0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

تقویت ۴۵ دلاری قیمت قوطی در بازار داخلی کشور آمریکا 

شرکت نیوکور، متأثر از محموله های ماه گذشته قیمت قوطی را با ۴۵ دلار به ازای هر تن (۲٫۲۵ دلار به ازای هر کیلوگرم) بالا برد. واحد کارخانه قوطی ساز طی یک نامه در ۱۲ دسامبر به مشتریان اعلام کرد که این افزایش قیمت تمام تولیدکنندگان قوطی را تحت پوشش قرار می دهد .

اخیرا شرکت نیوکور متأثر از قیمت های جدید در یک اطلاع رسانی در اواسط ماه نوامبر قیمت قوطی را ۴۰ دلار در هر تن (۲ دلار به ازای هر کیلو وات) افزایش داد. نشریه خبری متال بولتن و نشریه MMK در شیکاگو  ، قیمت قوطی را در ماه دسامبر، ۴۲ دلار در هر تن برآورد کردند، پس از آن ۳۰ دلار در هر تن در ماه نوامبر به دست آمد.

کاهش قیمت قوطی در امارات متحده عربی و ثبات قیمت شمش وارداتی 

همانطور که  منابع روز سه شنبه گزارش دادند ، با انتشار اخبار مربوط به فروش های ترکیه در هفته جاری ، قیمت قوطی وارداتی در امارات متحده عربی کاهش یافت ، درحالیکه قیمت قوطی داخلی و ورق وارداتی ثابت باقی ماند. ارزیابی قیمت هفتگی مجله متال بولتن برای واردات قوطی به امارات متحده عربی ۴۳۰ تا ۴۴۰ دلار برای هر تن براساس وزن تئوری بود که نسبت به هفته گذشته ۴۴۰ تا ۴۴۵ دلار برای هر تن کاهش داشته است.

منابع اظهار می دارند که یک کارخانه ورق ترکیه ای  ۲۰،۰۰۰ تن قوطی، بر اساس تئوری تقریبا ۴۳۰ تا ۴۳۵ دلار به ازای هر تن به امارات متحده عربی فروخته است در حالی که پیشنهاد ترکیه در محدوده ای بین ۴۳۵ تا ۴۶۰ دلار در هر تن است. در همین حال، قیمت قوطی در طول هفته روز گذشته ثابت مانده است. در روز سه شنبه، قیمت محلی قوطی با ۱۷۳۰ تا ۱،۷۵۰ درهم  (۴۷۱ تا ۴۷۷ دلار) در هر تن از کارهای قبلی، بدون تغییر باقی مانده است.

انتظار می رود که قیمت جدید قوطی بعد از بیستم دسامبر اعلام گردد. ارزیابی قیمت هفتگی مجله متال بولتن برای واردات ورق به امارات متحده عربی با ۴۱۰ تا ۴۲۰ دلار در هر تن بود که در طول این هفته بدون تغییر بوده است. گفته می شود که شرکت های ایرانی چندین محموله قوطی معادل ۴۱۰ تا ۴۲۰ دلار به امارات متحده عربی فروخته اند. در همین حال، پیشنهادات قوطی چینی برای این کشور به ۴۴۰ دلار در هر تن برآورد شده است، در حالی که تولید کنندگان ورق عمان ۴۲۰ تا ۴۳۰ دلار در هر تن را پیشنهاد می کنند و تولید کنندگان دبی و هند ۴۲۵ دلار در هر تن را عرضه می کنند.

قیمت آهن آلات اصفهان

کاهش قیمت قوطی وارداتی عربستان سعودی

منابع روز سه شنبه ۱۳ دسامبر اعلام داشتند که بازار واردات قوطی در عربستان سعودی طی این هفته آرام بوده است، چرا که قیمت ها بر روی اخبار مربوط به یک محموله ترکیه کاهش یافتند. یک تولید کننده ورق ترکیه، یک محموله  قوطی را به عربستان سعودی با قیمت ۴۳۵ دلار در هر تن بر اساس وزن نظری فروخت.

تركیه در حدود ۴۲۵ تا ۴۵۵ دلار به ازای هر تن در نظر گرفته بود، اما در چنین سطحی، این اصلاً معامله ی قابل توجهی نبوده است. ارزیابی هفتگی مجله متال  بولتن برای واردات قوطی عربستان سعودی ۴۳۵ تا ۴۴۵ دلار به ازای هر تن بر مبنای وزن نظری بود که در پایین ترین حد از ۴۴۰ تا ۴۴۵ دلار در هر تن  نسبت به هفته گذشته بود. قیمت های صادرات ورق کشورهای عضو اتحادیه مستقل مشترک المنافع تقویت می شود و فعالیت های خرید خیز برمیدارند.

قیمت صادرات قوطی و پروفیل درکشورهای مشترک المنافع طی گذشته عمدتا بدون تغییر بوده است، به رغم اهداف فروش عمده که نشان می دهد نشانه هایی از بهبود وجود دارد. ارزیابی قیمت هفتگی مجله متال بولتن برای منطقه کشورهای مشترک المنافع روز دوشنبه ۱۲ دسامبر ۴۲۰ تا ۴۲۵ دلار در هر تن در دریای سیاه  بود، که با ۴۱۹ تا ۴۲۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه در هفته پیش از آن مقایسه می گردد.

ارزیابی متال بولتن از قیمت قوطی عربستان سعودی

با توجه به یک منبع، در خاورمیانه و در محدوده مشخص شده، به نتیجه رسیدن چندین قرارداد برای قوطی منطقه اوکراین به گوش می رسد. منابع به مجله متال بولتن گفتند که پیشنهادهایی از شرکت های اوکراینی در همان محدوده قرار دارند. ورق سازان  بلاروس (BMZ) در محموله ماه آوریل ۴۲۰ دلار برای هر تن دریای سیاه را عرضه کرد. و گفته می شود که شرکت نوورس متال روسیه قوطی  و پروفیل  را حدود ۴۳۴ تا ۴۴۰ دلار در هر تن فوب محدوده دریای سیاه ارائه می کند.

ارزیابی قیمت هفتگی مجله متال بولتن برای صادرات قوطی کشورهای مستقل مشترک المنافع ۵ دلار در هر تن اعلام کرد که در پایین ترین حد در ۴۳۰  تا ۴۴۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه بود و در مقایسه با هفته گذشته ۴۳۵ تا ۴۴۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه بود. گفته می شود پروفیل اوکراین و روسیه به غرب آفریقا و خاورمیانه در حدود قیمت  ۴۳۰ تا ۴۴۰ دلار در هر تن در محدوده دریای سیاه فروخته میشود. پیشنهادات اخیر از شرکت های روسیه، اوکراین و بلاروس تا حد زیادی در حدود ۴۳۵ تا ۴۴۰ دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه باقی مانده است.

ثبات قیمت قوطی در بازار داخلی لهستان 

به گفته منابع به مجله متال بولتن در روز جمعه ۹ دسامبر، قیمت داخلی این محصول در لهستان در طول هفته گذشته به دلیل تقاضای کم، ثابت بوده است. به دلیل فعالیت کم ساخت و ساز و تخریب سنتی در پایان سال، تقاضا برای مواد اولیه به تدریج کاهش یافته است. یکی از تجار می گوید: “خریداران در معاملات جدید جالب نیستند.

تولید کنندگان ممکن است بعد از اینکه معاملات ورق ماهانه را در هفته آینده تسویه کنند، قیمت ها را تغییر دهند، اما هیچ معامله جدیدی برای آن در این سال انجام نخواهد شد. ” ارزیابی قیمت هفتگی مجله متال بولتن برای قوطی ۱۲ میلیمتری داخلی درجه  B500B در لهستان برابر با ۱۹۵۰ تا ۱۹۹۰ زلوتی  (۴۷۱-۴۸۰ دلار) در هر تن از کارهای قبلی بود که با قیمت ۱۹۷۰ تا ۱۹۹۰ زلوتی (۴۷۵-۴۸۰ دلار) در کارهای قبلی درپایان  هفته مقایسه می شود، که این موضوع منعکس کننده چندین معامله در بازار است، در حالی که محدوده ارزیابی هفته گذشته نشان دهنده پیشنهادات رسمی بود.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری