0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهادات ورق کرکره چین برای هند به میزان ۲۰ دلار کاهش یافت

به گفته مجله متال بولتن ،پیشنهادات مربوط به قیمت ورق کرکره وارداتی تجاری  به هند این هفته با ۲۰ دلار به ازای هر تن تا ۱۰۳۰ تا ۱۰۴۰ دلار به ازای هر تن cfr  بوده است. این در مقایسه با پیشنهادات ۱۰۲۰ تا ۱۰۳۰ دلار در هر تن cfr  در هفته گذشته بود. با این حال ،  بعید به نظر می رسد  که واردکنندگان هند ورق کرکره را در چند روز آینده رزرو کنند، زیرا اکثر آنها فکر می کنند که قیمت ها کاهش بیشتری می یابند، زیرا قیمت سنگ آهن و کک نیز قدرت خود را از دست خواهد داد.

یک وارد کننده واقع در بمبئی می گوید: “در حال حاضر در بازار بین المللی، و به ویژه برای ورق کرکره چین،  نوسانات زیادی در قیمت ورق کرکره وجود دارد، این امر نمی تواند عاقلانه باشد که در چنین بازار ناپایداری خرید انجام گیرد. به گفته یکی دیگر از واردکنندگان ، قیمت ورق کرکره محلی در مقایسه با محاسبه هزینه مواد چینی بسیار پایین است.

پیش بینی قیمت ورق کرکره

این شخص می گوید :” ورق کرکره در حال حاضر با هزینه  ۳۸،۵۰۰-۳۹،۰۰۰ Rs (1020 تا ۱۰۳۰ دلار) در هر تن  با احتساب مالیات می باشد، در حالی که هزینه ورق کرکره با ۴۸۰ دلار در هر تن cfr برآورد خواهد شد  که معادل ۴۲،۵۰۰ تا ۴۳،۰۰۰ Rs  و ۱۰۳۰ تا ۱۰۴۰ دلار در هر تن با احتساب مالیات می باشد”.

وی افزود: “من فکر نمی کنم که قیمت های ورق کرکره محلی در عرض چند ماه آینده به میزان ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ Rs (59 تا ۷۴ دلار) در هر تن افزایش یابد تا توجیه کند که واردات  ورق کرکره از ۱۰۲۰ تا ۱۰۳۰ دلار برای هر تن cfr می باشد.” بازار هند پیش بینی کرد که افزایش قیمت از کارخانه های محلی افزایش یابد، اما تحقق نیافت. با این حال،  یکی از شرکت کنندگان در بازار گفت که پیشنهادات در قیمت ۱۰۲۰ تا ۱۰۳۰ دلار در هر تن، واقعا ثابت نیست. او گفت: “من مطمئن نیستم که بتوانم با پیشنهادی که دیروز دادم، بتوانم ایستادگی کنم.” قیمت ورق کرکره در چین روزانه افزایش می یابد.

قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه

لندن – شیلی مقررات ضد انحصاری نهایی را بر واردات ورق کرکره مکزیک تنظیم می کند

تولید کنندگان و صادرکنندگان ورق کرکره از چین عامل آسیب به بخش صنعت در برزیل بوده است. دبیرخانه تجارت خارجی کشور، Secex در نشریه رسمی برزیل، گفت: ” با واردات ورق کرکره زیر قیمت ورق کرکره چین صدمات قابل توجهی به صنعت داخلی وارد شده است. این نتیجه اولیه شامل دو بخش است تحقیقات ضد انحصاری در مورد ورق کرکره در برزیل و واردات ورق کرکره از چین.

به گفته دبیرخانه، حاشیه های ضد انحصاری برای هر دو محصول تعیین می شود، ولی تاریخ تعیین نتیجه تحقیق تعیین نشده است . این تحقیق در حال بررسی واردات ورق کرکره دسته بندی شده تحت کدهای اعتباری و کالاهای تحت کد تعرفه است. هر دو پرونده بر اساس تقاضای تولید کننده Belgo Bekaert Arames تولید کننده داخلی برزیل برایس تحقیق باز شده اند.

خط ورق کرکره سفارشی Nucor-JFE برای کارخانه سرمایه گذاری مشترک در مکزیک

سرمایه گذاری مشترک Nucor-JFE Steel Mexico با سفارش ۴۰۰۰۰ خط ورق کرکره از گروه اس ام اس تولید کننده تجهیزات آلمانی را دستور داده است. شرکت  SMS اعلام کرد که انتظار می رود خط جدید ورق کرکره در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ عملیاتی شود و بخشی از برنامه ۲۷۰ میلیون دلاری Nucor-JFE برای ساخت یک کارخانه ورق کرکره پیوسته در مکزیک باشد.

خط جدید ورق کرکره قادر به پردازش ورق کرکره می باشد و به سمت تولید ورق کرکره خودرو هدایت خواهد شد. شرکت SMS  گفت که این خط قادر به تولید ورق کرکره درجه خفیف، درجه ورق کرکره و ورق کرکره در برابر کشش است. ورق کرکره برای ورق در ضخامتهای mm0.4-2.60mm و عرض ۸۰۰ تا ۱۸۸۰mm طراحی شده است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری