0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

دریافت  پیشنهادات جدید در عرضه قوطی اوکراین به ترکیه با تداوم ضعف در تقاضا

اوکراین در پایان هفته گذشته، قیمت قوطی را به میزان ۳۹۰ دلار در هر تن cfr عرضه کرد، درحالیکه یک خریدار ۳۸۰ دلار برای هر تن cfr  ارائه داد. شرکت MMK روسیه پیشتر قوطی  را با قیمت ۳۹۰ دلار برای هر تن cfr عرضه کرده بود و هفته گذشته شرکت قوطی سازی Severstal ، قوطی  را با قیمت ۳۸۵ تا ۳۹۰ دلار در هر تن cfr ارائه داد. یکی از شرکت کنندگان در بازار گفت : “من نشنیده ام که هیچ  معامله ای انجام شده باشد. نظر می رسد قیمت های پیشنهادی برای بازار ترکیه بالا است.

ارزیابی قیمت هفتگی متال  بولتن برای قیمت قوطی وارداتی ترکیه در روز جمعه، ۱۹ آگوست، از ۳۸۰ تا ۳۹۰ دلار به ازاء هر تن cfr برآورد گردید ، که نسبت به قیمت قبلی ۳۷۵ تا ۳۸۵ دلار به ازای هر تن cfr، افزایش داشته است. قیمت قوطی از اوکراین به مبلغ ۴۳۰ دلار در هر تن cfr عرضه شد، که همان قیمت پیشنهاداتی از روسیه است. منابع گفتند که یک خریدار برای قوطی مبلغ ۴۱۰ تا ۴۲۰ دلار در هر تن cfr پیشنهاد داده است. ارزیابی قیمت هفتگی قیمت قوطی وارداتی ترکیه در روز جمعه ۴۲۰ تا ۴۳۰ دلار به ازای هر تن cfr بود، که از قیمت قبلی  ۴۳۰ تا ۴۳۱ دلار برای هر تن cfr، افزایش داشته است.

افزایش آرام قیمت قوطی صادراتی چین برای ترفیع بازار داخلی

به نظر می رسد که قیمت قوطی صادراتی چین در هفته گذشته حتی بیشتر از نوسانات رو به رشد ، ارزش خود را از دست داده است و شرکت کنندگان بیشتر توجه خود را به بازار داخلی متمرکز کرده اند. قیمت معاملات پایه صادرات برای محموله  ماه سپتامبر و اکتبر از خرید قوطی  تجاری حاوی بور، در روز دوشنبه ۲۲ آگوست با قیمت  ۳۸۵ تا ۳۹۵ دلار برای هر تن فوب برآورد گردید، که از جمعه گذشته بدون تغییر بوده  است.

با این حال، این محدوده قیمت تا ۵ دلار برای هر تن نسبت به یک هفته پیش، افزایش داشته  است. قیمت معاملات پایه صادرات برای محموله ماه  سپتامبر و اکتبر خرید قوطی تجاری حاوی بور به مبلغ  ۳۸۵ تا ۳۹۵ دلار برای هر تن فوب برآورد گردید، که همچنین ۵ دلار برای هر تن در هفته افزایش داشته است. یک معامله گر صادرات گفت: “گرچه قیمت صادرات در میان بازار قوی داخلی، افزایش یافته است، اما این افزایش در بازار داخلی کمتر است.

قیمت آهن آلات اصفهان

ارزیابی میزان تقاضا برای خرید قوطی

به نظر می رسد که تقاضای پایین در بازار داخلی در اواخر به دست آید. قیمت قوطی در چین در هفته های گذشته به ترتیب ۴۰ یوان (۵ دلار) و ۱۰۰ یوان (۱۵ دلار) به ازای هر تن افزایش یافته است. معامله گران افزودند که شرکت های بازرگانی بیشتر توجه خود را به جای بازار خارج از کشور، به بازار داخلی متمرکز می کنند، بنابراین ما شاهد حجم معاملات صادراتی کمی هستیم.

یکی دیگر از معامله گران قوطی در شانگهای به متال بولتن گفت: میزان استفاده از ظرفیت برای تولید کنندگان قوطی در چین نزدیک به سقف بوده است.این نشان می دهد که این برای تولیدکنندگان قوطی برای افزایش عرضه در آینده نزدیک، دشوار خواهد بود، که این بدان معنی است که قیمت ها به سمت پایین روند. در شانگهای، قوطی تجاری داخلی با قیمت ۲۷۸۰ تا ۲۸۰۰ یوان (۴۱۹ تا ۴۲۲ دلار) در هر تن با احتساب مالیات  در جمعه گذشته معامله گردید. انتظار میرود قیمت ها در روز دوشنبه به بیش از ۲۰ یوان (۳ دلار) در هر تن برسند.

ثبات در قیمت قوطی ترکیه با اندکی بهبود در تقاضا

تقاضا برای قوطی در بازار داخلی ترکیه در هفته گذشته کمی بهتر شده است، اما قیمت ها تا روز جمعه تغییری نکرده است. این محصول با  قیمت ۴۱۰ تا ۴۲۰  دلار برای هر تن از کارهای سابق ارائه گردید ،در حالیکه  یک تولید کننده این محصول را با  ۴۱۰  دلار برای هر تن از کارهای سابق عرضه داشت. یک تولید کننده سوم هفته پیش ۴۲۰ دلار برای هرتن کارهای سابق تولید پیشنهاد کرد.

گفته می شود که معاملات با قیمت ۴۲۰  تا ۴۳۰ دلار در هر تن کارهای سابق کار انجام می شوند. ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن برای این محصول داخلی ترکیه در تاریخ ۱۹ آگوست ۴۳۰ تا ۴۴۰ دلار برای هر تن از کارهای قبلی برآورد گردید  که در پایین ترین حد از قیمت ۴۴۰ تا ۴۵۰ دلار برای هرتن کارهای سابق بود. این محصول توسط یک کارخانه با قیمت  ۴۶۰ تا ۴۷۰ دلار برای هر تن کارهای سابق ارائه گردید.

یک تولید کننده دیگر این محصول را به قیمت ۴۵۰ تا ۴۶۰ دلار در هر تن کارهای سابق عرضه داشت،  و تولید کننده سوم آن را به قیمت ۴۵۰ تا ۴۶۰ دلار برای هر تن از کارهای قبلی ارائه می دهد. معاملات  در محدوده قیمت  ۴۳۰ تا ۴۵۰ دلار در هر تن کارهای سابق انجام می شوند.

 

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری