0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

ثابت ماندن قیمت پروفیل ایالات متحده

قیمت پروفیل ایالات متحده بدون تغییر باقی می ماند زیرا کارخانه ها سعی می کنند حد قیمت ها را حفظ کنند، گرچه خریداران از طریق خرید با حجم کم اقدام می کنند. برخی از منابع خبری گفتند که کارخانه های این کشور قیمت ها را کاهش نمی دهد زیرا موجودی مرکز خدمات آهن آلات کم است، بنابراین خریداران باید به قیمت های بازار بازگردند. آن ها گفتند که همراه با پرونده های مربوط به تجارت محصولات آهن آلات و اعلامیه های ارائه شده در خصوص قیمت های پیشنهادی، تولید کنندگان همچنین در سه ماه آینده از قطع برق که به کاهش هزینه ها کمک می کند، خودداری می کنند.

این عوامل نشان می دهد که کاهش قیمت پروفیل صرفا نتیجه ی فعالیت معمول کارخانه ها در تابستان است. منابع خبری می گویند که چشم انداز افزایش قیمت پروفیل توسط کارخانه ها در سه ماهه ی سوم سال، مثبت است و هر گونه کاهش قیمت به حداقل رسیده است. یکی از منابع خبری وابسته به مرکز خدمات ایالات متحده آمریکا می گوید: “مردم در حاشیه هستند، اما موجودی وجود ندارد و واردات زیاد نیست، به همین دلیل قیمت ها تایید نمی شوند.” مسئله ی کاهش قیمت پروفیل یک مسئله ی دائمی نیست زیرا در حال حاضر فصل تابستان شروع شده است و قیمت ها مشابه ماه دسامبر است.

قیمت پروفیل با افزایشی معادل 1.50 دلار در هر صد هزار تن (30 دلار در هر تن) یا 32 دلار به ازای هر کیت مواجه شده است و در نهایت به مبلغ 640 دلار در هر تن در اواخر ماه مه تا اواخر ماه ژوئن، معامله شده است. منابع خبری معتقدند که چنین کاهش متوسطی در ماه های تابستان و دسامبر برای فروش پروفیل در نیم کره ی شمالی شایع است زیرا دقیقا زمانی است.

عوامل موثر بر قیمت پروفیل

اما منابع خبری دیگر معتقد هستند که کاهش قیمت پروفیل ، به ویژه ممکن است در تابستان بیش از حد معمول باشد. آنها خاطر نشان کردند که زمان نگهداری محصولات آهن آلات تولید شده در برخی از کارخانجات بسیار کوتاه است و حتی اگر این کارخانه ها قیمت هایشان را زیاد هم کاهش بدهند، تقاضا باز هم ضعیف خواهد بود. یک منبع خبری دیگر که وابسته به مرکز خدمات آهن آلات Midwest است، گفت: “معامله گران هیچ گونه افزایش قیمتی را در زمان عرضه ی محصول اعمال نمی کنند.” “اما مواد را بسیار دیرتر از کارخانه ها تحویل می دهند.” همین امر می تواند برای جهت گیری بازار و افزایش بهره وری ظرفیت موثر باشد.

وی همچنین گفت: اگر ضعف قیمت پروفیل طی مدت اخیر و زمان های کوتاه دیگر، منعکس کننده ی تقاضای ضعیف نسبت به الگوهای معمول فصلی باشد، ممکن است این کارخانه ها بتوانند ظرفیت مصرف بالا تر محصولات آهن آلات را برای جذب هزینه های ثابت به جای حفظ قیمت ها افزایش دهند. کارخانه های کوچک تر احتمالا با کاهش قیمت ها آن هم به میزان قابل توجهی رو به رو شوند. در حال حاضر ممکن است قیمت پروفیل بیش از 5 دلار به ازای هر صد وات (100 دلار برای هر تن) کاهش پیدا کند.

همچنین احتمال دارد قیمت پروفیل نیز بیش از 10 دلار به ازای هر صد وات (200 دلار به ازای هر تن) کاهش یابد. یکی از خریداران محصولات آهن آلات در جنوب شرقی ایالات متحده گفت: کارخانه های کوچک تر، به دلیل کاهش قیمت ضایعات و پروفیل، می توانند محصولات خود را با قیمت پایین تر بفروشند.

قیمت آهن آلات اصفهان

پیش بینی قیمت پروفیل آمریکا

و آن ها پس از کاهش قیمت پروفیل باید این روند را تحمل کنند”. چنین سناریوهایی دقیقا همان چیزی است که خریداران در سال گذشته به سبب آن از کاهش موجودی ها رنج می برند. یکی از منابع خبری وابسته به مرکز خدمات ایالات متحده آمریکا گفت:  “هیچکس اعتقاد ندارد که کارخانه ها قیمت پروفیل خود را تا میزان 50 دلار به ازای هر تن (2.50 دلار به ازای هر کیلو وات) کاهش دهند”.

علی رغم چنین پیش بینی های متفاوتی، انتشارات Metal Bulletin، با ارزیابی قیمت پروفیل کوالالامپور به نتایجی دست یافت. طبق نتایج به دست آمده، قیمت پروفیل به مبلغ 30 دلار به ازای هر صد هزار دلار (610 دلار در هر تن) ثابت است. این کاهش قیمت ها به طور متوسط ​​سه تا چهار هفته، یا حتی کمتر از یک و نیم هفته در برخی از کارخانه های کوچک طول می کشد.

قیمت پروفیل کارخانه ی کوپال در آسیای میانه با مبلغی معادل 41 دلار به ازای هر صد وات (820 دلار به ازای هر تن) معامله می شود که نسبت به روزهای قبل ثابت است. آنها گفتند که کاهش قیمت به طور متوسط ​​شش تا هفت هفته طول می کشد، اما این افت قیمت در مدت کوتاه سه یا سه و نیم تا چهار هفته دیده می شود. قیمت پایه ی پروفیل آسیای میانه نیز به مبلغ 41.25 دلار به ازای هر کروم (825 دلار برای هر تن) ثابت باقی می ماند. منابع می گویند که زمان کاهش قیمت این محصول هم به طور متوسط ​​هشت هفته است.

محدودیت های ترامپ برای واردات پروفیل در ایالات متحده ی آمریکا

صنعت پروفیل آمریکا از واشنگتن برای حمایت از این صنعت و محدود کردن واردات این محصول قدر دانی کرده است. در تاریخ 28 اوت، مدیران اجرایی 23 کارخانه ی تولید کننده پروفیل ، نامه ای به رئیس جمهور آمریکا “دونالد ترامپ” فرستادند و از او خواستند تا “به سرعت با مداخله ی موثر در جریان واردات پروفیل و محصولات آهن آلات بلند ” حرکتی موثر انجام دهد. طبق گفته آن ها بیش از 60٪ از متقاضیان بازار ایالات متحده برای خرید پروفیل از عرضه کنندگان خارجی راضی هستند.

علاوه بر این، تولیدکنندگان پروفیل نگران وضعیت فعلی و قیمت پروفیل در این شرایط نیستند. یکی از معامله گران می گوید: مهم این است که شما به سرعت عمل می کنید. تولید کنندگان خارجی در حال بهره برداری از ما هستند، مگر اینکه شما پا در حوزه ی عمل بگذارید. با ثابت ماندن این اوضاع و قیمت پروفیل، وضعیت صنعت مافقط بدتر خواهد شد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0