0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش ناگهانی قیمت اسلب کارخانه اصفهان

قیمت اسلب کارخانه اصفهان در هفته گذشته درمیان افزایش فعالیت خرید این محصول افزایش یافته است. در شرق ایران به میزان ۱۹۸۰ تومان به ازای هر کیلو بوده که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی به میزان ۱۵ تومان به ازای هر کیلو افزایش یافته است. در شمال ایران نیز به میزان ۱۹۸۰ تومان به ازای هرکیلو اعلام شده است که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی به میزان ۱۵ تومان به ازای هرکیلو افزایش یافته است. در حال حاضر میزان تقاضا برای خرید این محصول افزایش یافته است که این امر بر قیمت تاثیرگذار بوده است. روند افزایشی قیمت اسلب در بازار اصفهان سبب فشار بر قیمت ها در بازار لحظه ای شده است. ارزیابی منابع خبری از شاخص قیمت در اصفهان به میزان ۱۹۸۰ تومان  به ازای هرکیلو بوده است که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی به میزان ۱۵ تومان به ازای هر کیلو افزایش یافته است.

کارخانجات اصفهان قیمت اسلب پیشنهادی خود را به میزان ۱۹۸۰ تومان به ازای هرکیلو اعلام کرده و تمایلی به فروش این محصولات ندارند. تامین کنندگان اسلب ترجیح می دهند که این محصول را در بازاراصفهان به فروش برسانند. قیمت پیشنهادی خریداران در مناقصات حدودا به میزان ۱۹۷۵ تومان به ازای هرکیلو بوده که نسبت به قیمت اعلام شده در روز چهارشنبه به میزان ۵ تومان به ازای هر کیلو کاهش یافته است. این موضوع به این دلیل است که خریداران می توانند این محصول را به قیمت های بیشتری خریداری کنند. برخی معتقدند که خریداران تمایل دارند که مبلغی در حدود ۱۹۸۰ به ازای هرکیلو را برای اسلب پرداخت کنند. بنابراین تمایل بیشتری برای خرید اسلب اصفهان وجود دارد. در حال حاضر بازار دگرگون است. بنابراین هر دو مصرف کنندگان نهایی و سهام داران خرید خود را طی روزهای آینده از بازار انجام خواهند داد.اسلب در اصفهان طی هفته جاری به میزان ۱۹۸۰ تومان به ازای هر کیلو شامل مالیات بر ارزش افزوده به فروش رسید که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی به میزان ۱۵ تومان به ازای هر کیلو افزایش یافته است. بیشترین قیمت در معاملات روزهای گذشته به میزان ۱۹۸۰ تومان به ازای هرکیلو بوده است که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی به میزان ۱۵ تومان به ازای هر کیلو افزایش یافته است.

قیمت اسلب اصفهان

افزایش قیمت اسلب در بازار استان های جنوبی ایران

قیمت اسلب در بازار استان های جنوبی ایران به میزان ۱۰ تا ۱۵ تومان به ازای هر کیلو افزایش یافته است که علت این امر افزایش میزان تقاضای فصلی می باشد. ارزیابی مراکز خبری از قیمت اسلب در بازاراستان ها ی جنوبی به میزان ۱۹۸۰ تومان به ازای هرکیلو بوده که نسبت به قیمت اسلب ۱۹۶۵ تومان به ازای هرکیلو قبلی افزایش یافته است. در حال حاضر بازار بسیار آرام می باشد و به نظر می رسد که طی هفته های آینده قیمت به میزان بیشتری افزایش یابد. انتظار می رود که قیمت  نیمه ابتدایی هفته اول دی ماه تقویت گردیده و میزان تقاضا در استان اهواز نیز افزایش خواهد یافت. کارخانجات اهواز میزان تولید خود را در بازار داخلی افزایش داده اند. منابع خبری اعلام کرده اند که میزان تقاضا افزایش یافته و قیمت نیز به نسبت افزایش خواهد یافت.

قیمت اسلب در بازار استان های غربی  افزایشی باقی مانده است که علت این امر افزایش میزان تقاضا از سوی استان کرمانشاه  بوده است. کارخانجات واقع دراستان های جنوب ایران در حال حاضر تحت فشار می باشند چراکه بازار اسلب اهواز در تکاپو می باشد. این کارخانجات در حال حاضر فروش بسیاری به کردستان و کرمانشاه دارند. ارزیابی خبرگذاری ها از قیمت  جنوب شرقی ایران به میزان ۱۹۸۵ تومان به ازای هر کیلو گزارش شده است. در حال حاضر میزان تقاضای زیادی برای خرید اسلب از اهواز وجود دارد. ارزیابی منابع خبری از قیمت در اهواز به میزان ۱۹۸۵ تومان به ازای هر کیلو بوده که نسبت به قیمت اعلام شده قبلی افزایش یافته است. برخلاف تقاضای بالا برای خرید اسلب از سوی اهواز یکی از تولیدکنندگان اسلب تولیدی خود را به میزان ۱۹۸۰ تومان به ازای هر کیلو اعلام کرده که این قیمت بدون در نظر گرفتن افزایش قیمت سنگ آهن و کرایه ها بوده است. ارزیابی ها از قیمت سنگ آهن به میزان ۳۱ دلار به ازای هر تن بوده که نسبت به قیمت ۳۰ دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است.

تداوم روند صعودی در بازاراسلب

فولاد سازان اصفهان مجددا توانستند قیمت اسلب خود را افزایش دهند. بنا به اخبار رسیده ، سطوح قیمتی فعلی در محدوده ۱۹۸۰ تومان به ازای هرکیلو قرار دارند و تنها برای تناژهای بالا می توان در محدوده ۱۹۸۵ تومان به ازای هرکیلو خرید نمود. قیمت های فعلی البته توسط خریداران پذیرفته شده و معاملاتی در این قیمتها نهایی شده اند.

اما با خبرهای منتشره به نظر می رسد بازارهای اصفهان در حال محدود شدن میباشد.

در ایلام نیز به عنوان بازار بزرگی دیگر برای اسلب اصفهان در نهایی کردن مطالعات برای افزایش مصرف از کارخانجات اصفهان می باشد تا تصمیم نهایی را در این خصوص بگیرد. این تصمیم می تواند عوارض سنگینی را بر اسلب اصفهان وضع نموده و این بازار را نیز برای تولیدکنندگان غیر قابل دسترس نماید.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری