0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش قیمت ورق کرکره صادراتی چین با خرید بهتر این محصول

قیمت ورق کرکره صادراتی چین با پیش بینی های داخلی و در مقایسه با تقاضای بهتر در خارج از کشور و اصلاح تقاضای داخلی، دوباره افزایش پیدا کرد.

اکثر صادرکنندگان پیشنهاد قیمت ورق کرکره خود را با روند افزایش منظم قیمت ورق کرکره در چین، برای محموله حدود 1050 تا 1060 دلار در هر تن فوب، عرضه کردند ،که 15 دلار در هر تن در مقایسه با ، قیمت ورق کرکره بالاتر بوده است. مشتریان خارجی بیشتر فعال بوده اند. یکی از تاجران بزرگ چین به متال اکسپرت اظهار داشت :” اخیراً چندین قرارداد با جنوب شرق آسیا و آمریکای جنوبی به امضا رسیده است. حجم  محموله ها زیاد نبود، اما فعالیت های تجاری بهتر بوده است.”

بازار آرام ورق کرکره

در بازار داخلی، خرید فعالانه ای از فروشندگان مجدد دیده می شود، در روند نزولی کلی محصولات فولادی، کاهش یافت و در حال حاضر در حال بهبود است. منبع دیگری می گوید: ” انبارداران در حال خرید هستند، برخی از ضخامت های ورق کرکره در بازار موجود نیست و مشتریان هزینه بیشتری برای خرید این اندازه ها می پردازند.” اما تقاضای کاربران نهایی کاملاً آرام است، به گفته شرکت های بازرگانی، قیمت خرید ورق کرکره داخلی به شدت افزایش نخواهد یافت.

بنابراین، پس از برخی نوسانات، قیمت ورق کرکره داخلی ،طی دو هفته به میزان 5 دلار در هر تن افزایش داشت (43   یوان در هر تن)، در حالی که قیمت ورق کرکره فقط 2 دلار در هر تن ( 16 یوان در هر تن ) طی همین مدت افزایش یافت.

با این حال، اکثر شرکت های داخلی پیش بینی می کنند که قیمت خرید ورق کرکره داخلی ثابت باقی خواهد ماند زیرا تمایلات بهتر و موج جدید محدودیت تولیدی فولاد در تانگشان از راه خواهند رسید.

قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه

فولاد سازان روسیه سعی می کنند در برابر کاهش قیمت ورق کرکره مقاومت کنند

تولید کنندگان و معامله گران روسیه نتوانستند به طور کامل در مورد قیمت ورق کرکره به توافق برسند. معامله گران برای گرفتن تخفیف های بیشتر فشار می آورند، اما تولید کنندگان فولاد ،به دلیل هزینه های تولید با کاهش قیمت ورق کرکره مخالفت می کنند. به رغم افزایش فعالیت در بخش ساخت و ساز، بعید به نظر می رسد که کارخانه ها به قیمت ورق کرکره عقب نشینی کنند.

قیمت ورق کرکره به ارزش 27000 تا 27400 روبل در هر تن (1050 تا 1060 دلار درهر تن) سی پی تی  مسکو، بسته به عرضه کننده، برآورد گردید  که 7 تا 7.5  درصد کمتر از قیمت ورق کرکره است. تمام قیمت ها با 9% مالیات بر ارزش افزوده محاسبه شده اند؛در همان زمان، کارخانه های به دنبال سیاست های مختلفی برای تغییر قیمت ورق کرکره بودند.

برخی از شرکت ها افزایش قیمت ورق کرکره را به میزان  1000 روبل در هر تن ( 17 دلار در هر تن) اعلام کردند ، در حالیکه تا پایان ماه ، کاهش قابل توجهی برای قیمت خرید ورق کرکره پیش بینی نمی کنند. در عین حال،یکی دیگر از کارخانه های روسیه نیز از سیاست قیمتهای باز استفاده کرده و سعی می کند که قیمت ورق کرکره را در سطح  27000 روبل در هر تن (1050 دلار در هر تن)  حفظ کند.

کاهش تمایلات خرید

شرکت دیگری اظهار داشت  که هیچ علاقه ای به قیمت خرید ورق کرکره در ناحیه فدرال مرکزی ندارد و پیشنهادات اسمی  قیمت ورق کرکره خود را حدود  29.600 روبل درهر تن (1060 دلار درهر تن)  سی پی تی مسکو تنظیم می کند.

فضای بازار انبارداران همچنان تأثير قابل توجهی بر قيمت گذاری ورق کرکره می گذارد. با هزینه های انبوه در بخش ساخت و ساز و عرضه بیش از حد، قیمت های فروشندگان در ماه گذشته بیش از 3000 روبل در هر تن ( 52 دلار در هر تن ) کاهش یافته و به 26.500 روبل در هر تن (1050 دلار درهر تن) سی پی تی مسکو کاهش یافته است.

در عین حال، تقاضای کاربر نهایی نشانه هایی از بهبود را نشان نمی دهد. در این وضعیت، شرکت های تجاری شک دارند که تولیدکنندگان قادر خواهند بود تا قیمت کنونی ورق کرکره را حفظ کنند یا نه. از سوی دیگر، قیمت ورق کرکره کارخانه ها نزدیک به هزینه تولید است.

کاهش میزان فعالیت کارخانجات

براساس برآوردهای متال اکسپرت، نقطه شکست برای عرضه ورق کرکره در ناحیه فدرال مرکزی، برای اغلب کارخانه ها در حدود 26000 روبل در هر تن در (1050 ​​دلار در هر تن) است و فقط برخی از تولیدکنندگان قادر به ارائه تخفیف از 500 تا 1000 روبل اضافی درهر تن (9 تا 17 دلار در هر تن) از این سطح قیمت ورق کرکره می باشند. یکی از کارخانه های فولاد روسیه به دلیل داشتن دوره تعمیرات، تولید خود را متوقف کرده است. و کارخانه دیگری نیز گزارش داد که تعلیق تولید احتمالی ورق کرکره را در نظر گرفته است.

در نتیجه، بعید است که فولاد سازان روسی تخفیفی بیش از1500 تا  1000 روبل در هر تن (17 تا 26 دلار در هر تن)  ارائه دهند،حتی اگر کاهش بیشتر قیمت ورق کرکره در بازار انبارداران صورت پذیرد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0