جدید. مشتریان تلاش می کنند که میلگرد بیشتری بخرند زیرا قیمت  قراضه در حال بالا رفتن است. “

اروپا برای تولید کنندگان میلگرد ایتالیایی یک اولویت می باشد، همانطور که الجزایر معاملات جدیدی را با آن انجام داده است. به ویژه، قیمت میلگرد پیشنهاد شده برای جنوب آلمان و لهستان به ترتیب 480 تا 490 یورو در هر تن CPT و 480 یورو در هر تن CPT بوده است. تقاضا در هر دو کشور قوی نیست. مشتریان آلمانی، زمانی که قیمت میلگرد  بسیار پایین تر بود، انبارهای خود را پر کردند، در حالی که خریداران لهستانی به دلیل تحویل فوری و پیشنهادات جذاب تر، محصولات داخلی را ترجیح می می دهند.

فعالان بازار داخلی معتقدند که تقاضا تغییر قابل ملاحظه ای نخواهد داشت، در حالی که قیمت میلگرد ایتالیا ممکن است به دلیل روند صعودی در بازار قراضه و امکان مجوز واردات در الجزایر، افزایش داشته باشد.

به انجام رسیدن معاملات کوچک میلگرد در امارات متحده عربی

در بازار آرام میلگرد امارات متحده عربی پس از تعطیلات ، تنها معاملات کوچکی انجام شده است. افزون بر این، افزایش اخیر قیمت میلگرد خریداران را می ترساند و آنها را به حالت وحشت می اندازد.

قیمت میلگرد وارداتی طی بیش از سه هفته  20 تا 45 دلار در هر تن افزایش یافته است. جذاب ترین پیشنهادات به طور سنتی از ایران و از شرکت تاتا استیل هند عرضه می شوند. همانطور که فعالان بازار گزارش کرده اند،این شرکت هندی توانسته است برخی از معاملات را در اختیار بگیرد. متال اکسپرت یادآور شده است که رزرو محموله های کوچکی در هفته گذشته برای میلگرد تولید شده از هند با قیمت 580 تا 595 دلار در هر تن انجام شده است. به طور کلی، این وضعیت در بازار امارات متحده عربی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. کاهش در پروژه ها در فصل تابستان و فقدان منابع مالی، به نفع تجارت فولاد نیست. علاوه بر این، بعضی از مشتریان می گویند مسائل مالی ممکن است در صورتی رخ دهد که پرداخت در یک مدت اعتباری معین انجام شود. در نتیجه، اکثر آنها ترجیح می دهند که به صورت نقدی کار کنند. یکی از تجار امارات به متال اکسپرت گفت: “ما بسیار محتاط هستیم. من  معاملات را فقط پول نقد را انجام می دهم؛ من نمی توانم به کسی اعتبار بدهم.” علاوه بر این، عدم تجارت با قطر ،فشارهای بیشتری را بر حجم فروش به بار آورده است.

با وجود تقاضای کافی در این بخش، تولیدکنندگان میلگرد را با 30 دلار در هر تن، در دوره بازبینی افزایش داده اند و به همین ترتیب میلگرد ساخته شده از را با قیمت 580 تا 595 دلار درهر تن تحویل داده اند.

قیمت میلگرد ابر کوه یزد

افزایش مجدد قیمت  میلگرد صادراتی چین در میان تقاضای داخلی قوی

قیمت میلگرد صادراتی چین در هفته جاری به دلیل افزایش تقاضای داخلی و رشد قیمت های داخلی، افزایش یافته است. فولاد سازان از صادرات میلگرد اجتناب می کنند، زیرا سود سهام آن پایین تر است.

در حال حاضر اکثر کارخانه های بزرگ چین قیمت میلگرد را با نرخ 580 تا 595 دلار در هر تن ارائه می دهند که به طور میانگین 10 دلار در هر تن بیشتر از سطح قیمت هفته گذشته است. تعداد زیادی از تجار در شانگهای به متال اکسپرت اظهار داشتند که برخی از پیشنهادات قیمت میلگرد حتی بالاتر است اما “این اعداد کاملا بی معنی هستند”. به عنوان مثال، یکی از کارخانه های  چین پیشنهاد قیمت میلگرد را به مبلغ 595 دلار در هر تن عرضه می دارد، اما یکی از نمایندگان این کارخانه اعلام کرده است که”  ما 100٪  میلگرد خود  را در بازار داخلی به فروش می رسانیم، تیم صادراتی ما در حال حاضر هیچ کاری نمی کند”.

در حال حاضر هیچ محموله میلگردی از چین وجود ندارد، اگر چه بسیاری از تولیدکنندگان  هنوز حجم معدودی از میلگرد فروش نرفته را در اختیار دارند. یکی از تجاربزرگ  شرکت اکسیمر به متال اکسپرت گفت: “همه کارخانه ها سعی دارند تا هر زمان که ممکن است میلگرد خود را برای خریداران داخلی حفظ کنند، زیرا آنها می خواهند سود سهام بزرگتری را به دست آورند.”

در اوایل این هفته حجم کمی از میلگرد به ویتنام با قیمت 580 تا 595 دلار در هر تن فروخته شد. در اواخر هفته گذشته برخی از محموله های میلگرد توسط واردکنندگان سعودی نیز رزرو شده اند. با این حال، فقط میلگرد با قیمت 580 دلار در هر تن در آنجا به فروش رسید. قیمت میلگرد به طور سنتی حدود 45 دلار در هر تن است.

علی رغم تمایلات خوب در بازار، برخی از افراد معتقدند که افزایش قیمت میلگرد متوقف خواهند شد و یا حتی عقب نشینی خواهند کرد. یکی از معامله گران ارشد چینی به متال اکسپرت اظهار داشت: “چون قیمت ها بدون توقف نمی توانند افزایش یابد، تقاضا در چین واقعاً قوی می باشد، اما قیمت میلگرد نمی تواند به این نحو هر روز افزایش پیدا کند.”

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0