0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

توسعه خرید سیم آرماتور اتحادیه اروپا در ادامه مبارزات با موارد تجاری

پردازش کننده های خرید سیم آرماتور غیر جامع اروپایی، Eunirpa، دارای دو عضو جدید است، این مطلب  در روز چهارشنبه ۷ سپتامبر اعلام شد. این گروه برای مبارزه با تهدید اقدامات ضد دامپینگ در برابر واردات سیم آرماتور از کشورهای همسایه به اتحادیه اروپا ، در جولای امسال تشکیل شده است. این جنبش مخالف توسط ادعای کمبود محصول در اتحادیه اروپا تشکیل شد، به این خاطر که کارخانه  آرکلور میتال در اسپانیا بسته شد.

سخنگوی این گروه اظهار داشت : “چندین تولید کننده فولاد اتحادیه اروپا ادعا می کنند که فعالیت خرید سیم آرماتور بیش از حد در بازار وجود دارد، اما از هر کشوری که دیدار می کنیم، شکایت مشابهی را می شنویم: ما نمی توانیم ظرفیتی را که ما در اروپا نیاز داریم پیدا کنیم”. اعضای پردازش کننده قیمت خرید سیم آرماتور غیر جامع  اروپایی جدید، HUS در بلغارستان و Kamaridis Global Wire در یونان هستند.

شرکت های عضو شرکت پردازش کننده های قیمت سیم آرماتور غیر جامع  اروپایی عبارتند از: Exelfil در بلژیک؛ Exelfil در اسپانیا؛ Fapricela در پرتغال؛ Gallega de Mallas در اسپانیا؛ Intersig در بلژیک؛ Intersig در فرانسه؛ Sirme si Cabluri در رومانی؛ و ون Merksteijn در هلند، که ون Ginderdeuren نیز یک مدیر تجاری است. این گروه اکنون هشت کشور را نمایندگی می کند و همانطور که سخنگوی گروه اظهار می کند، “همه این شرکت ها در مورد وضعیت کنونی نگران هستند و همه آنها احساس می کنند که اکنون زمان پیوستن به نیروها  و حفاظت از تولید پایین است”.

شروع تحقیقات ضد دامپینگ اندونزی برای خرید سیم آرماتور چین

کمیته ضد دامپینگ اندونزی تحقیقات خود در خصوص خرید سیم آرماتور صادراتی سبک از چین را آغاز کرده است که در سال گذشته تولید آن به بیش از نیم میلیون تن رسید. کمیته ضد دامپینگ اندونزی به خرید سیم آرماتور وارداتی آلیاژی و غیر آلیاژی که تحت کدهای تعرفه ای  ۷۲۱۳٫۹۱٫۱۰٫۰۰، ۷۲۱۳٫۹۱٫۲۰٫۰۰، ۷۲۱۳٫۹۱٫۹۰٫۰۰، ۷۲۱۳٫۹۹٫۱۰٫۰۰، ۷۲۱۳٫۹۹٫۲۰٫۰۰، ۷۲۱۳٫۹۹٫۹۰٫۰۰ و ۷۲۲۷٫۹۰٫۰۰٫۰۰ طبقه بندی می شوند، نظارت دارد.

این اطلاعات در ۳۱ آگوست در روزنامه های اندونزی منتشر شد. کمیته ضد دامپینگ اندونزی گفت که خرید سیم آرماتور وارداتی اندونزی در سال گذشته ۵۹۱٫۰۶۱ تن بوده است که ۵۰۲٫۲۷۴ تن از آن و یا حدود ۸۵ درصد آن از چین به دست آمده است. تحقیقات ضد دامپینگ به وسیله تولید کننده های سیم آرماتور Ispat Indo و Steel Master انجام می شود. شرکت هایی که علاقه مند به شرکت در تحقیقات هستند، باید ظرف ۱۴ روز از آغاز تحقیقات، درخواست خود را به کمیته ضد دامپینگ اندونزی ارسال کنند.

بازار خرید سیم آرماتور اروپا عموما پایدار است

قیمت میلگرد و قیمت خرید سیم آرماتور در بازار داخلی اروپای شمالی هفته گذشته در معرض تغییرات اندکی قرار گرفته است. این مطلب را منابع روز چهارشنبه ۷ سپتامبر به متال بولتن گزارش دادند. به گفته یکی از شرکت کنندگان در بازار، فعالیت های تجاری اندکی در بازار انجام شده است، زیرا خریداران سهام خود را دوباره به سطح پایین تر رسانده اند. منابع می گویند که انتظار می رود قیمت ها در ماه جاری با ثبات قیمت قراضه در این منطقه، ثابت باقی بمانند.

در تاریخ ۷ سپتامبر، ارزیابی قیمت متال بولتن برای خرید سیم آرماتور در اروپای شمالی به ارزش ۴۴۰ تا ۴۵۵ یورو (۴۹۲ تا ۵۰۹ دلار) در هر تن برآورد شده بود که در مقایسه با ۴۳۵ تا ۴۵۵ یورو (۴۸۶ تا ۵۰۹ دلار) با کاهش مواجه شده بود. این ارزیابی شامل قیمت پایه ۱۸۰ تا ۱۹۵ یورو (۲۰۱ تا ۲۱۸ دلار) در هر تن بود که برای قطر های مختلف، به ازای هر تن ۲۶۰ تا ۲۶۵ یورو (۲۹۱-۲۹۶ دلار)  به قیمت  سیم آرماتور قبلی اضافه می شود. منابع بازار اعلام کرده اند که آخرین معاملات در محدوده ارزیابی فعلی انجام  شده اند. ارزیابی قیمت متال بولتن  برای خرید سیم آرماتور شمال اروپا از ۴۵۰-۴۷۰ یورو (۵۰۳ تا ۵۲۵ دلار) در هر تن تحویلی روز چهارشنبه برآورد گردید ،درحالیکه نسبت به قیمت هفته پیش که ۴۵۰-۴۸۰ یورو (۵۰۳-۵۳۷ دلار) در هر تن بود،کاهش داشته است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری