0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کاهش قیمت نبشی کارخانه مشهد و ارائه ی تناژ های محدود

کارخانه نبشی مشهد قیمت نبشی تولیدی خود را در ماه دی کاهش داد، اما موفق به فروش حجم زیادی از آن نشدند. آن ها هنوز هم در مورد تمرکز بر بازار داخلی نگران هستند.

آخرین پیشنهادات در مورد قیمت نبشی ۳ با وزن ۷ کیلو به ازای هر کیلو درب کارخانه با قیمت ۲۲۲۰ تومان در ماه دی ، که ۶۰ تومان در هر کیلو نسبت به سطح قیمت های دو هفته ی پیش کم تر بود. یکی از دلایل کاهش قیمت ها، کاهش قیمت ورق بود.

با این حال، رزرو نبشی کم است زیرا تولید کنندگان تناژهای محدودی را برای ارائه به مشتریان در اختیار دارند. یکی از معامله گران گفت: “در حال حاضر کارخانه مشهد فروش نبشی شامل ارزش افزوده را مانند نبشی ۴ داده شده، ترجیح می دهند، بنابراین ما فقط می توانیم قیمت تقریبی آن را مشخص کنیم. قیمت نبشی معمولی در حدود ۲۲۲۰ تومان در هر کیلو اعلام می شود. “

یکی از معامله گران هم گفت: ” کارخانه فروش نبشی خود را در داخل کشور ترجیح می دهند، دلیل آن هم افزایش قیمت ورق در روز های اخیر می باشد. میزان تقاضا هم به ویژه در صنعت زیاد است “.

مشهد چندین محموله از ورق تولیدی فولاد را برای بارگیری در ماه دی ، با قیمت های پایین تری به مشتریان اصفهانی که به محصولات با کیفیت بالا نیاز داشتند، فروخت. اما قیمت پیشنهادی این معاملات نمی تواند به عنوان یکی از سطح های قیمت در بازار در نظر گرفته شود. یکی از منابع خبری حاضر در بازار گفت: “قیمت توافق شده برای یکی از خریداران بیش از سطح یاد شده است که تحت نظر است. “

نوسانات قیمت نبشی هفته جاری

قیمت نبشی کارخانه مشهد برای نبشی ۳ و ۴ و۵ برای فروش درب کارخانه با قیمت ۲۲۲۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است از طرفی قیمت نبشی برای شماره ۸ از همین کارخانه با قیمت ۲۲۲۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است که در مقایسه با هفته گذشته در حدود ۶۰ تومان کاهش را نشان میدهد. از طرفی قیمت ها برای نبشی کارخانه تبریز و برای نبشی شماره ۴ با قیمت ۲۳۲۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است در این مدت قیمت نبشی ۴٫۵ با قیمت ۲۳۶۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است.

قیمت نبشی

قیمت نبشی ناب تبریز شماره ۶ برای عرضه درب کارخانه تبریز با قیمت ۲۳۱۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است که این قیمت نبشی ۶٫۳ کارخانه تبریز در حدود ۲۳۷۰ تومان معامله شده است از طرفی قیمت نبشی ۷ برای فروش درب کارخانه با قیمت ۲۴۰۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است . در این زمان قیمت ها برای نبشی ۷٫۵ با قیمت ۲۳۹۰ تومان به ازای هر کیلو درب کارخانه تبریز بوده است .

قیمت ها برای کارخانه نبشی سازی کارخانه اصفهان برای نبشی ۱۰ با قیمت ۲۲۵۵ تومان برای نبشی با وزن ۸۸ کیلو بوده است. که این قیمت ها در مقایسه با قیمت نبشی در هفته گذشته ۲۲۴۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است. در طول این مدت قیمت ها برای کارخانه اسپیرال برای سایز۳ با قیمت ۲۵۳۰ تومان به ازای هر کیلو درب کارخانه بوده است از طرفی قیمت ها در این مدت برای نبشی ۴ و ۵ با قیمت ۲۵۲۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است که این قیمت ها برای این محصول در طول هفته گذشته با قیمت ۲۴۷۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است .

وابستگی به بازار ورق فولادی

در طول این مدت و برای نبشی در انبار اصفهان برای نبشی سایز ۳ با قیمت ۲۳۹۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است و در این بازه قیمت برای ۴ با قیمت ۲۳۸۰ تومان به ازای هر کیلو و برای نبشی ۵ و ۶ در انباراصفهان با قیمت ۲۳۷۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است در این مدت قیمت ها برای نبشی ۸ و ۱۰در انبار اصفهان با قیمت ۲۳۶۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است .

در آخرین به روز رسانی قیمت نبشی لقمه ۳ تا ۱۵ با قیمت ۲۵۰۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است که در مقایسه با هفته گذشته با قیمت ثابتی در بازار اعلام شده است . پیشنهادات رسمی در مورد قیمت ورق بسیار بالاتر از قیمت این محصول در اکثر کشورهای آسیایی است. یکی از معامله گران اظهار داشت: پیشنهادات آن ها در اصفهان غیر قابل قبول بود، بنابراین خرید نکردن عاقلانه تر است. “

مشهد در واقع وابسته به تولید کنندگان ورق است، زیرا وظیفه ی تهیه ورق ایران از ماه دی افزایش یافته است. یکی از منابع خبری گفت: “در اوایل کار، اعمال این وظیفه ۱٫۹٪ بوده است و در حال حاضر ۱۵٪ افزایش یافته است. متاسفم که ما هیچ پیشنهادی را از دریافت نخواهیم کرد.”

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری