0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کاهش قیمت لوله داربستی بازار داخلی ایران

پس از کاهش قیمت لوله داربستی توسط تولیدکنندگان عمده ی ایران ، سهامداران محلی نیز قیمت شان را بالا برده اند. امروزه کاربران نهایی برای پذیرش قیمت جدید مقاومت می کنند، بنابراین میزان تقاضا تا حدودی کاهش یافته است. با این حال، چنین وضعیتی معمولا موقتی می باشد.

در حال حاضر قیمت لوله داربستی موجود در انبار ها در حدود ۲۸۸۰ تومان در هر کیلو براورد شده است در حالی که قیمت قبلی محصولات ذخیره شده در انبار، در طول مدت یک هفته ی گذشته تا ۳۳ الی ۳۶ تومان در هر کیلو معادل ۲۸۸۰  تومان در هر کیلو کاهش یافت. معامله گران ایرانی انتظار دارند که کاربران نهایی به زودی فعالیت های خود را برای خرید لوله داربستی از سر بگیرند؛ زیرا آن ها گزینه ی دیگری ندارند.

معامله گران محلی حاضر در بازار بر این باورند که خرید لوله داربستی از اصفهان بسیار خوب است. یکی از معامله گران عمده ی ایران به خبرگزاری گفت:” از آنجا که ما در حال خرید مواد اولیه هستیم، خطر افزایش واردات داربستی به کشور و فروش آن در سطح محلی تنها تا چهار هفته است در صورتی که واردات پس از ۷۵ یا ۹۰ روز انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که آخرین پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت لوله داربستی اصفهان به مبلغ ۲۸۸۰ تومان در هر کیلو ثابت بوده است، اما تامین کنندگان، که قادر به فروش بسیار بیش تر این مواد در سطح محلی بودند، علاقه مند به همکاری با کارخانه های اصفهان بودند.

قیمت لوله گالوانیزه

پیش بینی کاهش قیمت لوله داربستی اصفهان به کرمان

تقاضای قوی برای مدت طولانی در کرمان همراه با روند صعودی در بخش مواد خام ، باعث ایجاد روندی مثبت در مورد قیمت لوله داربستی در میان تولید کنندگان محلی شد. در نتیجه اکثر تولیدکنندگان لوله داربستی اصفهان انتظار داشتند که قیمت لوله داربستی خود را اصلاح کنند و روندی صعودی برای آن ترتیب دهند. بزرگترین تولید کنندگان لوله داربستی محلی اصفهان همچنان قیمتشان را به صورت یکپارچه تعدیل می کنند.

کارخانه ی اصفهان نیز در دی ماه، تولیدات داخلی خود را با قیمت ۲۸۸۰ تومان در هر کیلو به فروش رسانده است. طبق ارزیابی های خبرگزاری ها این کارخانه می خواهد قیمت لوله داربستی خود را تا ۲۱ الی ۲۳ تومان در هر کیلو کاهش داده و نرخ آن را به ۲۸۸۰ تومان در هر کیلو برساند. در همین حال، قیمت لوله داربستی تولید شده در کارخانه ی اصفهان که عرضه کننده اصلی این محصول در داخل کشور است، در ماه دی در حدود ۲۸۸۰ تومان در هر کیلو می باشد.

پیشنهادات اخیر قیمت لوله داربستی

کارخانه اصفهان کارخانه های دیگر، این مواد را تا زمانی که قیمت های جدیدی اعلام نشده است، تحویل نمی دهند. اکثر تولید کنندگان کوچک در اصفهان نیز روند قیمت لوله داربستی را نزولی کرده اند، و فقط امروز از برخی از فعالیت هایشان خودداری کرده اند. پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت لوله داربستی با افزایشی معادل ۲۸۸۰ تومان در هر کیلو مواجه شده اند. با وجود این افزایش نرخ های ذکر شده این محصول معادل ۲۸۸۰ تومان در هر کیلو عرضه شد.

با توجه به گفته های شرکت کنندگان در بازار، حرکت بعدی کارخانه های فولاد ساز اصفهان در قیمت گذاری تا حد زیادی به تحولات قیمت مواد خام در جهان بستگی دارد. “احتمال دارد روند کارخانه های اصفهان روند بازار را دنبال کنند و قیمت ها را کاهش دهند البته این در صورتی است که روند نزولی قیمت لوله داربستی ادامه یابد.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری