0
مرکزآهنقیمت تیرآهنتیرآهن ذوب آهن اصفهان انبار

تیرآهن ذوب آهن اصفهان انبار

1 کارخانه
تیرآهن ذوب آهن اصفهان انبار
تیرآهن ذوب آهن اصفهان انبار
به روز رسانی:۱۴۰۲/۰۷/۰۶۰۹:۰۷

بازرگانی مرکزآهن برای آن دسته از عزیزانی که قصد خرید تیرآهن به صورت شاخه ای و نه تناژی را داشته باشند این امکان را فراهم کرده است که بتوانند این محصول را در حد نیاز خود و به صورت شاخه ای خریداری نمایند. قیمت تیرآهن انبار اصفهان در مرکزآهن را می توانید در ادامه این مطلب مشاهده نموده ضمن آنکه با تماس با کارشناسان ما از طریق شماره 35155-031 از شرایط نحوه خرید و هزینه های حمل و باربری اطلاعات کامل دریافت نمائید.

به طور کلی تمامی مقاطع فولادی به علت ماهیت و خاصیت فولاد در صورت قرار گیری در برابر رطوبت دچار زنگ زدگی و خوردگی می شود که در این صورت مقاطع مقاومت خود را از دست داده و پس از گذشت چند سال ممکن است مقطع فولادی از همان قسمت خورده شده، شکسته شود. علاوه بر آن قسمت خورده شده پوسته می شود و در صورت قرار گرفتن درون بتن و مصالح ساختمانی به جای ایجاد پیوند مستحکم میان بتن و مصالح و مقطع فولادی این پوسته ها موجب جدا شدن بتن از مقطع خواهد شد.

قیمت تیرآهن ذوب آهن در انبار

ناگفته نماند بیشترین زمانی که تیرآهن و مقاطع فولادی دچار زنگ زدگی و خوردگی می شوند در زمان انبار و در شرایط نادرست می باشد. بنابراین اهمیت دارد شما به عنوان خریدار تیرآهن از شرایط استاندارد محیط انبار و سلامت تیرآهن خریداری شده اطمینان حاصل کنید.

از دیگر عوامل بسیار مهم در کیفیت و دیر زنگ زدن تیرآهن مرغوبیت مواد اولیه و شمش فولادی مورد استفاده در ساخت می باشد. معمولا تیرآهن های ذوبی از شمش های فولادی از نوع بلوم که کیفیت خوبی دارد تولید می گردد. در واقع بلوم ها از فرآورده های میانی نورد فولاد بوده که ابعادی برابر با 230 سانتیمتر مربع دارد. به منظورساخت تیرآهن شمش های فولادی با ابعاد مشخص را به درون کوره های حرارتی شارژ می کنند، سپس حرارت کوره را تا دمای 1100 درجه سانتیگراد بالا برده تا شمش فولادی به دمای ذوب برسد. در این مرحله شمش ها باید به مرحله رافینگ فرستاده شوند. در واقع رافینگ متشکل از سه بخش غتلک، نورد و قیچی می باشد. در بخش اول شمش ها از زیر غلتک عبور داده می شوند، و به مرور از ضخامت آن کم شده و به طول محصول افزوده می شود، سپس به شیوه نورد تیرآهن تولید شده و به مرحله قیچی کردن تیرآهن میرسد. در این مرحله تیرآهن ها به طول های 12 متری برش داده شده، بسته بندی می گردد و به انبار فرستاده می شود. برای حفظ کیفیت و مرغوبیت کالا این محصولات را بر روی پالت قرار داده و محیط انبار را تا حد ممکن خشک نگه می دارند.

مرکزآهن با ارائه تیرآهن به صورت شاخه ای و در حد نیاز مشتریان خود خرید آهن را برای شما آسان کرده است. با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید